У чорнобильському диспансері говорили про медичне забезпечення ліквідаторів

Про медичне забезпечення ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та про захист прав говорили під час засідання за участю медиків, ветеранів-чорнобильців, представників громадських організацій органів влади, юристів.

 У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, президент Всеукраїнської ГО інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов, голова обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук, представник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Аліна Ерохіна, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення Василь Даценко.

Василь Даценко ознайомив присутніх з роботою лікувального закладу, він наголосив на високому професіоналізмі усього медичного персоналу. Адже завдяки цьому до закладу йдуть пацієнти і якісно отримують  медичну допомогу.

Про роботу громадської організації «Союз Чорнобиль України» розповів Микола Бойчук. За його словами метою діяльності Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» є захист прав та законних інтересів чорнобильців, зокрема  медичних, соціальних, правових та культурних. 

Учасники засідання розглянули та обговорили питання щодо пенсійного забезпечення, заміни посвідчень, діяльності спеціалізованих диспансерів.

Також озвучили звернення представників Вінницьких громадських чорнобильських організацій від 6 лютого 2019 року до державної влади з вимогами, які стосуються покращення соціального захисту.

Михайло Кременюк представив  учасникам  засідання нову  редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини.