Онлайн-тренінг на тему: «Запобігання та протидія дискримінації в Україні. Принцип недискримінації в роботі поліцейських»

Онлайн-тренінг на тему: «Запобігання та протидія дискримінації в Україні. Принцип недискримінації в роботі поліцейських» проведено для дільничних офіцерів поліції, закріплених в об’єднаних територіальних громадах. Під час заходу учасники та учасниці обговорили питання щодо запобігання та протидії дискримінації; розглянули поняття «дискримінація», її форми та ознаки. Особливу увагу звернули на те, що дискримінація, в усіх її можливих формах і проявах, є одним з найбільш поширених порушень прав людини.
Крім того, на занятті обговорили законодавчі та нормативно-правові акти щодо запобігання та протидії дискримінації, принципи недискримінації у законодавстві України, а також зазначили про відповідальність за порушення законодавства про запобігання та протидію дискримінації.
Захід відбувся у конструктивній та доброзичливій атмосфері.
До відома!
У Вінницькій області функціонує «Лінія довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі 0 800 75 04 75.