ОГОЛОШЕННЯ про продовження терміну конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році

          Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2021 року № 299 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196» :

 

         Термін подання для проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку,         продовжено до 11 червня  2021 року.

 

         Звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону new.dfrr.minregion.gov.ua.

 

         Документи в паперовому вигляді в 2-х примірниках надсилати поштою на адресу: 21028, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (примітка : на конкурс ДФРР 2022).

 

         Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: 66-12-72    

Умови участі в конкурсному відбору додаються.

 

    Умови участі.doc

      

    Перелік проєктів.xls

   Технічне завдання.doc