Дмитро Разумков зустрівся із проводом Світового Конгресу Українців

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі з керівництвом Світового Конгресу Українців подякував за підтримку та активну позицію у відстоюванні інтересів нашої держави у світі.

 

“У нас є спільні виклики та проблеми, тому допомога ніколи не буває зайвою. Особливо в тих умовах, в яких продовжує існувати наша держава: в економічному плані і здебільшого це пов’язано з питаннями безпеки, війною на сході України”, - сказав Голова Парламенту.

 

Також Дмитро Разумков наголосив на важливості продовження спільної роботи з метою боротьби проти дезінформації, яка поширюється відносно подій в Україні по всьому світу. “Щодо спільної інформаційної кампанії, то нам дійсно важлива підтримка і Світового Конгресу. Вам іноді набагато легше доносити інформацію до ЗМІ за кордоном. Чим більше голосів, тим їх краще чути”, - зазначив Голова Верховної Ради.

 

Під час зустрічі також обговорювалися питання щодо залучення інвесторів в Україну, роботи в рамках Кримської платформи, практики міжпарламентських діалогів, а також небезпека від введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік-2».