Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив актуальні питання двосторонньої співпраці з Головою Парламенту Грузії Кахабером Кучавою. Зустріч відбулася 3 червня в межах робочого візиту української урядової делегації в Грузію.

«Україна та Грузія мають спільні пріоритети: європейська та євроатлантична інтеграція, відновлення територіальної цілісності країн у межах міжнародно визнаних кордонів, деокупація територій, відновлення миру, безпеки та довіри в регіоні в цілому», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр відзначив, що Україна готова тісно співпрацювати з Грузією на базі механізму розширеного партнерства з НАТО, в межах «Східного партнерства» та новоствореної за участі Молдови платформи «Асоційоване Тріо».

Глава Уряду України подякував Грузії за підтримку ініціативи Президента України «Кримська платформа», метою якої є деокупація Криму.

Також Денис Шмигаль наголосив на важливості санкційної політики в контексті протидії загрозам з боку Російської Федерації. Зокрема, він закликав грузинську сторону докласти всіх зусиль, щоб не допустити зняття санкцій з будівництва Північного потоку-2.

«Завершення цього проекту загрожує безпеці як України, так і Європи. Санкції проти Північного потоку-2 є наразі єдиним ефективним інструментом стримування російської агресії», — відзначив Прем’єр-міністр.

Глава українського Уряду подякував Грузії за послідовну позицію щодо підтримки суверенітету України та підкреслив, що Україна зі свого боку підтримує територіальну цілісність Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Близько 400 000 студентів навчається сьогодні в українських коледжах і технікумах. І все одно ринок відчуває гострий дефіцит кваліфікованих спеціалістів середньої ланки.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на чолі  української делегації з робочим візитом відвідав Брюссель (Королівство Бельгія), де під його співголовуванням відбулося сьоме засідання Ради асоціації Україна — Європейський Союз.

Засідання Ради асоціації Україна – Європейський Союз, яке відбудеться сьогодні у Брюсселі, дасть старт реалізації практичних домовленостей, досягнутих Президентом України Володимиром Зеленським з лідерами Євросоюзу, зокрема, щодо оновлення торговельної частини Угоди про асоціацію

- Щоб отримати довідку, спочатку принесіть довідку, що вам потрібна довідка! І взагалі Віра Іванівна на обіді, а Петро Миколайович зайнятий. Неробочі години — приходьте наступного тижня.
Кожний із нас стикався з такими проявами бюрократії та абсурду. У спадок від Радянського Союзу Україні дісталася монструозна чиновницька машина. Вона перетворювала буденне отримання державних послуг на квест, де треба улеститити «Миколайовича» та заслужити прихильність «Іванівни».
Ця машина не просто відбирала години нашого життя і змушувала відчути свою меншовартість. Вона демонструвала байдужість до людини та її потрtб.
Повага до прав людини — одна з шести базових цінностей Європейського Союзу. Адже влада, яку ми обрали завдяки інструментам демократії, верховенству закону, свободі та рівності зобов’язана захищати нашу гідність, свободу і наші права.
За ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції і за підтримки Представництва ЄС в Україні та проєкту Association4U розпочато інформаційну кампанію EUКраїна, яка простими словами розповість про те, як європейські цінності проявляються у повсякденному житті.
Повага до прав людини — це здатність вільно розпоряджатися своєю власністю. Це рівність жінок та чоловіків. А ще це можливість просто та зручно отримувати якісні державні послуги — без квестів по збиранню довідок.
Тому що бігати мають дані, а не люди.
Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUКраїна тут ?association4u.in.ua/

Україна розраховує на запуск у 2021 році процесу всеохоплюючого огляду досягнення цілей Угоди про асоціацію задля поглиблення секторальної інтеграції з Європейським Союзом.

«Студентів побив "Беркут"», - сказала йому дружина зранку крізь сльози. – Що будемо робити?». «Поїду на Михайлівську», - відповів він. На площі в центрі Києва збиралося стихійне віче, яке згодом отримає назву Революція Гідності або Євромайдан. В українців – як і в будь-якої іншої нації – є свої особливі риси. Ми терплячі, іноді аж занадто. Але обурюємося, коли хтось зазіхає на нашу гідність.

«Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах». Ми настільки звикли до цього твердження з Конституції України, що часто сприймаємо його як білий шум. Так, в нашій країні, на щастя, не зустрінеш табличок типу «Кріпакам вхід заборонено!» або «Місця тільки для білих». Але хіба рівність лише про це?

  1. Європейський Союз, в якому ми бачимо майбутнє України, базований на верховенстві права. На неупередженому правосудді. На єдиних для всіх правилах. І тому верховенство права є однією з 6 базових цінностей ЄС.
  2. EUКраїна: про євроінтеграцію простими словами
  3. Демократія – це в першу чергу про те, що громадяни мають право вимагати від обраної ними влади поваги до себе та своєї гідності. Вимагати того, щоб держава працювала в їхніх інтересах, задля їхньої зручності. І саме тому демократія є однією з 6 базових ці
  4. ЄС уже кілька років є найбільшим торговельним партнером України та найбільшим інвестором у нашу економіку. Завдяки зоні вільної торгівлі українські підприємці отримують все більше можливостей торгувати з Євросоюзом.
  5. Ми поступово зближуємо законодавство України з Євросоюзу. Рівність прав і можливостей жінок та чоловіків, захист прав споживачів або зручні державні послуги – це все відбувається завдяки євроінтеграції. Кожен з нас зі свого боку може сприяти тому, щоб Укр
  6. Кожний із нас власними зусиллями може сприяти якомога швидшій та повноправній участі України в ЄС. Поважати інших, дбати про чистоту свого міста, сортувати сміття чи прибирати за своїм домашнім улюбленцем на вулиці… Це і є приклади простих звичок, які є с

Сторінка 1 із 2