З Вінниччини відправили перших 20 тонн гуманітарної допомоги мешканцям міста Авдіївка

Сьогодні, 2 лютого, відправлено перший автомобіль з двадцятитонним вантажем першочергової гуманітарної допомоги для мешканців міста Авдіївка, що на Донеччині. До формування допомоги долучились всі 27 районів області та міста обласного значення.

Нагадаємо, що за дорученням Президента України Петра Порошенка, у Вінницькій області створено оперативний штаб з формування допомоги постраждалому від обстрілів місту Авдіївка. Заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник надав коментар на місці формування вантажу:

«Ми навіть не сподівалися, що так багато людей відреагують на нашу ініціативу. Відгукнулися усі райони та міста Вінниччини . Хочу від імені обласної державної адміністрації подякувати кожному, хто долучився до збору допомоги постраждалим. У зв’язку з надзвичайними подіями в Авдіївці, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 31 січня дав доручення оперативно спрацювати , щоб якнайшвидше надати допомогу людям,що опинилися в біді. З обласного бюджету було виділено 350 тисяч гривень. За них закуплено будівельні матеріали: фанеру, поліетиленову плівку,шурупи,цвяхи, а також теплі речі – ковдри, термобілизну, утеплені куртки - усе,що було замовлено нашими колегами із Краматорська і Авдіївки».

За словами посадовця, спочатку замовили вантажівку, розраховану на 10 тонн, але, побачивши активність вінничан, які співчувають чужій біді і допомагають усім, чим багаті - від домашньої консервації, сала,олії, муки, яблук, цукерок і випічки, до буржуйок і бензинового генератора,- формується вантаж на 20 тонн.

Активно долучились до формування допомоги районні державні адміністрації та міські ради міст обласного значення. Окремо слід відзначити активну допомогу зі сторони підприємців та жителів Вінниччини. Адже лише за 5 годин сьогоднішнього дня вдалося зібрати майже 50 тонн допомоги.

«Побачимо, що увійде до першої вантажівки і вже завтра замовлятимемо у перевізника наступну. Тож усі речі і продукти, які зібрали вінничани, обов’язково дійдуть до адресата. Хочу сказати,що Вінницька міська рада паралельно готує вантаж на Авдіївку, який буде скомплектовано і відправлено завтра».

Спілкуючись із журналістами, Василь Броварник підсумував: «Сьогодні я в черговий раз переконався і відчув, що Україна – єдина, а для жителів Вінниці і Вінницької області чужа біда болить, як своя».

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3