Медичні заклади, які мають кисневе обладнання, перевірять як вони дотримуються протипожежної безпеки

У Вінницькій області розпочали перевіряти медичні заклади, які лікують пацієнтів хворих на COVID-19.  Спеціальна робоча група проінспектує як заклади дотримуються  правил поводження з кисневим обладнанням.

До складу робочої групи увійшли представники департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, ДСНС та управління Держпраці.

Додаткові перевірки пов’язані із трагічною ситуацією, яка днями трапилася в Івано-Франківській області.  Там у наслідок вибуху в реанімаційному відділенні районної лікарні Косина загинули люди.

«У жовтні та листопаді робочі групи перевіряли заклади, які лікують пацієнтів хворих на COViD-19 і мають кисневе обладнання. Лікарні отримали приписи в яких було вказано, що вони мають виправити найближчим часом. Це стосувалося пожежної безпеки. Тепер робочі групи перевірятимуть чи виконали вони це. Також попрошу голів громад, на  території яких є ковідні-лікарні, перевірити чи виконали заклади усі ті зауваження, приписи та протоколи, які були складені», - сказала директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна.

У святкові дні опорні лікарні працюватимуть у посилено режим. Чергуватиме інженер з технічної безпеки.

Буде посилено пости чергування.  А для персоналу проведуть додаткові навчання щодо того як експлуатувати кисень і лікарнях.

Заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Здітовецький зауважив, що робочі групи розпочнуть перевірку із тих закладів де під час попередньої перевірки були виявлені порушення.

Усі медичні заклади області мають дотримуватися протипожежної безпеки!

 

 

 

 

 

 

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua