Відбулося чергове засідання Громадської ради при обласній державній адміністрації

Вчора, 20 квітня, в приміщенні облдержадміністрації відбулося друге засідання нового складу Громадської ради, яка працюватиме протягом 2017-2018 років як консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Вчора, 20 квітня, в приміщенні облдержадміністрації відбулося друге засідання нового складу Громадської ради, яка працюватиме протягом 2017-2018 років як консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації.


Основними питаннями, які розглядалися на засіданні, були затвердження структури Громадської ради, вибори заступників голови та формування комітетів.
Після тривалого обговорення, присутні на засіданні члени Громадської ради попередньо визначились щодо формування 6 комітетів та обрання їх керівників, зокрема:
1) комітет житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, який очолила представниця громадської організації «Асоціація пасажирських перевізників Вінничини» Ірина Шпильова;
2) фінансово-економічний комітет, який очолив голова Вінницької обласної організації громадської організації «Союз юристів України» Олексій Гончар;
3) комітет з питань учасників антитерористичної операції на Сході України та учасників інших бойових дій, який очолив член громадської організації «Учасники антитерористичної операції у Вінницькій області» Олег Горобець;
4) комітет з питань молоді, спорту та туризму, який очолив член громадської організації «Самооборона Майдану Вінниччини» Олег Долінський;
5) соціально-гуманітарний комітет, який очолив отаман Крайового товариства «Вінницький козацький полк ім. І. Богуна» Володимир Воловодюк;
6) комітет охорони здоров’я, соціального захисту та реабілітації, який очолила президентка громадської організації «Мольфар» Юлія Вотчер.


Експертну групу, яка буде проводити громадські експертизи діяльності органів виконавчої влади та нормативно-правових документів, очолив голова правління громадської організації «Подільський центр прав людини» Михайло Бардин.


Слід зазначити, що назви комітетів та перелік питань, якими вони займатимуться, будуть уточнюватися в процесі діяльності Громадської ради при облдержадміністрації.


Присутні на засіданні члени Громадської ради підтримали ініціативу голови Пилипа Прудиуса щодо визначення керівників комітетів у якості заступників голови Громадської ради при облдержадміністрації.


Дату наступного засідання Громадської ради при облдержадміністрації буде повідомлено додатково.

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92