До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

23 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову, якою передбачено перенесення термінів подання документів на отримання сільгоспвиробниками державної підтримки в галузі садівництва і тваринництва з жовтня на листопад.

Зокрема, постанова вносить зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (постанова КМУ від 15.07.2005 № 587) та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (постанова КМУ від 07.02.2018 року № 107).

Так, документи подаватимуть до:

10 вересня працівники Департаменту спільно з представниками Вінницького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств та громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації провели виїзну зустріч з підприємцями та фермерами Немирівської міської об’єднаної територіальної громади.

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що 22.09.2020 року проведено відбір виконавців землевпорядних та землеоціночних робіт щодо виготовлення та погодження у встановленому порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду, технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах.
За результатами розгляду конкурсних пропозицій прийнято рішення надати ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» право на виконання вказаних робіт по таких земельних ділянках:

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Аукціон № 27895

Лот № 55408:

Місце розташування земельної ділянки: Вінницька область, Немирівський район, Кудлаївська сільська рада (за межами населеного пункту).

Площа – 15,1354 га;

23 серпня 2020 року у приміщенні ДП «Вінницький науково-досдіний та проектний інститут землеустрою» проведено земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами для рибогосподарських потреб (аукціон № 27664, 27663, 27614).
Організатором земельних торгів є Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

На земельні торги виставлялись лоти:

23 вересня 2020 року, відбулась чергова  селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у форматі відео-ZOOM-конференції, де розглядалося питання державної підтримки тваринництва, а саме: стан подання документів на отримання виплати на голову великої рогатої худоби молочного напрямку продуктивності та стан подання документів на отримання виплати на бджолосім’ю.

View the embedded image gallery online at:
http://mail.vin.gov.ua/dep-apr#sigFreeIdf5202c2cb7

З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року у м. Кропивницькому відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «AgroExpo – 2020».

Сьогодні відбувся онлайн тренінг для підприємців з питань розвитку садівництва в сучасних умовах.
Захід організований Департаментом та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку у межах проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу «Кластер «Яблуневий шлях».

View the embedded image gallery online at:
http://mail.vin.gov.ua/dep-apr#sigFreeIda9f93b48a4

Ліс завжди був і залишається національним багатством, яке вимагає дбайливого до себе відношення і раціонального використання. Від того, як ми розпоряджаємся цим безцінним капіталом, залежить благополуччя не лише поколінь, що нині живуть, але і наступних. 

Сьогодні працівники Департаменту спільно з працівниками Басейнового управлінням водних ресурсів річки Південний Буг долучилися до масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach Day) прибравши берег річки Південний Буг, а саме територію Сабарівської ГЕС.

View the embedded image gallery online at:
http://mail.vin.gov.ua/dep-apr#sigFreeIdf7360fb14d
    15 вересня у Офіційному віснику України опубліковано зміни до Інструкції про порядок установлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

17 вересня працівники Департаменту спільно з представниками Вінницького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств та громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації провели виїзну зустріч з підприємцями та фермерами Глуховецької селищної об’єднаної територіальної громади Козятинського району.

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Аукціон № 28173

Лот № 56274:
Місце розташування земельної ділянки: Вінницька область, Козятинський район, Пиковецька сільська рада (за межами населеного пункту).
Площа – 5,7188 га;

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 14 – 20 вересня 2020 року: 44 – 45 грн/кг на свиней живою вагою, – йдеться у повідомленні Асоціації https://association-mg.com.ua/dilovuy-daidjest/316-prognoz-zakupivelnikh-tsin-na-svinej-na-38-j-tizhden-2020-r.
Попит стабільний, але пропозиція переважає попит. Свині, що через спеку затрималися в рості влітку та створили дефіцит, зараз надійшли у продаж.
Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

10 вересня спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації взяли участь в Zoom-конференції з питань розробки пріоритетів Смарт-спеціалізації області.
Конференцію проводив експерт Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук, який ознайомив учасників з дорожньою картою розробки стратегії Смарт-спеціалізації та наголосив на важливості залучення до спільної роботи представників науки та бізнесу.
В результаті зустрічі були намічені подальші кроки в роботі з розробки проекту пріоритетів Смарт-спеціалізації Вінницької області.

10 вересня працівники Департаменту спільно з представниками Вінницького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств та громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації провели виїзну зустріч з підприємцями та фермерами Гніванської міської об’єднаної територіальної громади Тиврівського району.

09 вересня 2020 року, відбулась селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у форматі відео-ZOOM-конференції, де розглядалося питання реалізації другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру.

У нараді взяли участь директор Департаменту Микола Ткачук, заступник директора Департаменту Валентина Кирилюк, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Артем Шалагінов.

08 вересня 2020 року в Департаменті проведено чергове засідання комісії з визначення переліку фізичних осіб, які мають право  на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

  1. Відеоконференція для обговорення потенційних місць розташування об'єктів з переробки відходів
  2. Міжнародний день чистих берегів
  3. Мінрегіон розпочинає конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС
  4. 19 вересня 2020 року Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»
  5. Інформація про проведений відбір виконавців землевпорядних, землеоціночних робіт
  6. Інформація про проведення відбору виконавців землевпорядних, землеоціночних робіт (22.09.2020 року)
  7. Відбудеться семінар для керівників та фахівців аграрних підприємств області
  8. Виїзна зустріч з підприємцями та фермерами Лука-Мелешківської сільської ОТГ Вінницького району.
  9. Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду (23.09.2020 року)
  10. Ознайомлення з роботою зерносушарки після переобладнання на використання альтернативних видів палива

Сторінка 1 із 32