Валерій Коровій привітав зі святом Св. Миколая вихованців дитячих закладів «Малятко » та «Гніздечко»

Солодощі, фрукти, іграшки та гарний настрій отримали сьогодні у подарунок від обласної влади вихованці дитячих будинків «Малятко» та «Гніздечко».

На свято Миколая до Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки та до обласного дитячого будинку змішаного типу "Гніздечко" завітали з подарунками та найщирішими побажаннями голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, керівники департаментів облдержадміністрації, меценати та благодійники.

Вихованці дитячих будинків разом із вихователями приготували для гостей святкові номери – вони читали вірші, танцювали, грали на музичних інструментах і щиро раділи принесеним подарункам.
Вітаючи дітей з днем Святого Миколая та наступаючим Новим роком Валерій Коровій побажав дітям, позбавленим батьківського піклування, міцного здоров’я, успіхів у навчанні та Божих благословень: «Ви – найкращі діти в Україні : слухняні і виховані, тому й отримуєте сьогодні стільки бажаних подарунків».

Очільник області роздавав «миколайчики» дітям, розпитував про нехитрі дитячі бажання та обіцяв допомогти у їх реалізації.
У Центрі медико-соціальної реабілітації, який діє при обласному спеціалізованому будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, Валерій Коровій перерізав червону стрічку . відкриваючи сенсорну кімнату, де проходитимуть реабілітацію діти з аутизмом та з ураженнями ЦНС.

Головний лікар «Малятка» Надія Андрієвська щиро подякувала Валерію Коровію та обласній владі за сприяння у створенні сенсорної кімнати, на обладнання для якої було виділено з обласного бюджету 100 тис. грн. та супроводжувала гостей під час огляду Центру, до якого звертаються по допомогу мами з хворими дітками з усієї області.

«У нашому спеціалізованому будинку дитини з ураженням центральної нервової системи знаходяться зараз 95 дітей від новонароджених до 12 років. У перспективі – дуже важкі діти, які не можуть себе самі обходити залишатимуться у нас до 18 років»,- прокоментувала головний лікар.
Вона щиро подякувала за підтримку усім небайдужим до хворих дітей, які залишились без батьківського піклування - меценатам, владі і просто небайдужим людям.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1