Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Барської райдержадміністрації Володимира Саволюка

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Барської районної державної адміністрації
про проведення публічного звіту голови Барської райдержадміністрації Володимира Саволюка щодо підсумків соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік

 
21 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт голови  Барської райдержадміністрації Володимира Саволюка щодо підсумків соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік.

Мета проведення консультацій з громадськістю: під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2018 році та основні завдання на 2019 рік.

Регламент заходу: 

10.00-10.30 - презентація публічного звіту.
 
10.30-11.15 - запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадської ради при райдержадміністрації,громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: м.Бар, майдан Святого Миколая, 18, 3 поверх, велика зала засідань Будинку рад.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: Іжаківська Таїса Йосипівна –  начальник відділу з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел.: (04341)2-50-32.

Реєстрація учасників публічного звіту - до 9.00 год 21 лютого 2019 року на електронній адресі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.