Минулоріч на Вінниччині вперше започатковано цикл документальних фільмів про героїв сьогодення під назвою «Жива історія»

Вшанування відомих постатей Вінниччини через серію фільмів «Вінничани в історії» в рамках програми Національно-патріотичного виховання – одне із ключових завдань діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Про це в ході апаратної наради в голови облдержадміністрації Валерія Коровія зазначила директор структурного підрозділу Світлана Василюк.

Вона повідомила, що у 2018 році було започатковано  серію короткометражних фільмів про видатних особистостей Вінниччини.

«Протягом року знято вісім фільмів про наших земляків. На веб-сайті ОДА створено банер під назвою «Вінничани в історії», де розміщено фільми про Якова Гальчевського, Якова Гандзюка, Івана Богуна, Юхима Щирицю, Семена Ільницького, Олімпіаду Пащенко, Михайла Грушевського, Дмитра Марковича», – зазначила Світлана Василюк.

В 2018 році вперше на Вінниччині започатковано цикл документальних фільмів про героїв сьогодення під назвою «Жива історія». Це фільми про Максима Шимка, Ольгу Твердохлєбову, Агафію Книш, Валентину Ратову. 

Окрім того, минулоріч в рамках програми Національно-патріотичного виховання на Вінниччині реалізовувався мистецький проект «Українські митці за вільну Україну». Проект передбачає проведення у закладах освіти міста Вінниці спеціалізованого курсу авторських лекцій національно-патріотичного спрямування.

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92