Міжнародна онлайн-конференція «Боротьба з безробіттям серед молоді за допомогою інноваційних освітніх практик у країнах Східного партнерства»

14 грудня відбулась Міжнародна онлайн-конференція «Боротьба з безробіттям серед молоді за допомогою інноваційних освітніх практик у країнах Східного партнерства» за результатами впровадження проєкту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні - EMPLO(YOU!)TH». Проєкт впроваджений консорціумом організацій на чолі з Europuls - Centrul de Expertiza Europeana та у партнерстві з YIC Gyumri - Youth Initiative Centre NGO (Вірменія), MilleniuM Training and Development Institute (Молдова) та Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» (Україна) за фінансової підтримки Європейського Союзу через систему регрантингу на 2021 рік Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Локальні партнери в Україні: Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА , Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат".
Участь у конференції взяла заступниця директора Департаменту Iryna Kotsiubivska, яка презентувала модель ефективної реалізації молодіжної політики на Вінниччині та працевлаштування у Вінницькій області.
Учасники конференції обговорили, як найкраще подолати безробіття серед молоді у Вірменії, Молдові та Україні, об’єднавши активну молодь із громад, представників організацій громадянського суспільства, місцевих та державних органів влади, відповідальних за сферу освіти, праці та молоді. Також обговорили програми у 3 країнах, спрямовані на сприяння працевлаштуванню молоді із сільських та віддалених районів.