На Вінниччині польські журналісти знімали фільм про співпрацю Сьвєнтокшиського воєводства та Вінницької області

З нагоди Дня Європи на Вінниччину завітало багато делегацій з різних країн Європи. Одна з них - делегація польських журналістів, які протягом двох днів відвідали багато цікавих місць Вінниччини, що символізують тісну співпрацю двох регіонів – Сьвєнтокшиського воєводства та Вінницької області. Адже саме цього року відзначається 60 річниця такої співпраці.

Польські колеги взяли участь у святкуванні Дня Європи, відвідали Польський Дім у м.Бар та Костел Святої Анни, поспілкувались з Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці Паном Томашем Олейнічаком  та з головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Також представники ЗМІ відвідали місто-курорт Хмільник, поспілкувавшись там з місцевим керівництвом та представниками польської громади та ознайомились з роботою польсько-українського  підприємства «Барлінек».

Слід також відзначити, що заплановано відповідний візит до Сьвєнтокшиського воєводства з вінницький журналістів для того, аби  зняти аналогічний документальний  фільм про співпрацю. А під час святкування 60-ої річниці співпраці наших двох регіонів відбудеться   презентація цих фільмів та обмін ними.

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92