Очільник області ознайомився із функціонуванням низки навчально- виховних закладів міста Ямпіль та відвідав КНП «Ямпільська центральна районна лікарня». У закладі капітально відремонтоване хірургічне відділення, реанімація та лабораторія. Всього протягом трьох років на оновлення лікувального закладу шляхом спів фінансування спрямовано майже 18 мільйонів гривень.

Як повідомляють в обласному Департаменті охорони здоров’я, в області   спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на ГРВІ, що складає 461,5 випадків на 100 тис.населення  Це є  на 8,3 % нижчим базового рівня. Циркуляція вірусів грипу не зареєстрована.

Фахівці на чолі з директором Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Андрієм Віленським та фахівцем з фінансового забезпечення Оленою Федоренко спілкувалися з очільниками медичних закладів усіх рівнів.

У Вінниці відбувся навчальний семінар «Впровадження міжнародних стандартів діагностики та лікування дітей з алергічними захворюваннями».

На якій стадії зведення, чи виконуються роботи за визначеним графіком і які проблеми нині існують у процесі будівництва нового Регіонального лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології йшлося  під час виїзної робочої наради під головуванням очільника облдержадміністрації Владислава Скальського.

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька вважає, що управлінська реформа державної служби в міністерстві зупинилась на півдорозі і потребує перезапуску. Про це йде мова на сайті МОЗ.

Підрозділ лікарні забезпечений доступом до під’їзду спеціалізованого транспорту, що захищений від несприятливих погодних умов. Тут можна приймати два автомобілі «швидкої» одночасно.

У Вінницькому дитячому кардіоревмасанаторії лікарі провели перші заняття у школі, присвяченій здоровому харчуванню. Разом з медиками діти розглядали  причини ожиріння, обговорювали наслідки захворювання і можливі способи зменшення маси тіла.

На базі ВОСТМО «Фтизіатрія» відбувся семінар-нарада «Обмін досвідом та кращими практиками з організації роботи щодо протидії хіміорезистентному туберкульозу та впровадження сучасних стандартів інфекційного контролю на прикладі Вінницької області».

У Вінниці розпочала роботу дводенна III Подільська всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю: «Невідкладна допомога, інтенсивна терапія  та анестезіологічне забезпечення важкохворих».

Сторінка 1 із 40