Обласна конкурсна комісія підтримала природоохоронний захід, який може фінансуватися за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році

14 серпня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького в онлайн-режимі відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

14 серпня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького в онлайн-режимі відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Участь у засіданні взяли директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Розпочавши засідання, Сергій Здітовецький озвучив питання, що стосувалися надзвичайної ситуації природного характеру на території Тростянецької селищної ОТГ для вирішення якої необхідно виділення коштів з обласного бюджету з метою реалізації заходу «Будівництво гідротехнічних споруд захисту від підтоплення земель центральної частини смт Тростянець (2-й пусковий комплекс)».

Детальніше про ситуацію доповів директор Департаменту агропромислового розвитку екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, зазначивши, що відповідними службами було проведено додаткові необхідні обстеження під час яких було виявлено декілька зауважень. Наразі,  зазначені недоліки Тростянецькою селищною радою усунуто та надано відповідні документи.

Крім цього, відповідно до протокольного рішення виїзного засідання комісії з обстеження місцевості по проєкту від 11 серпня 2020 року встановлено, що проєкт не передбачає проведення робіт на об’єктах водного фонду та не потребує погоджень згідно зі статтею 86 Водного кодексу України.

В ході засідання Микола Копачевський наголосив на дотриманні Закону України «Про публічні закупівлі» при проведенні тендерної процедури в разі погодження заходу конкурсною комісією.

Після обговорення членами комісії, підтримано включити захід до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році.