Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Чернівецької райдержадміністрації Сауляка Олександра Васильовича

14 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Чернівецької райдержадміністрації Сауляка Олександра Васильовича

 Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконанні завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2018 році.

 

Регламент заходу:

10.00 – 10.40 – публічна презентація (звіт) про роботу районної державної адміністрації.

10.40-- 11.15 – обговорення, запитання та відповіді.

 

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських  об’єднань, професійних спілок, асоціацій роботодавців, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

  

Місце проведення : зала засідань Чернівецької райдержадміністрації

 

Відповідальний структурний підрозділ: сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу діловодства, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

 

Контактна особа: Юнаш Марія Йосипівна, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  райдержадміністрації, тел.2-14-36

 

Реєстрація учасників публічного звіту – до 9.00 14 лютого2018 року на електронній адресі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.