У рамках відзначення на Вінниччині 30-ї річниці незалежності України громадська рада при обласній державній адміністрації провела засідання круглого столу

У заході взяли участь представники органів публічної влади та організацій громадянського суспільства Вінниччини, історики та науковці.

Сьогодні, 20 серпня, у великій залі Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» відбулося засідання круглого столу «Незалежність України очима молоді» ініційоване громадською радою при обласній державній адміністрації.

У заході взяли участь представники органів публічної влади та організацій громадянського суспільства Вінниччини, історики та науковці.

Модератор заходу – голова комітету громадської ради при обласній державній адміністрації з питань молодіжної політики, спорту, освіти, національно-патріотичного виховання, представник громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області» Юрій Березовський.

«Наша спільна мета – побудувати справді суверенну і незалежну Україну, державу, яка дбає про своїх громадян, а громадяни якої готові захищати свою державу будь якою ціною», – зазначив у вступному слові до учасників круглого столу Юрій Березовський.

Серед виступаючих: член громадської ради, представник громадської організації «Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації» Вадим Кудіяров («Виховання свідомих громадян основа незалежності України»); кандидат історичних наук, начальник Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Богдан Галайко («Сучасна Українська держава – правонаступниця УНР»); член громадської ради, представник громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області» Юрій Березовський («Збройні Сили України є гарантом незалежності і територіальної цілісності України. Досвід взаємодії ІГС та ЗСУ») та інші.

Учасники круглого столу активно долучились до обговорення кожної з доповідей та висловили свою думку стосовно подальших перспектив розвитку України як незалежної держави, захисту її суверенітету та територіальної цілісності, а також розвитку національно-патріотичного виховання молоді як одного з найважливіших напрямків внутрішньої політики держави.

Організаційне забезпечення роботи та інформаційний супровід діяльності громадської ради при обласній державній адміністрації здійснюється Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.