Проведено засідання колегії Департаменту стосовно актуальних питань діяльності у І півріччі 2020 року.

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації – Наталі Заболотної, за участі членів колегії, з дотриманням усіх вимог та рекомендацій щодо протиепідемічних заходів, відбулось засідання колегії Департаменту стосовно актуальних питань діяльності у І півріччі 2020 року.

Членами колегії розглянуто питання підготовки до стабільної роботи підвідомчих установ і організацій в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Зокрема, затверджено склад комісії з питань координації дій та План заходів щодо підготовки підвідомчих установ та закладів системи соціального захисту населення області до роботи в осінньо-зимовий період.

Розглянуто можливість поселення особи похилого віку до геріатричного будинку інтернату.

Крім того, обговорено питання приведення у відповідність до Норм ДБН розподілу житлової площі інтернатних закладів/установ системи соціального захисту населення області та вирішено створити Комісію з залученням представників інтернатних закладів, громадських організацій тощо, провести розрахунок розподілу житлової площі інтернатних закладів/установ системи соціального захисту населення області відповідно до Норм ДБН.