Сергій Борзов: Ще одну віннницьку дорогу – «Браїлів-Гнівань» почали ремонтувати у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво»

Голова ОДА Сергій Борзов інформує про ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань, протяжністю майже 7 кілометрів.

Голова ОДА Сергій Борзов інформує про ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань, протяжністю майже 7 кілометрів.

«На дорозі, загальною протяжністю 17,387 км, значна кількість вантажного транспорту (інтенсивність руху 972 авто на добу), оскільки Жмеринська та Гніванська громади промислові - діючі заводи, гранітний кар’єр. Як результат: ділянка дороги залишилась не відремонтованою і сьогодні потребує негайного капітального ремонту. До речі, дорога збудована у 1961 році»,-  зазначає Сергій Борзов.

За сприяння народної депутатки України Ірини Борзової,  до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021 рік внесено даний шляхопровід. До 20 грудня 2021 року, в рамках програми Президента України  Володимира Зеленського «Велике будівництво», за рахунок коштів Державного дорожнього фонду, буде проведено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань км 6+887 – км 17+387. Протяжність - 10,5 км.

Дорога проходить через села Демидівка, Могилівка та примикає до автомобільної дороги О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів, з’єднуючи Жмеринську і Гніванську громади.

Проєктом передбачено проведення культуртехнічних робіт, фрезерування і влаштування дорожнього одягу, на окремих ділянках розширення автомобільної дороги, облаштування і капітальний ремонт двох штучних споруд (водопропускні труби та укріплення русла). Для безпеки руху капітально відремонтують тротуари, встановлять металеві огорожі, напрямні стовпчики, доповнять дорожні знаки, нанесуть нову розмітку пластиком.

«Аби ділянка автомобільної дороги відповідала сучасним навантаження автомобільного транспорту, під контролем інженерів Відділу якості та технічного контролю буде влаштовано нову більш жорстку основу зі щебенево піщаної суміші, укріпленої цементом. По завершенню ремонтних робіт нове покриття буде витримувати навантаженням 11,5 т на вісь з запасом міцності не менше 20 %.»,- зазначив Голова ОДА.

У межах ділянки знаходиться 7 автобусних зупинок, деякі зупиночні та посадкові майданчики не відповідають нормативним даним, тому здійснять їх перенесення. Врахували потреби осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, на підходах тротуарів до пішохідних переходів, примикань влаштують пандуси та бортові камені у пониженні.