«Вони чинять звитяги, вселяють віру і дарують надію. І так боляче стає, коли вони йдуть… Але є розуміння, що вони не вмирають, а просто повертаються на небо, щоб у важкі для країни часи повернутися знов.. Герої не вмирають…”

Про розрахунок середньої заробітної плати для призначення страхової виплати потерпілому на виробництві у зв’язку з нещасним випадком на виробництві, що стався 21 березня 1976 року, йшлося на засіданні спеціальної комісії з питань вирішення спорів при Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, у якій взяла участь головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Світлана Москалюк.

У конференц-залі Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА під головуванням директора Депртаменту Natalia Zabolotnaвідбулось чергове засідання конкурсної комісії з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році, у сфері допомоги учасникам АТО.

14 лютого, заступник директора Департаменту Наталя Квят бере участь у засіданні "круглого" столу Міністерства соціальної політики України на тему: "Презентація пропозицій щодо запровадження в Україні послуг із залучення до роботи непрацюючих працездатних отримувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям за результатами реалізації пілотного проекту "Рука допомоги", який впроваджувався Світовим банком.

На запрошення громадської організації «Вінницької обласної Асоціації Ветеранів Афганістану» директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Natalia Zabolotna взяла участь в заході з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.
Афганістан… Уже 30 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. 

13 лютого в Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА пройшло засідання робочої групи з національно-патріотичного виховання.
Метою зустрічі стало обговорення змін до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання.

Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) ініційовано проведення зустрічей із студентами навчальних закладів регіону, в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, щодо норм трудового законодавства при працевлаштуванні в рамках виконання Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій провів зустріч з редакторами районних та міських газет Вінниччини під час якої директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna поінформувала всіх присутніх щодо запровадження в березні цього року моделі монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

В рамках реалізації проекту "Кримськотатарські активісти - українській молоді", присвяченому 5-ій річниці окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з боку Російської Федерації та 75-ї річниці Депортації та геноциду кримськотатарського народу з Криму до середньої Азії, сьогодні до Вінниці завітали представники Меджлісу кримськотатарського народу: Гаяна Юксель, радник Міністра молоді та спорту з питань Криму, член Меджлісу кримськотатарського народу, Ільмі Умеров, заступник Голови Меджлісу та Гульнара Бекірова, історик, кандидат політичних наук, ведуча телеканалу АТР.

7 лютого у Обласному молодіжному центрі "Квадрат" відбулась презентація проведеної в області роботи у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді в рамках Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

08 лютого 2019 відбулася спільна прес-конференція Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА з Радником з питань внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій області Liudmyla Neverytska«Участь внутрішньо переміщених осіб у виборах» в ході якої відбулося публічне обговорення питання реалізації права голосу внутрішньо переміщених осіб на майбутніх президентських виборах. 

Сьогодні директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna провела селекторну нараду за участі голів Комісій з питань надання житлових субсидій, які утворені та діють при кожній районній державній адміністрації та міській раді міст обласного значення та керівниками управлінь соціального захисту населення районів/ міст щодо запровадження з 01 січня 2019 року надання населенню житлової субсидії в грошовій формі та аналізу стану призначення житлових субсидій по Вінницькій області за січень поточного року.

Детально про виплату житлових субсидій громадянам, яким було призначено житлову субсидію у 2018 році, «живими грошима» з березня поточного року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» інформувала Іннеса Михайлівська, головний спеціаліст відділу адресних допомог Департаменту під час зустрічі з профспілковим активом Вінницького району.

До новоствореного Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень поселені перші споживачі соціальних послуг. З метою налагодження ефективної та якісної роботи центру з робочим візитом до закладу завітала директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna, яка зазначила : «Сьогодні одним із важливих завдань щодо покращення надання соціальних послуг є відокремлення осіб, які мають інтелектуальні порушення із психоневрологічних інтернатів». 

За головуванням директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) проведено оцінку діяльності територіальних центрів соціального обслуговування та якості надання соціальних послуг громадянам похилого віку та дорослим особам з інвалідністю за результатами роботи у 2018 році. Директор Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) звернула увагу керівників закладів на необхідність впровадження інноваційних послуг людям похилого віку та виокремила пріоритетні напрямки роботи територіальних центрів області у 2019 році.

Сьогодні у Обласному молодіжном центрі "Квадрат" відбулась зустріч з керівниками євроклубів м. Вінниця та Вінницької області, організована громадською спілкою Ukrainian association of cultural entrepreneurship Pik - Art за підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

1 лютого, відбулося засідання колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації «Про підсумки розвитку соціальної та молодіжної політики у Вінницькій області у 2018 році та основні завдання на 2019 рік».
Директор Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)прозвітувала про виконання завдань в галузі соціальної та молодіжної політики у 2018 році відповідно до стратегічних цілей Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та окреслила пріоритети на поточний рік.

З 28 січня по 01 лютого у Київській області пройшов тренінг "Громадянська освіта і посилення участі молоді", організований Peace Corps Ukraine.
Участь у заході взяли начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Анастасія Гайдей та волонтерка Корпусу Миру Emily Crenshaw

За результатами поселення клієнтів до Обласного центру комплексної реабілітації внаслідок інтелектуальних порушень, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna провела робочу нараду за участі спеціалістів Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» щодо напрацювання подальших кроків роботи.

Сьогодні директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna взяла участь у Загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

  1. Круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Вінницькому районі.
  2. Організовано та проведено низку тренінгових навчань на тему: "Розвиток професійних та особистісних компетентностей працівників соціальної сфери".
  3. Обговорення питань щодо розроблення регіональної програми по роботі з внутрішньо переміщеними особами та забезпечення житлом внутрішньо переміщеним особам і аналіз програм по внутрішньо переміщеним особам на території України.
  4. Проект «Разом до взаєморозуміння».
  5. Відвідали Жмеринський психоневрологічний будинок-інтернат і Жмеринський обласний соціальний гуртожиток та оглянули умови надання соціальних послуг клієнтам закладів.
  6. Нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області.
  7. 25 діток з Калинівки та прилеглих районів отримали можливість переглянути мультфільм «Моана» у комфортному кінотеатрі «Friends».
  8. Засідання робочої групи з питань національно-патріотичноговиховання дітей та молоді.
  9. Селекторна нарада Міністерства соціальної політики України щодо змін в порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та виконання програм соціального захисту населення.
  10. Робоча нарада з керівниками управлінь праці та соціального захисту населення районів/міст області щодо механізму видачі допомоги «пакунок малюка» у 2019 році.

Сторінка 1 із 27