РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 846 від 07 листопада 2018 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

07 листопада 2018 року                          № 846

 

 

Про відзначення Дня працівників сільського господарства

 

Відповідно до Указу Президента України від 07 жовтня 1993 року № 428/93 «Про День працівників сільського господарства», рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня», з метою відзначення кращих колективів та працівників за високі показники роботи в аграрному секторі економіки та з нагоди Дня працівників сільського господарства:

 1. Провести 16 листопада 2018 року в приміщенні Вінницької обласної філармонії урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

 2. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня працівників сільського господарства (далі – оргкомітет) у складі згідно з додатком 1.

 3. Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради:

 1) за підсумками роботи у сільському господарстві у 2018 році кращі райони та трудові колективи підприємств агропромислового комплексу згідно з  додатком 2;

 2) кращих працівників агропромислового комплексу з наданням грошової винагороди згідно з додатком 3.

 4. Райдержадміністраціям забезпечити презентацію досягнень району в агропромисловому виробництві.

5. Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Ткачук М.Ф.) видатки, пов’язані з проведенням урочистих заходів з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства та нагородженням Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з наданням грошової винагороди, профінансувати за рахунок коштів обласного бюджету передбачених на інші заходи у сфері сільського господарства згідно з кошторисом.

 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                    

       В. КОРОВІЙ

                                                                 

  Додаток 1

                                                                  до розпорядження голови

                                                                  облдержадміністрації

                                                                  від 07 листопада 2018 року № 846

 

 

С К Л А Д

організаційного комітету з підготовки та відзначення

Дня працівників сільського господарства

  

ГИЖКО

Андрій Петрович

перший заступник голови облдержадміністрації, голова оргкомітету

ТКАЧУК

Микола Федорович

директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

 

ГОРОДИНСЬКИЙ

Станіслав Станіславович

начальник управління культури і мистецтв

облдержадміністрації

 

КОПАЧЕВСЬКИЙ

Микола Анатолійович

директор Департаменту фінансів облдерж-адміністрації

 

ЛЕВИЦЬКИЙ

Анатолій Іванович

генеральний директор Вінницької обласної філармонії (за згодою)

 

Директор Департаменту агропромислового

розвитку, екології та природних ресурсів

облдержадміністрації

  М.ТКАЧУК

 

  

Додаток  2

до розпорядження голови

облдержадміністрації

від 07 листопада 2018 року № 846

        

                                                                 

П Е Р Е Л І К

районів та підприємств агропромислового комплексу, які нагороджуються Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради  за підсумками роботи у сільському господарстві, харчовій та переробній промисловості у 2018 році

 

Райони:

(за комплексною рейтинговою оцінкою)

 Тростянецький

Гайсинський

Літинський

  

Підприємства агропромислового комплексу:

 

Номінація «Краще агроформування в зерновиробництві» 

Фермерське господарство «Володимир», с. Соболівка, Теплицький район.

Керівник – Колісник Володимир Олександрович.

Площа посівів зернових культур –299 га, середня урожайність – 108,6 ц/га.

 

Чернівецька філія приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» с. Березівка, Чернівецький район.

Керівник – Панасюк Сергій Миколайович.

Площа посівів зернових культур –1926 га, середня урожайність – 106,2 ц/га.

 

Фермерське господарство «Агро-В», с. Флорино, Бершадський район.

Керівник – Лукащук Олег Анатолійович.

Площа посівів зернових культур –1190 га, середня урожайність – 89,3 ц/га.

 

Приватне  акціонерне товариство «Зернопродукт МХП», с. Війтівці, Липовецький район.

Керівник – Бичков Віктор Михайлович.

Площа посівів зернових культур –758 га, середня урожайність – 85,0 ц/га.

 

Фермерське господарство «Шарм ОМ», с. Дубова, Жмеринський район.

Керівник – Огренчук Михайло Степанович.

Площа посівів зернових культур –270 га, середня урожайність – 83,0 ц/га.

 

Номінація «Краще агроформування в буряківництві»

 Іллінецька філія приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП»  м. Іллінці, Іллінецький район.

Директор – Маруненко Олексій Григорович.

Площа посівів – 111 га, урожайність – 846 ц/га.

