Єдиний в області православний навчально-виховний заклад святого Миколая зібрав гостей

Святковим настроєм, концертними виступами дітей, подарунками і привітаннями був наповнений 19 грудня навчально-виховний заклад святого Миколая, який понад 5 років діє при релігійній громаді Хрестовоздвиженського храму м. Вінниці.

«Святий Миколай був прикладом християнського життя, відзначався глибокою побожністю, піклувався про вбогих та нужденних. Усі його чесноти, прагнення до знань і до світла ми, духовенство спільно з педагогічним колективом, намагаємося реалізувати у нашому навчальному закладі. Знання світської школи без основи духовноїдім на піску. В навчально-виховному комплексі і наука, і моральні цінності культивуються в одній площині» - зазначив настоятель Хрестовоздвиженського храму протоієрей Миколай Давидовський.

Як зазначив у вітальному виступі Ігор Салецький, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації: «Мрією віруючих сімей у всі часи було духовне виховання дитини. У Вінниці, нарешті, мрії батьків мають практичну реалізацію. Світські науки і християнські цінності, доброзичливі стосунки, гарні умови мають вихованці єдиного в області православного НВК Святого Миколая. Щороку в цей день ми приходимо до дітей. Вони нам дарують свої посмішки, виступи, а ми їм подарунки. Цьогоріч дітям подаровано паломницько-туристичну поїздку до сакральних святинь Подільського краю, яку вони можуть здійснити у зручний для них час».

При храмі діють і дитячий садочок, і школа. Малечу сюди набирають із двох років. Готують хлопчиків і дівчаток до першого класу за всіма програмами світської дошкільної освіти. Але виховують дітей на духовному фундаменті.

У навчально-виховному комплексі святителя Миколая нині у садочку 39 діток, а школяриків – 68. Окрім православних, є й учні іншого віросповідання.

Програма закладу відповідає стандартам загальноосвітніх шкіл та затверджена Міністерством освіти України. Декілька років тому Вінницький навчально-виховний комплекс отримав ліцензію на педагогічну діяльність. А у квітні 2015 року Міністерство освіти і науки України надало йому статус експериментального навчально-виховного закладу всеукраїнського рівня.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3