Сьогодні, 24 січня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося обговорення експертних пропозицій за результатами проведення двох громадських експертиз діяльності обласної державної адміністрації у сфері комунікації з громадськістю.

Упродовж століть землі України були розрізнені, належали до інших держав. Так склалось історично. Але день, за який українці боролись віками, таки настав: 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки – акт про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. Весь український народ  iз вдячністю згадує тих героїв, якi словом i ділом, ціною власного життя вiдроджували незалежну Соборну Українську державу!

Події Української революції 1917 – 1921 років активно були позначені на Вінниччині, адже українські національно- визвольні змагання, метою яких було встановлення української державності на теренах республіки активно відбувалися і на Поділлі.

16 січня у м. Калинівка біля пам`ятника Степану Руданському відбулися урочистості з нагоди 188 річниці від дня народження поета - земляка, гумориста, сатирика, фольклориста.

У березні 2022 року відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року 2021». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», 22 грудня, відбулась вже традиційна для Вінниччини всеукраїнська передноворічна акція «Різдвяний вінок для Героя».

Відомий кримськотатарський правозахисник, громадський діяч, актор і режисер Мирослав Гай спільно із Головою Правління Кримсько-Татарського Ресурсного центру – заступником Голови Меджлісу Кримськотатарського народу України Ескандером Барієвим вже давно виношували ідею привернення уваги української спільноти, влади та правозахисних організацій до великої гуманітарної проблеми, що виникла після окупації Криму.

Міф № 1. Молоді люди з інвалідністю не здатні самостійно приймати рішення.

В суспільстві має місце стереотип, що люди з інвалідністю не здатні самостійно приймати рішення, тому вони мають знаходитись під опікою батьків, родичів або соціальних працівників. Але насправді це не так. Майже будь-яка людина здатна критично мислити, адекватно сприймати інформацію та робити правильні висновки, які спонукають її до прийняття правильних рішень.

У концертній залі Вінницької дитячої музичної школи № 1 відбувся святковий гала-концерт та церемонія нагородження переможців V Міжнародного конкурсу духової музики «Vin Venti».

16 грудня в залі Вінницької облержадміністрації відбулося спільне засідання Громадської ради при облдержадміністрації та Громадської ради при Вінницькій обласній Раді восьмого скликання  щодо обговорення та можливих пропозицій до двох надважливих документів, відповідно до яких здійснюватиметься життєдіяльність Віннцької області у наступному році: це бюджет Вінницької області та Програма соціально-економічного розвитку Вінниччини на 2022 рік.

16 грудня в кулуарах третього поверху Верховної Ради України провели презентацію книжково-видавничого проекту «Моя Вінниччина».

Нещодавно вийшло друком унікальне тритомне видання «Пам’ятки історії та культури Вінницької області». Серія краєзнавчих  книг надрукована коштом обласного бюджету, за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації,  обласної Ради, ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського та робочої групи редакційної колегії Зводу пам’яток історії та культури України у Вінницькій області.

Громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» запрошує вінничан та гостей міста, всіх бажаючих відвідати щорічну виставку «Душею створена краса», яка відбуватиметься у місті Вінниця протягом 2 днів – 16 та 17 грудня.

Війтівецька сільська територіальна громада, що у Хмільницькому районі, отримає власний Атлас громади, який міститиме концепцію просторового розвитку території. Над його розробкою працює громадська організація «U7 urban studio» у рамках реалізації на Вінниччині проєкту «Урбан експедиція», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Сьогодні, 6 грудня, у нашій державі відзначають День Збройних Сил України. Саме цього дня 30 років тому український парламент ухвалив Закон України «Про Збройні Сили України», яким встановлювалося це свято.

Сьогодні, 2 грудня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося останнє у поточному році засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 100 заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій.

У ХХ столітті українці пережили три масові голоди: 1921‒1923, 1932‒1933 і 1946‒1947 років. Наймасштабніший із них – Голодомор 1932 – 1933 років. Саме його називають геноцидом українського народу. Цей злочин назавжди змінив хід історії нашого народу. Він став одним із найважчих випробувань.

  1. Розпочався прийом документів для участі у конкурсі «ЛЮДИНА РОКУ 2021»
  2. 21 листопада - День Гідності та Свободи
  3. На Вінниччині відбулося покладання квітів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи
  4. На Вінниччині презентували історико-документальну виставки «Героям Слава!»
  5. Громадська рада при обласній державній адміністрації обговорила проєкт нової Регіональної програми розвитку громадянського суспільства
  6. Громадська рада при обласній державній адміністрації здійснює громадську експертизу діяльності обласної державної адміністрації
  7. Відбулась всеукраїнська онлайн нарада з питань реалізації президентської «Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства»
  8. На Вінниччині відбулась Всеукраїнська конференція «Життя вище інвалідності: репродуктивні права та здоров’я жінок з інвалідністю»
  9. У селі Кукавка Могилів-Подільського району на могилі закатованих тут 100 років тому вояків Армії УНР урочисто відкрито пам`ятний знак
  10. Меморіал воякам УНР в с. Кукавка встановлено!

Сторінка 1 із 25

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92