 

Фермерське господарство «Врожайне», с. Слобода Шаргородська, Шаргородський район

Керівник – Дідик Анатолій Павлович.

Площа посівів – 243 га, урожайність – 800 ц/га.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Україна - Т»,                  

смт Тростянець, Тростянецький район

Керівник – Тарасюк Василь Андрійович.

Площа посівів – 92 га, урожайність – 756 ц/га.

      

Немирівська філія товариства з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля», Немирівський район.

Керівник – Шелестюк Андрій Володимирович.

Площа посівів –1650 га, урожайність – 650 ц/га.

         

Номінація «Краще агроформування в овочівництві» 

Фермерське господарство «Август» с. Марківка, Томашпільський район.

Керівник – Август Віталій Анатолійович.

Вирощує картоплю, моркву, столовий буряк, томати, огірки, цибулю, капусту, перець солодкий та кабачки на площі 42,2 га. Урожайність: картоплі - 300 ц/га, моркви – 600 ц/га, столового буряка – 500 ц/га, томатів – 250 ц/га, огірків – 250 ц/га, цибулі – 500 ц/га, капусти – 500 ц/га, перцю солодкого – 200 ц/га, кабачків – 200 ц/га.

         

Номінація «Краще агроформування в садівництві» 

Фермерське господарство  «Придністровське» с. Козлів, Могилів-Подільський район.

Керівник – Макушинський Олег Володимирович.

Площа саду –54 га, урожайність – 450 ц/га.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро Еталон»                    

с. Тростянець, Тиврівський район.  

Керівник – Вітрук Олександр Васильович.

Площа посівів –390 га, урожайність – 435,9 ц/га.

 

 Номінація «Краще агроформування в  вирощуванні ВРХ» 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «ТАК АГРО» с. Борщагівка, Погребищенський район.

Керівник – Кліковкін Олексій Володимирович.

Поголів’я – 831 гол. Середньодобовий приріст – 785 г.

 

Номінація «Краще агроформування в вирощуванні свиней»

Приватне  акціонерне товариство « ПК «Поділля» смт. Крижопіль, Крижопільський район.

Керівник – Гавриш Олександр Олексійович.

Поголів’я – 3049 гол. Середньодобовий приріст – 913 г.

    

Товариство з обмеженою відповідальністю «Арчі», с. Михайлин, Козятинський район.

Керівник – Щелинський Олександр Єгорович.

Поголів’я – 1179 гол. Середньодобовий приріст – 612 г.

 

Номінація «Краще агроформування по виробництву молока» 

Фермерське господарство  «Велес Віта», с. Попелюхи, Мурованокуриловецький район.

Керівник – Струсевич Петро Павлович.

Поголів’я – 920 гол. Середній надій на корову – 10526 кг.

 

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Прогрес» с. Студена, Піщанський район.

Голова правління – Кучер Олександр Григорович.

Поголів’я – 300 гол. Середній надій на корову – 7667 кг.

 

Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Нападівське», с. Нападівка, Калинівський район.

Керівник – Тихонюк Петро Іванович.

Поголів’я – 1024 гол. Середній надій на корову – 7444 кг.

     

Гайсинська філія товариства з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля», м. Гайсин, Гайсинський район.

Керівник – Гнелицький Андрій Миколайович.

Поголів’я – 1017 гол. Середній надій на корову – 6625 кг.

 

Номінація «Краще агроформування по виробництву яєць» 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Туль-чікен»,                     

смт Кирнасівка, Тульчинський район.

Керівник – Таратунська Людмила Василівна.

Поголів’я птиці – 508 тис. гол. Одержано яєць на курку несучку – 307 шт.

 

 Номінація «Краще агроформування нетрадиційного виробництва» 

Ялтушківська ДСС, с. Черешневе, Барський район.

Керівник – Старосуд Віталій Іванович.

Вирощування енергетичних культур (міскантус гігантський, просо прутоподібне-світчграс) на площі 3,25 га.

 

Номінація «Краще агроформування у  впровадженні інвестиційних проектів» 

Товариство з обмеженою відповідальністю «АФ «Україна – О»,             с. Каташин, Чечельницький район.

Керівник – Федчишен Михайло Опанасович.

Будівництво молокопереробного заводу потужністю 5000 л/зміну. Вартість проекту – 27 млн. грн.

