Сергій Волков: На Вінниччині протягом року 48 котелень бюджетної сфери області переведено на альтернативні до природного газу види палива

Під час прес-конференція, яка відбулась сьогодні, 1 лютого, директор Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков зазначив, що протягом 2016 року продовжилась робота щодо впровадження енергозберігаючих заходів у житловій та комунальній сфері області відповідно до обласної «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2016 роки».

Сергій Волков зазначив: «Протягом року переведено на альтернативні до природного газу види палива 48 котелень бюджетної сфери області. Вартість виконаних робіт - 30,05 млн. грн. Очікувана економія природного газу складає 2 млн. м3 на рік або 13,8 млн. грн в грошовому еквіваленті. Окрім того реалізовані інші енергозберігаючі заходи (термомодернізація приміщень, заміна освітлення, встановлення теплових регуляторів, тощо) на суму - 155 млн. грн з бюджетів різних рівнів. Скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів внаслідок реалізації зазначених проектів становить 5 тис. тонн умовного палива щорічно».
 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення