На Вінниччині обласна профільна комісія підтримала 12 природоохоронних заходів на суму понад 22 млн грн, що реалізовуватимуться у поточному році

9 лютого проведено засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

9 лютого проведено засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

У засіданні взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Сергія Здітовецький, перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, представники громадських організацій та експерти в галузі екології.

Розпочавши засідання, Сергій Здітовецький озвучив питання, що стосувалися повернення розпорядникам коштів другого рівня невикористаних коштів та дофінансування передбачених коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для завершення робіт у 2021 році.

Крім того, під час розгляду питання реалізації природоохоронних заходів за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2021 році, члени комісії обговорили екологічні заходи за напрямами природоохоронної діяльності.

З метою вирішення та забезпечення в області належної екологічної безпеки для населення та охорони навколишнього середовища, члени конкурсної комісії підтримали 12 першочергових природоохоронних заходів на суму понад 22 млн грн, фінансування яких здійснюватиметься у цьому році. Зокрема це:

  • придбання сміттєвозів для Копайгородської, Мурованокуриловецької Тиврівської селищних рад;
  • будівництво гідротехнічних споруд в Тростянецькій селищній раді;
  • будівництво системи каналізації у смт Стрижавка;
  • придбання утилізатора медичних відходів для «Подільського регіонального центру онкології»;
  • та інші природоохоронні заходи.