За рік у обласному перинатальному центрі народилося 1354 малюків

Обласний перинатальний центр Вінницької обласної клінічної лікарні імені Пирогова уже не перший рік допомагає на світ з’являтися малюкам.  Минулого року у них народилося 1354 діток. З яких - 681 хлопчик, та 673 дівчинки.

«2021 рік для нас був різним. Радував приємними подіями, давав суворі уроки, поповнив наш колектив новими кадрами, ми росли, розвивались і вдосконалювались. Але найбільше ми вдячні минулому року за чарівних, неперевершених діток, що з'явилися на світ у Вінницькому обласному перинатальному центрі»,  - зазначила керівник Вінницького обласного перинатального центру Інна Кукуруза.

А 2022 рік розпочався ще й із покращення матеріально-технічної бази. У відділення інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного  догляду Вінницького  обласного  пренатального центру  придбали сучасний, високовартісний та вкрай необхідний апарат для  штучної вентиляції легень новонародженим. 

Апарат  ШВЛ дозволить  забезпечувати   високочастотну остиляційну респіраторну  підтримку  дітям у дуже  важкому стані. Завдяки цьому апарату лікарі зможуть врятувати  більше життів.   

 

 

 

 

 

 

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua