У Подільському регіональному центрі онкології надаватимуть паліативну допомогу

З кожним роком онкохворих, які потребують паліативної допомоги, збільшується.  З 2020 року вона входить до Програми медичних гарантій.

Відтепер паліативну допомогу можна отримати в Подільському регіональному центрі онкології. Адже, щорічно у Вінницькій області реєструється майже шість тисяч нових випадків захворювання на рак і більше тисячі онкологічних хворих переходять в 4 клінічну групу. Тобто, це ті пацієнти. які потребують хоспісної і паліативної допомоги.

«Зрозуміло, що відділення «Хоспіс» на базі міської клінічної лікарні №3, яке розраховане на кілька десятків місць точно не вистачить для всіх вінничан, хто потребує відповідної допомоги. Ми підписали договори з НСЗУ, щодо надання стаціонарної і мобільної паліативної допомоги. Так, це неповноцінний хоспіс і ми звісно, позбавленні ілюзій, що «паліативні ліжка» і виїзні бригади забезпечать необхідні права і потреби хворого із невиліковним діагнозом. Однак це вже початок змін...створення умов, аби люди мали гідне життя до останнього!», - наголосив директор ПРЦО Володимир Шамрай.

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua