Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 16. 09.2020 року № 633 «Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок 20 дітей, які потребують першочергової підтримки держави, на тематичну зміну «Гартуємо волю і міць».

Із 27 вересня по 17 жовтня 2020року діти із Бершадського(2), Крижопільського(4), Теплицького(4), Тростянецького(3), Чечельницького(3) районів та м. Жмеринка(4) стануть учасниками реалізації спортивно-патріотичної гри «Ми – козацького роду нащадки», завдання якої – формування інтересу до історії та звитяг українського війська від козацької доби до сучасності. Тематикою зміни передбачено також відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови, річниці створення Української повстанської армії тощо.

 

Протягом зміни діти будуть задіяні у роботі гуртків, клубів, студій, творчих майстерень, які є частиною діяльності дитячого центру і працюють щодня, щоб кожна дитина могла обрати для себе цікаве заняття, навчитися абсолютно новому чи вдосконалювати свою майстерність, займаючись протягом відпочинку у таборі улюбленою справою.

 

Більше інформації на сайті закладу:

 http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh