Протягом 2018 року лікарі-консультанти телеметричного підрозділу Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели майже 18 тисяч дистанційних консультацій, повідомляють на сайті МОЗ.

Керівники та медики об’єднаних територіальних громад Львівської, Луганської та Рівненської областей взяли участь у семінарі «Успішні практики оптимізації мережі первинної медичної допомоги в ОТГ», що відбувся у Вінниці.

На базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова розпочала свою роботу дводенна міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНА ПАТОМОРФОЛОГІЧНА ДІАГНОСТИКА В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ ЛІКАРЯ».

Диспансер створений з метою надання спеціалізованої наркологічної, медичної допомоги, організації профілактичних заходів серед населення, підтримки та організації програм щодо забезпечення здорового способу життя.

Детальніше про роботу закладу у матеріалі журналістів

Що таке здоровий спосіб життя, як скласти тарілку здорового харчування, уникнути хвороб серця  - на ці питання відповідали учасники квесту, що відбувся у Вінницькому обласному дитячому кардіоревмасанаторії.

Про підсумки діяльності фтизіатричної служби області   та перспективи подолання туберкульозу  на Вінниччині говорили під час наради, що відбулась на базі Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові пісні про головне: кардіологічні алгоритми» зібрала в стінах хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова лікарів-кардіологів, терапевтів, сімейної медицини, функціональних діагностів та зацікавлених лікарів інших  спеціальностей терапевтичного фаху, а також студентів медичних вузів.

У Києві представники прес-служб обласних державних адміністрацій, департаментів охорони здоров’я, в тому числі й Вінниччини, взяли участь у дводенному  семінарі «Зміни в сфері охорони здоров'я: розуміємо та комунікуємо».

Сторінка 1 із 31