      

Фермерське господарство  «Щербич»,  с. Селище, Літинський район

Керівник – Щербич Василь Федорович.

Будівництво молочної ферми на 430 гол./місць. Вартість проекту – 30 млн. грн.

         

Номінація «Краще агроформування у модернізації технологічних процесів» 

Агропромислове науково-виробниче підприємство «Візит»                    

 с. Томашпіль, Хмільницький район.

Керівник – Юрчишин Микола Васильович.

Придбання сільськогосподарської техніки та обладнання. Обсяг капіталовкладень -  99,8 млн. грн.

 

Публічне акціонерне товариство Продовольча компанія «Поділля» сільськогосподарська  дільниця  «Клембівка», с. Дзигівка, Ямпільський район.

Керівник – Заплетнюк Олег Станіславович.

Реконструкція та модернізація технологічних процесів в 3-х тваринницьких приміщеннях для утримання корів. Обсяг капіталовкладень – 9,2 млн. грн.

  

Номінація «Краще агроформування у розвитку органічного виробництва» 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Аграна Фрут Лука»            с. Лука Мелешківська, Вінницький район.

Керівник – Чепернатий Євгеній Володимирович.

Вирощує органічні плоди і ягоди (сертифікат Organik Standart) на площі110 га.

Урожайність – 269,4 ц/га.

 

Номінація «Краще соціально-відповідальне підприємство» 

Фермерське господарство «Агроросток» с. М. Ростівка,  Оратівський район.

Керівник – Мотузюк Микола Вікторович.

Реалізація соціальних проектів загальною вартістю 7,1 млн. грн.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Правнича компанія Справа» с. Мізяківські Хутори,  Вінницький район.

Керівник – Кошєлєв Олександр Вікторович.

Реалізація соціальних проектів загальною вартістю 2,0 млн. грн.

 

Номінація «Краще підприємство харчової та переробної промисловості» 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Вінницький завод пакувальних виробів „Вінтар” м. Вінниця.

Керівник – Фомін Юрій Григорович.

 

Приватне акціонерне товариство Продовольча компанія „Поділля” виробничий підрозділ „Крижопільський цукровий завод” 

с. Городківка Крижопільський район.

Керівник – Липовий Юрій Іванович.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Бонус-У” смт Літин.

Керівник –  Собченко Вадим Володимирович.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Літинський м’ясокомбінат” смт Літин.

Керівник – Стрільчук Юлія Анатоліївна.

 

Приватне акціонерне товариство „Вінницький ОЖК” м. Вінниця.

Керівник – Чаленко Дмитро Андрійович.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Люстдорф» м. Іллінці

Керівник – Сопрунов Андрій Вікторович

 

 

Директор Департаменту агропромислового

розвитку, екології та природних ресурсів

облдержадміністрації

 М.ТКАЧУК

 

Додаток 3

до розпорядження голови

облдержадміністрації

від 07 листопада 2018 року № 846

 

 

С П И С О К

осіб, які нагороджуються Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з наданням грошової винагороди до Дня працівників сільського господарства

 

Працівники агропромислового комплексу області: 

Барський район 

ЗАБОЛОТНИЙ

Денис Олександрович

-

тракторист товариства з обмеженою відповідальністю «Краєвид Поділля» м. Бар  

 

ЛИСЕНКО

Володимир Іванович

-

тракторист товариства з обмеженою відповідальністю «Диннастія » с. Мальчівці

 

Бершадський район 

ОВСЯННИКОВА

Світлана Володимирівна

-

керуюча свино-товарною фермою приватного підприємства «Явір Агросервіс» с. Поташня

 

ПОВОРОЗНИЙ

Віталій Васильович

-

комбайнер фермерського господарства   «Агро-В» с. Флорино

 

Вінницький район 

СЕНДИК

Галина Іванівна

-

головний зоотехнік  приватного сільсько-господарського  підприємства «Агро-фірма Батьківщина» смт Стрижавка 

 

ШПУРА

Олесандр Миколайович

-

головний інженер фермерського господарства «Родина В» смт Стрижавка

 

Гайсинський район 

РИСКАЛЬЧУК

Володимир Андрійович

-

водій  вантажного автомобіля сільсько-господарського виробничого кооперативу «Нива» с. Гранів 

 

