Звіт про повторне відстеження результативності  регуляторного акту Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року № 357 «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради»                                   

«Про затвердження Змін до Тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 22 вересня 2020 року № 604 «Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, що надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова»

Розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 29 вересня 2020 року № 621 «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради», зареєстровано у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 13 жовтня 2020 року за №155/155.

Звіт звіт про відстеження результативності розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 18 червня 2020 року № 398 «Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницької обласної Ради»

Сторінка 1 із 7