Президентом України 29 грудня 2021 року видано Указ № 687/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році».

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму.   Прогнозуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, найбільш значні 3 січня. Місцями ожеледь, місцями ожеледиця, туман, посилення вітру. 

Метеорологічна обстановка:  28 грудня очікується ускладнення погодних умов: значний сніг (приріст снігового покрову 10-20 см), хуртовина, снігові замети, посилення вітру, ожеледь, налипання мокрого снігу.


01 січня 2022 року вступає в дію Закон України «Про основи національного спротиву». Зазначений закон був прийнятий Верховною Радою України в липні 2021 року та набув чинності 01 серпня поточного року. На думку експертів та фахівців у сфері національної безпеки та оборони він має стати важливим інструментом зміцнення обороноздатності нашої Вітчизни через забезпечення участі цивільного населення держави у відсічі агресору, який  зазіхне на мир в Україні, її територіальну цілісність, незалежність та суверенітет.

На виконання Указу Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» обласною державною адміністрацією щорічно напередодні новорічних (різдвяних) свят здійснюється збір провізії для підтримки та поздоровлень з новорічними та різдвяними святами військовослужбовців військових частин та підрозділів правоохоронних органів, які беруть безпосередню участь в зоні проведення операції Об’єднаних сил із стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Відповідні заходи проведені також наприкінці поточного року. 14 грудня в зону проведення операції Об’єднаних сил доставлено понад 20 тон продуктів харчування та солодощів.

Нещодавно у сесійній залі Вінницької обласної Ради депутатам ради було презентовано звіт про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021–2025 роки. Зі презентацією перед депутатами виступив директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергій ВОВЧЕНКО. 

Проведений звіт яскраво засвідчив, що Комплексна оборонно-правоохоронна програма Вінницької області на 2021– 2025 роки є дієвим інструментом у сприянні органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування органам військового управління та правоохоронним органам у забезпечені миру та спокою на Вінниччині. 

Сторінка 1 із 29

Директор департаменту

 

В.О. директора

Дев'ятий Сергій Миколайович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua