У Вінницькій ОДА розробляють план на майбутнє у разі другої хвилі COVID-19

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова обласної державної адміністрації. Так, Владислав Скальський зазначив, що в області розроблена стратегія запобігання розповсюдженню інфекції — виявлення, поводження та лікування інфікованих пацієнтів.

Вінницька область є однією з небагатьох, яка повністю готова до наступного етапу послаблення карантину. Це – результат спільної щоденної роботи. 

Щодо кількості проведених тестувань, голова ОДА підкреслив, що область займає одну з лідируючих позицій серед регіонів України.

За словами очільника області, показник завантаження ліжок в лікарнях області також відповідає вимогам МОЗ. Приводом для неабиякої гордості є також те, що Вінницькі медики розробили перший в Україні протокол лікування COVID-19.  

Детальніше голова ОДА зупинився на плані дій області у разі другої хвилі коронавірусу. Так, він зазначив, що відпрацьовано та затверджено чіткий Регіональний план госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Заклади охорони здоров’я поділено на 2 хвилі. Кількість закладів, що можуть надавати допомогу при COVID-19 в області складає 17 закладів охорони здоров’я. А перелік закладів охорони здоров’я 1 хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою по Вінницькій області включає 9 лікарень.

Водночас, керівник регіону підкреслив, що триває процес підписання договорів з НСЗУ щодо надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19. На дані пакети подано 60 пропозицій від Вінницької області, вже підписано 45 договорів, з них 1 пакет для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 28 договорів по мобільним бригадам з центрами сімейної медицини, 9 договорів – по стаціонарній допомозі, 7 договорів по стаціонарній допомозі за квітень місяць.

Фото: сайт ОДА

Джерело: сайт ОДА

 

Директор департаменту

ГРАБОВИЧ Людмила Олексіївна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua