Управління дронами як частина європейської інтеграції України?

Так! Дистанційні пілоти безпілотних повітряних суден – без перебільшення професія майбутнього. Робототехніка та автономні системи, зокрема дрони, мають вирішальне значення для підвищення продуктивності праці. І, як наслідок, для економічного розвитку.
Звіт PricewaterhouseCoopers, опублікований в травні 2016 року, зазначив, що широке використання безпілотних повітряних суден у повсякденному житті потенційно вестиме до зростання в традиційних галузях промисловості, яке оцінюється в 127 млрд доларів ? А глобальні витрати на виробництво дронів - як для державного, так і для цивільного сектору - досягнуть 93 млрд доларів протягом наступних десяти років.
Цей новий динамічний ринок потребуватиме своїх правил, з одного боку, і регуляторного спрощення з іншого, щоб працювати максимально ефективно. А цього можна досягти лише якщо всі будуть впевнені у безпеці такої діяльності. І будуть знати, що БПС-ами керують досвідчені дистанційні пілоти.
Нагадаємо, що мета інформаційної кампанії #EUкраїна, яка проходить з ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, за підтримки European Union in Ukraine та проєкту Association4U – показати «секторальний» вимір євроінтеграції. Те, як європейські цінності та принципи втілюються в різних сферах і змінюють на краще життя українців.
✅ У 2019 році Державна авіаційна служба розробила Зелену книгу «Професія майбутнього: розбудова системи підготовки дистанційних пілотів БПС» для профільної дискусії, результати якої впливатимуть на формування публічної політики в цій сфері. Але всі згодні з тим, що підготовка українських дистанційних пілотів має проходити за стандартами ЄС, де безпека польотів й приватність третіх осіб ставиться на перше місце.
????? Так разом з Європейським Союзом Україна поступово опановує нову професійну галузь з її вражаючими економічними перспективами.
Це – євроінтеграція!
Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут ? https://association4u.in.ua