Про організацію VIIІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  05.08.2020 № 554 «Про організацію VIIІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними  підрозділами райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, здійснено організаційні заходи щодо направлення на оздоровлення дітей  пільгових категорій на тематичну зміну – Всеукраїнський фестиваль «Наша земля - Україна (10. – 30.08.2020).

На відпочинок до дитячого центру прибули діти із районів та міст обласного  значення:  Бершадського - 1, Калинівського – 9, Крижопільського – 4, Тульчинського - 8,  Шаргородського - 8 м. Жмеринка – 4; усього - 34 особи.

Під час фестивальної зміни «Наша земля – Україна» відбудеться презентація культурно-мистецьких і соціально-освітніх регіональних проектів щодо національно-патріотичного виховання нової генерації українців.

Традиційна зміна, що підкреслює самобутність і різнобарвність культури і традицій України, надає кожній дитині можливість представити свою малу Батьківщину та приєднатися до великого кола артеківської дружби дітей з усіх областей країни.

Важливими подіями стануть святкування річниці Дня Незалежності та Дня Державного Прапору України – святинями, які надихають захищати свою державу, свій народ.

Головні події зміни:

  • Театралізований освітній квест «Вижити в 90 – х»;
  • Парад міст України;
  • Креативні майстерні «Алея ментальних мап областей»;
  • пленер Арт-село «Артеку»;
  • Театральний фестиваль «Глобус України»;
  • Шоу «БУМ: Батл Українських Міст»;
  • Брейн ринг «Україна – моя земля».

Партнери Артеку: Національна бібліотека України для дітей, жінка третього тисячоліття «Фестиваль «Зіркові канікули»