30 липня у приміщенні Вінницької торгово - промислової палати відбулася бізнес - зустріч начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях Андрія Маркевича з представниками бізнесу регіону та постійними членами Вінницької торгово- промислової палати.
 
    У рамках співпраці, опираючись на підписаний двосторонній меморандум, начальник Регіонального відділення презентував присутнім ТОП -14 об'єктів державної власності, які готові до приватизації. Аукціони з продажу цих об’єктів плануються на 2-й квартал поточного року.
 
      Спікер розповів про доступність інформації щодо того чи іншого об'єкта на сайті Фонду privatization.gov.ua та orenda.gov.ua, звернув увагу на зручний та корисний продукт - віртуальні кімнати даних та детально зупинився на правилах безпосередньої участі в прозорих аукціонах. Наголосив, що приватизація та оренда об’єктів державної власності дає можливість кожному бажаючому втілити свої мрії : відкрити міні - готель, запустити пекарню чи відновити занедбаний завод по виробництву того чи іншого продукту. Адже тішачи свої амбіції, новий власник не тільки має можливість для розвитку свого бізнесу, він забезпечує створення нових робочих місць, сплату податку, відсоток з якого безпосередньо піде на розвиток регіону в цілому.
 
     Цікавим для бізнесменів стала тема щодо нової системи оцінювання об'єктів.
     Доповідач відповів на численні питання. Бізнесмени, розповідаючи про свої «start ups», ділилися ідеями та пропозиціями. Загалом зустріч пройшла на позитивній хвилі.