Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  28.09.2020 № 660 «Про організацію  Х тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними  підрозділами райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, здійснено організаційні заходи щодо направлення на оздоровлення 56 дітей  пільгових категорій на тематичну зміну «Герої  серед нас»(29.09. – 19.10.2020).

Тематична зміна спрямована на формування громадянської, національно-патріотичної свідомості, шанобливого ставлення до козацьких традицій і звичаїв та поваги до Захисника України.

Важливими подіями стануть святкування Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

В Артеку відбудуться різноманітні тематичні заходи, присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва: історична майстерня «Що ми знаємо про козаків», для наймолодших артеківців пройде цікава вікторина «Хто такий козак?», конкурс поробок із підручних матеріалів за темою «Козацька Січ», літературний конкурс «Слава не поляже, а про себе розкаже», графічна листівка захисникам України «Схилені голови і теплі обійми», акція «Батьківщина починається з мене», конкурси малюнків «Артеківський козак» та «Козацькому роду нема переводу», інтерактивні заняття «Історія козацької артилерії», творчий конкурс «Сила нескорених», конкурси на виготовлення козацької хоругви, козацької чайки та гармати з лафетом; мистецький квест «В пошуках козацьких скарбів», виготовлення портретів гетьманів України в техніці імітації малярства на склі.

 Інноваційного освітній центр  забезпечить ть цікаві інтерактивні заняття з навчальних предметів та дослідницько-освітні програми: квест «Welcome to ІОC», інтелектуальні та освітні ігри: «100 перемог України», «Суспільствознавці», «Лінгвісти», «Natural», «STEM», «Крок вперед», «Ерудит», «Вундеркінд», «Розумник» та «Музикотерапія».

Центр дитячих співдружностей запропонує насичену нову ігрову програму орієнтовану на малі дитячі групи: конкурс «Українська казка на новий лад», конкурсні програми «Битва хорів», «Караоке-батл», «Краще за всіх», «Dream Team», конкурс акторської майстерності та багато іншого.

Творче об’єднання «Artek Production» проведе з артеківцями різних вікових категорій: хореографічні та вокально-музичні конкурси, танцювальний батл, шоу «Таланти Артеку» та святкові концерти.

В співдружності «Артек Лісовий» підготовлена різноманітна та насичена програма з творчих, спортивних, туристичних та інтелектуальних змагань. Буде і мотузковий парк, і козацький парад, і запальний козацький перепляс і туристична каша, а також година англійської мови, майстер-класи з акторської майстерності, хореографії, прикладного мистецтва, туризму; школа інструкторів та юних барабанщиків.

В умовах дії адаптивного карантину, відповідно до рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року № 43, в закладі створені умови для того, щоб кожна дитина відчувала себе комфортно, безпечно та позитивно, а саме: дотриманням маскового режиму і соціальної дистанції персоналом, встановленням безконтактних диспенсерів, для дезінфекції рук в корпусах та біля їдальні, три разовим вимірюванням температури безконтактними термометрами у дітей та персоналу, кварцуванням бактерицидними лампами житлових кімнат.

 

Більше інформації на офіційному сайті https://artek.ua