Цьогоріч на розгляд експертної ради подано 63 твори місцевих авторів Вінниччини

Сьогодні в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося організаційне засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів

Сьогодні в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося організаційне засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів. Директор Департаменту, заступник голови експертної ради Світлана Василюк ознайомила присутніх з оновленим складом експертної ради та повідомила, що у поточному році на розгляд експертної ради надано 63 твори місцевих авторів різних жанрів. Зокрема, проза, поезія, дитяча література, сатира та гумор, альбоми художніх робіт, фотоальбоми та інша література.

Окрім того, в ході засідання було піднято питання щодо конфлікту інтересів, відповідно до закону про запобігання та протидію корупції, адже декілька членів експертної ради є авторами книг, які подано на розгляд.

«Питання конфлікту інтересів можна вирішити декількома шляхами: автор, що є членом експертної ради, не голосує за свої книги, але тут ми не зможемо це відслідкувати, адже голосування таємне. Ще одним варіантом є їх заява про вихід зі складу експертної ради і вони не братимуть участь у голосуванні. Також можна голосувати відкрито, в такому разі бюлетні будуть підписані, але в цьому випадку порушується принцип таємності, що прописано в положенні про експертну раду», - зауважила Світлана Василюк.

Заслухавши інформацію Світлани Василюк, члени експертної ради прийняли рішення протягом місяця знайомитися з поданими творами і під час проведення наступного засідання за результатами голосування відібрати твори, видання яких здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету.

Окрім того прийнято рішення, що члени експертної ради, які подали свої твори на конкурс, добровільно виходять з її складу і не беруть участь у голосуванні.

 

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92