ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Вінницької обласної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю

Проект Регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина на 2015 – 2017 роки»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Вінницької обласної державної адміністрації
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина на 2015 – 2017 роки»


Зміст матеріалу винесеного на обговорення:
обговорення проекту Регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина на 2015 – 2017 роки» (далі – Програма).

Мета розроблення проекту:
Програма визначає комплекс пріоритетних завдань щодо телекомунікаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування області для задоволення інформаційних потреб громадянського суспільства та держави, сприяння соціально-економічному розвитку області шляхом упровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності регіону. Програма спрямована на запровадження технологій електронного урядування та електронної демократії в діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Вінницької області, а також розвиток інформаційного суспільства.

Мета проведення консультацій з громадськістю:
збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту Програми.

Текст проекту Програми розміщено на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації.

Наслідки реалізації Програми:
впровадження технологій е-урядування та побудова сучасної системи регіонального управління, розвиток телекомунікаційного середовища, пріоритетних напрямів економіки та соціальної сфери, створення потужних інформаційних ресурсів, надання електронних адміністративних послуг, отримання громадянами якісного доступу до інформації про послуги закладів освіти, охорони здоров’я, державних та комунальних установ, сприяння становленню інформаційного суспільства.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 серпня 2015 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0432) 61-45-21

Контактна особа: Шевчук Лариса Степанівна – начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації

Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції до Програми інформатизації «Електронна Вінниччина»

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 31 серпня 2015 року на веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації.