ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Вінницької обласної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації

«Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30 березня 2017 року № 225»

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Вінницької обласної державної адміністрації

про проведення електронних консультацій з громадськістю

щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації

«Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації 
від 30 березня 2017 року № 225»

 

Зміст проекту винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30 березня 2017  року № 225» (далі – розпорядження).

 

Мета розроблення проекту:

виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації».

 

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю:

збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

 

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації – www.vin.gov.ua (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 14 вересня 2018 року.

 

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0432) 32-72-32.

 

Контактні особи:  Гайдей Анастасія Вікторівна – начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: до 20 вересня 2018 року на веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації www.vin.gov.ua.

 

Проект