Указом Президента України від 3 грудня 2015 року № 678/2015 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю» установлено, що Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається в Україні щороку 3 грудня.

 
Заходи, до яких в цей день Організація Об’єднаних Націй закликає усі країни, повинні бути спрямовані на максимальну увагу до людей з інвалідністю, що сприятиме їх інтеграції у життя суспільства.
Саме з цією метою, сьогодні взято участь в онлайн Круглому столі «Проблеми та перспективи інклюзивного навчання студентів з особливими освітніми потребами в ЗВО» до Міжнародного дня осіб з інвалідністю¸ організованого ГО «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток».
Поділились досвідом Департаменту щодо залучення надавачів недержавного сектору до надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення, познайомили учасників Круглого столу із життєвим досвідом щодо отримання освітніх та соціальних послуг
Olha Skulska
- головним спеціалістом відділу організаційного забезпечення та електронного документообігу Департаменту.
 Учасники круглого столу (99осіб):
студенти за спеціальністю «Соціальна робота» та «Психологія» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, викладачі Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського (кафедра психології Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти), Приазовського державного технічного університету (кафедра маркетингу та бізнес адміністрування), вищого професійного училища 11 м. Вінниці, фахівці ІРЦ, громадські діячі.