Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту першого заступника голови Погребищенської районної державної адміністрації Петра Петровича Шафранського

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

першого заступника  голови Погребищенської районної державної адміністрації Петра Петровича Шафранського

 

19 лютого  2020 року о 15-00 год. відбудеться публічний звіт першого заступника голови Погребищенської районної державної адміністрації Шафранського Петра Петровича про підсумки діяльності Погребищенської райдержадміністрації  за 2019 рік.

 

Мета проведення консультацій з громадськістю: Публічний звіт у формі розширеного засідання Громадської ради при Погребищенській районній державній адміністрації  про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання діяльності райдержадміністрації у 2019 році

 

Регламент заходу:

15.00 - 15.50 – презентація публічного звіту.

15.50 - 16.30 – запитання та відповіді.

 

Місце проведення заходу:

м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 110 (3 поверх,  мала зала засідань Погребищенської райдержадміністрації).

 

Відповідальний структурний підрозділ: відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Погребищенської райдержадміністрації.

 

Контактна особа: Старинчук Валерій Олегович – заступник керівника апарату- начальник відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Погребищенської райдержадміністрації,  тел.: (04346)2-11-50.

Інформацію про учасників просимо надати до 18 лютого 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

 

 

  Відділ інформаційної діяльності,

 організаційної роботи        

 та комунікацій з громадськістю

 апарату райдержадміністрації