Сьогодні, 20 січня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Як розповіла "Місту над Бугом" директорка обласного департаменту охорони здоров’я Ольга Задорожна, на сайті Міністерства охорони здоров’я опублікували Інтерактивну мапу пунктів тестування на коронавірус. В Україні функціонує понад дві тисячі таких пунктів, верифіковані МОЗ, на Вінниччині - 151.

Вінницький Обласний лабораторний центр МОЗ України спільно з Департаментом охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації  здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Протягом останніх років захворюваність на діабет в усьому світі підвищилась. Україна не є винятком. Загальновідомим є той факт, що кожна друга людина, яка живе з діабетом, не знає про те, що вона хвора. 90% хворих на цукровий діабет мають діабет 2 типу, так званий діабет людей старшого віку. Діабет 1 типу, зазвичай, розвивається і діагностується у дітей.

Сьогодні, 14 січня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Сторінка 1 із 107

Директор департаменту

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua