Захворювання внутрішніх органів, нервової системи, опорно-рухового апарату, хвороби сечостатевої системи, ЛОР – органів, патологією судин, а також відновлення в післяопераційному періоді пацієнтів з хірургічною патологією ­-  такі проблеми вирішуються у відділенні відновлювального лікування, яке розташоване на базі Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення. Тут надається широкий спектр фізіотерапевтичних процедур та реабілітаційних заходів.

В рамках щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій в області триває перевірка роботи очільників медичних закладів. Проводить аналіз функціонування установ медицини обласний департамент охорони здоров`я.

В рамках щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій в області триває перевірка роботи медичних закладів. Проводить співбесіди з очільниками установ обласний Департамент охорони здоров'я.

Придбання новітнього обладнання, комп’ютерної техніки, ремонти та укладання угод з Національною службою здоров’я України – у такому напрямку працюватиме фтизіатрична служба області у 2019 році.

В рамках щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій в області триває перевірка роботи медичних закладів. Проводить співбесіди з очільниками установ  обласний Департамент охорони здоров`я.

Сторінка 1 із 29