Третій обласний форум для людей старшого віку "55+" 

Третій рік поспіль Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА проводить Обласний форум для осіб старшого віку "55+", в якому протягом 2 днів взяли участь 200 осіб з усієї області.
Форум покликаний популяризувати напрям активного довголіття та здорового старіння та на власному досвіді показати якими активними, енергійними та дієвими можуть бути люди на пенсії. Тому, обланою державною адміністрацією Наталією Заболотною відзначено найактивніших жителів області, які своїм життям показують іншим, що старість може бути в радість.
Цьогоріч для учасників Форуму проведено Обласну сеньйоріаду, під час якої учасники з різних міст, районів та ОТГ змагались за перемогу у спортивних змаганнях та організовано різні активності, відповідно до інтересів:
 кулінарні майстер-класи з виготовлення десертів без випічки;
степ-аейробіка;
 навчання клубним танцям, в тому числі танцювальної програми «зумба» для найстарших;
тренінгове заняття з вікової психології;
 практикум з питань здорового старіння;
майстер-клас із скандинавської ходьби;
майстер-клас з вивчення основ жестової мови;
обмін улюбленими книжками та враженням від прочитаного;
настільні ігри, шахи, шахмати;
перегляд улюбленого кінофільму.
 За результатами проведених змагань та активностей було відзначено найактивніших вболівальників та учасників Форуму, які отримали грамоти та призи.
Під час форуму учасники мали вільний час для спілкування між собою та фотографування на згадку про гарно проведений час під час форуму.