Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови «Про затвердження Типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги». Йдеться про базовий склад бригади екстреної медичної допомоги (ЕМД), до якої входитимуть парамедик та екстрений медичний технік. 

В адмінкорпусі Вінницької обласної клінічної лікарні  ім. М. І. Пирогова відбулася нарада з головними лікарями закладів охорони здоров’я всіх рівнів. У центрі уваги – питання впровадження реформ галузі на всіх рівнях надання медичної допомоги.

У нашій області понад  3% людей живуть з діагнозом  «цукровий діабет». При цьому щороку збільшується кількість хворих серед дітей: кожний рік фіксують по 20-30 нових випадків захворювання.

Відновитись після травм та операційних втручань, вилікувати опорно-рухову систему, а також оздоровитись після специфічних захворювань кісткової та урологічної системи можна у Северинівській лікарні відновного лікування.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації,  лікарями первинки  від початку кампанії укладено 1 263 522 декларацій, охоплено декларуванням 80,97% жителів області, що становить І рейтингове місце по Україні.

КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» – лікувальний заклад майже з віковою історією та бездоганною репутацією в плані надання кваліфікованих медичних послуг, відповідно до сучасних  стандартів і принципів доказової медицини.

Сторінка 1 із 37