Завдяки співпраці з Благодійним Фондом «Щира турбота» та спортивно – розважальним комплексом «Льодовий клуб» 50 діток учасників бойових дій та загиблих Героїв з Вінниччини змогли безкоштовно відвідати льодову арена та вдосталь натішитись катанням на ковзанах.

За ініціативи відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями було створено робочу групу в яку входять такі організації:
 Червоний Хрест Вінницької Області
 Студентська Рада Вінниччини
 Студентська Академія Волонтеріату
 Організатор нової Медіа Школи - Yulia Zayats
 Міжнародна Антинаркотична Асоціація.Україна
 Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат"
 Вінницькі Вовки
 Vinnytsia Wolves Cheerleading Team

Про дотримання державних гарантій пільговиків на реалізацію їх права здійснювати пільговий проїзд, про вимоги до автомобільних перевізників, які зобов’язані здійснювати пільгові перевезення громадян, про стан перевезення громадян пільгових категорій області автомобільним транспортом загального користування на міжміських внутрішньообласних маршрутах обговорили під час робочої зустрічі Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА з Управлінням розвитку транспорту облдержадміністрації.

З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян в будь-який час може подати заяву про перехід з безготівкової на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги до органу соціального захисту населення, в якому він перебуває на обліку.

Представниця Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації взяла участь у розширеній підсумковій нараді з керівниками апаратів місцевих загальних судів Вінницької області та їхніми заступниками.

50 дітей мали можливість спробувати себе на різноманітних локаціях. «Попрацювати» в лабораторії, створити свій аромат парфюмiв, побути пожежником чи зіграти в театрі. Яскраві емоції та незабутні спогади залишиоися у кожного маленького «дорослого».

Взяли участь у Національній зустрічі з розвитку спеціалізованих послуг для осіб, постраждалих від домашнього насильства.
Презентували досвід Вінницької області. За 11 місяців 2019 року 5 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, надали допомогу більше 1600 особам.

Представлення результатів моніторингу виконання Державної соціальної програми з протидії торгівлі людьми та локалізації рекомендацій ГРЕТТА відбулося на засіданні Національного круглого столу, який  був організований Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та громадською організацією «Ла Страда» 23 грудня 2019 року у м. Київ.

У розпал новорічних свят до нашого міста завітали 450 діток з 23 районів та 6 міст Вінницької області. Діти розпочали свій день з Новорічної Резиденції у самому центрі міста, відвідали казкову новорічну ярмарку та намилувались красунею ялинкою, яку нещодавно відкрили у Центральному парку.

Сьогодні продовжили проводити співбесіди з директорами закладів системи соціального захисту населення щодо результатів роботи закладів у 2019 та пріоритетних напрямків діяльності у 2020 році.

Досвід надання комплексної допомоги в безпечному місці для жінок, які постраждали від домашнього насильства, обговорили в обласному притулку під час робочого візиту посла Канади?? в Україні Лариси Ґаладзі за участі Хайме Надаля, представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Білорусії, заступника голови облдержадміністрації Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna).

Розпочато проведення співбесід з директорами закладів системи соціального захисту населення щодо результатів роботи закладів у 2019 та пріоритетних напрямків діяльності у 2020 році.

Сьогодні Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА проведено семінар-навчання «Дотримання прав осіб з інвалідністю в закладах системи соціального захисту населення» для керівників та працівників підвідомчих закладів.

Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА спільно з громадською організацією "Фундація суспільного розвитку" організовано пізнавальну поїздку до Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас для мешканців Стрижавського дитячого будинку-інтернату та клієнтів обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС.
Віншуємо та ашановуємо людей Вінниччини, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської атомної електростанції.

Публічним звітуванням підведено підсумки проведеної роботи за 2019 рік суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Представниця Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації взяла участь у навчальному візиті представників Держдепартаменту США, Представництва МОМ в Україні та мережі неурядових організацій Узбекистану.

Представник Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації взяв участь у практикумі із застосування законодавства на тему: «Реформування системи соціального захисту населення. Особливості роботи з особами з інвалідністю, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та іншими категоріями».

  1. Працюємо над покращенням роботи у закладах соціальної сфери
  2. На Вінниччині нагородили переможців обласного конкурсу дитячого малюнку «МОЯ РОДИНА ВІЛЬНА ВІД НАСИЛЬСТВА»
  3. 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС.
  4. На Вінниччині проведено інформаційно-просвітницький захід #ДійПротиНасильства.
  5. Ще 3 дитини отримали змогу одержати власне житло.
  6. Долучилися до обговорення питань захисту прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на першому Форумі з питань міграції та протидії торгівлі людьми.
  7. Обласний зимовий "Білий форум"
  8. А ми знову у пілоті‼️і навчаємось впровадженню послуги раннього втручання
  9. Продовжуємо проводити акції в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».
  10. Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

Сторінка 1 із 44