Інформаційна акція «Хода за свободу».

На Вінниччині в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми пройшла інформаційна акція «Хода за свободу».
Акцію організовано втретє з метою привернення уваги громадськості до цієї проблеми.
«Хода за свободу» тривала близько години. Учасники заходу пройшлися мовчки від Європейської площі по вулиці Соборній, Театральній, Грушевського та повернулися знову на площу Європейську. Рух транспорту не перекривали, адже люди йшли по тротуару. За порядком наглядала поліція.
Вулична акція «Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми також була проведена в районах та містах Вінницької області.
До відома
День боротьби з торгівлею людьми започаткував Європейський Парламент 18 жовтня 2007 року.
У Вінницькій області протягом 2012 року - липня 2021 року 71 особі встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Із них: 28 жінок та 43 чоловіків, в тому числі 3 дитини.
За видами експлуатації: 51 особа постраждала від трудової експлуатації, 8 – сексуальної, 7 - жебрацтво, 3 – продаж дитини, 1- вилучення органів, 1- втягнення у злочинну діяльність.
Країни призначення: Російська Федерація -30 осіб, Україна – 15 осіб, Крим - 5 особи, Чехія – 4 особи, Італія – 4 особи, Польща - 3 особи, Білорусь – 2, Фінляндія – 2 особи, Зона АТО-ООС - 1 особа, Індія – 1 особа, Німеччина – 1 особа, Шрі-Ланка – 1 особа, Йорданія -1 особа, Туреччина – 1 особа.
До уваги громадян! За кошти обласного бюджету цілодобово функціонує «Лінія довіри» 0 800 75 04 75, за якою можна звернутися з питань протидії торгівлі людьми.