Голова облдержадміністрації Владислав Скальський проінспектував хід будівництва Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології, а також провів чергову, четверту нараду щодо втілення цього регіонального субпроекту.

Як лікувальним установам працювати з пакетом послуг «Діагностика, лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіциту людини» та що потрібно для цього. Про це сьогодні говорили під час наради керівники закладів охорони здоров'я, що планують надавати такі послуги пацієнтам.

Вінницький ОЛЦ МОЗ України спільно з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації  здійснюють постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Бронницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що у Могилів-Подільському районі,  – одна з восьми, де будівельні роботи наближаються до завершення. У цьому переконався голова облдержадміністрації Владислав Скальський та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, проінспектуваши  хід виконання будівельних робіт об’єкта.

У рамках робочої поїздки до Могилів-Подільського району голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович  відвідали Могилів-Подільську окружну лікарню інтенсивного лікування та ознайомилися із роботою закладу.

У зв'язку із пониженням температурних показників на водоймах Вінницької області сформувався нестійкий льодовий покрив, товщина якого здебільшого сягає до 5 см. Проте, незважаючи на це, люди масово виходять на риболовлю.

Під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулась перша у 2020 році апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області. Про це йде мова на сайті ОДА.

Вінницький обласний лабораторний центр  МОЗ України» спільно з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації  здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

10 січня голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський разом із заступником Наталею Заболотною та директором департаменту охорони здоров’я ДОЗ ОДА Людмилою Грабович відвідали ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Відбулась розширена нарада з керівниками закладів охорони здоров’я вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги населенню.

На початку 2020-го, оглядаючись на події минулого року, Тетяна Постоловська, завідувачка обласного Центру планування сім’ї, репродукції людини і медико-генетичного консультування, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, коротко підсумувала  результати роботи медичного закладу за минулий рік. 

Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледицею: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

Сторінка 1 із 46