Ukrainian Food Valley за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО оголошують про набір учасників на спеціалізоване навчання за програмою “Зимова школа GESI“, метою якої є підвищення продуктивності та операційної досконалості, масштабування виробництва та продажів продукції, підвищення стандартів якості та безпеки продуктів харчування, впровадження інновацій та міжнародних практик ведення агробізнесу в Україні!                                

У Держгеонадрах повідомляють, що триває робота над  трьома незмінними пріоритетами: відновленням довіри до Служби, залученням інвестицій у галузь і підвищенням ефективності використання надр.

З 22 січня до 10 лютого у Кабінеті Міністрів проходитиме широке обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030, що розробляється Робочою групою Кабінету Міністрів України на платформі Центру економічного відновлення.
Під час публічних заходів за участю представників Уряду, Верховної Ради та Офісу Президента відбудеться публічне представлення ключових ідей НЕС-2030 та обговорення шляхів її імплементації.

Ключова мета заходів — за результатами обговорення розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів проект рішення Уряду щодо формування економічної політики до 2030 року, обговорити пріоритетні заходи в Плані дій Уряду на 2021-2023 роки та перелік пріоритетних законів, що мають бути прийняті Верховною Радою України протягом наступних трьох років.

Зразки документів та перелік питань для складання кваліфікаційного іспиту  на сільськогосподарського дорадника та експерта-дорадника

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Аукціон № 30554

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Аукціон № 30576

Вінниччина традиційно являється найпотужнішим регіоном України з виробництва продукції садівництва, її переробки та вирощування посадкового матеріалу, займаючи лідируючі позиції з урожайності та валового збору плодово-ягідних культур.
В 2020 році із загального валового збору плодів та ягід в Україні у всіх категоріях господарств зібрано - 1852,9 тис. тонн, Вінниччина зібрала 192,2 тис. тонн, або 11 %. В поточному сезоні площа плодових та ягідних культур по всіх категоріях господарств становила 25,8 тис. га., в тому числі: зерняткових - 19,4 тис. га., кісточкових - 3,1 тис. га., ягідних - 1,2 тис. га., горіхоплідних - 2,1 тис. га. Валовий збір плодово-ягідних культур по всіх категоріях господарств становив - 192,2 тис. тонни при середній урожайності 86,2 ц/га, в тому числі ягідних - 7,0 тис. тонн, урожайність - 58,4 ц/га.
Розвиток галузі садівництва в області є пріоритетним, зростає площа зрошуваних садів і ягідників, особливо суниці, будуються нові сховища для зберігання плодів та ягід, закуповується сучасне обладнання і системи зберігання, лінії для післязбиральної і передпродажної доробки продукції.
Сьогодні є ряд компаній, які мають практичний досвід в галузі будівництва проектів зі зберігання різних видів сільськогосподарської продукції, а також успішної реалізації індивідуальних інженерних рішень.

Державною службою статистки України для підвищення зручності доступу користувачів до офіційної державної статистичної інформації розроблено безкоштовний мобільний додаток «Статистика в смартфоні».
Додаток - двомовний (українська й англійська) і надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).
Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики): ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню. Простий інтерфейс дозволяє швидко візуалізувати обрану інформацію.
Основний функціонал мобільного додатка «Статистика в смартфоні»:

16 грудня 2020 року проведено земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами для рибогосподарських потреб (аукціон № 29849).
Організатором земельних торгів є Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
На земельні торги було виставлено наступний лот:
Лот № 60081:

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації оголошує конкурс на складання кваліфікаційних іспитів сільськогосподарських дорадників та сільськогосподарських експертів-дорадників.

  1. Участь у черговій селекторній нараді з Мінекономіки
  2. Засідання робочої групи з розробки Регіонального плану управління відходами для Вінницької області
  3. Кожен четвертий кілограм цукру в Україні виробляється на Вінниччині
  4. Продовження реалізації проєкту децентралізованого співробітництва
  5. Чергова селектора нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  6. Зустрічі із делегацією компанії BETEN
  7. До уваги власників об’єктів утворення відходів (ОУВ) та об’єктів оброблення утворення відходів (ООУВ)
  8. Анулювання результатів земельних торгів №29403 за лотом №58966
  9. Засідання обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря
  10. Презентовано структуру бази даних та інтерактивну мапу водних об’єктів регіону

Сторінка 1 із 37