ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю

На виконання п. 3 Типового положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2020 року №772, та відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року    № 996, з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами та забезпечення гласності, відкритості та прозорості прийняття рішень Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проводить консультації з громадськістю щодо:

Внесення змін до Статуту Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку

Внесення змін до Статуту Тиврівського обласного будинку-інтернату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку

Соціальні групи, яких стосується рішення: особи похилого віку та особи з інвалідністю.

Прийняття рішення надасть можливість привести у відповідність до Типового положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2020 року №772 Статутів обласних закладів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Пропозиції та зауваження приймаються до 04.12.2020 року за адресою:

вул. Хмельницьке шосе,7, м. Вінниця, 21028,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції

Консультації з питань обговорення можна отримати за телефоном:

(0432) 32-72-39 відділ надання соціальних послуг та взаємодії з ОТГ Управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з ОТГ Департаменту.

Відповідальна особа – Кушнір Людмила Ігорівна, начальник відділу надання соціальних послуг та взаємодії з ОТГ Управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з ОТГ Департаменту.

За результатами проведення консультацій з громадськістю передбачено проведення засідання робочої групи в т.ч. онлайн, створеної в Департаменті з метою обговорення пропозицій та/або зауважень до проєктів Статутів з подальшим винесенням на розгляд сесії обласної Ради.