ТЕРЕЩУК

Людмила Михайлівна

-

тваринниця філії «Маломочульська» товариства з обмеженою відповідальністю «ПК«Зоря Поділля»

 Жмеринський район 

МАКЕДОНСЬКИЙ

Володимир Михайлович

-

тракторист-машиніст Браїлівского відділення № 2  товариства з обмеженою відповідаль-ністю «Поділля Агропродукт» смт Браїлів

 

ПРИСТУПНЮК

Андрій Борисович

-

головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю « Жмеринський «Агромаш» м. Жмеринка

 

Іллінецький район 

ВІТЮК

Павло Іванович

-

механізатор сільськогосподарського това-риства з обмеженою відповідальністю «Україна» с. Тягун

 

ЗАГОРОДНЯ

Наталія Василівна

-

оператор машинного доїння Іллінецької філії приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» м. Іллінці

 

Калинівський район

ГАВРИЛЮК

Олександр Володимирович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва сільськогосподарського това-риства з обмеженою відповідальністю «Промінь» с. Черепашенці

 

КОЗАК

Іван Петрович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва приватного підприємства Радівське» с. Радівка

 

Козятинський район 

ПИЛЯВЕЦЬ

Василь Володимирович

-

головний агроном сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Світанок» с. Непедівка

 

ТКАЧУК

Любов Анатоліївна

-

оператор машинного доїння  сільськогос-подарського товариства з обмеженою відповідальністю «Хлібороб »  с. Зозулинці

 

Крижопільський район 

ГИЧАК

Володимир Іванович

-

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування  приватного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля» смт Крижопіль

 

ПИРІЖОК

Володимир Васильович

-

тракторист-машиніст фермерського госпо-дарства «Побережний М.П.» с. Андріяшівка

 

Липовецький район 

ЖАЙВОРОНКО

Валерій Вікторович

-

заступник директора приватного акціонерного товариства «Турбівське»  смт Турбів

 

МОЦЕГЛОВА

Оксана Василівна

-

бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «Липовецьке» м. Липовець

 

Літинський район

ВОЛИНЕЦЬ

Євген Григорович

-

заступник голови фермерського господарства «Фавор ВГВ» смт Літин

 

ХАЖІУ

Віталій Васильович

-

тракторист приватного акціонерного товариства «Дашківці» с. Дашківці

 

Могилів-Подільський район

ГАВРИШ

Олександр Іванович

 

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва сільськогосподарського това-риства з обмеженою відповідальністю «Агрокряж» с. Яришів

 

ГОРДІЙЧУК

Микола  Євгенович

-

механізатор фермерського господарства «Придністровське» с. Козлів

 

Мурованокуриловецький район 

БОЙКО

Роман Васильович

-

тракторист селянсько-фермерського госпо-дарства «Стріла» смт Муровані Курилівці

 

ПАЛЬОНКО

Сергій Вікторович

-

водій  фермерського господарства «Олімп»

 с. Степанки

 

Немирівський район

ВОЛОШИН

Борис Володимирович

-

тракторист-машиніст селянсько-фермерського господарства «Еллена» с. Воловодівка

 

ПУШКАР

Оксана Борисівна

-

директор Вінницької філії державного підприємства  «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»

 

Оратівський район 

ВОЛКОТРУБ

Сергій  Михайлович

-

директор приватного сільськогосподарського підприємства «Агрошляхбуд» смт Оратів

 

 

ХАНАС

Ганна Володимирівна 

-

економіст приватного сільськогосподарського підприємства «Бугаївське» с. Бугаївка

 

Піщанський район 

ПІВТОРАК

Руслан Володимирович

-

тракторист-машиніст селянсько-фермерського господарства «Світоч» с. Студена

 

ЧЕРНЮК

Володимир Пантелейович

-

 головний агроном сільськогосподарського виробничого кооперативу  «Прогрес»              с. Студена

 

Погребищенський район 

ЛІСОВИЙ

Олексій Платонович

-

комерційний директор  селянсько-фермерсь-кого господарства «Дружба-Л» с. Гопчиця

 

ЧЕРКАС

Дмитро Михайлович

-

головний агроном селянсько-фермерського господарства «Зірка» с. Малинки

 

Теплицький район 

ДАРІЙЧУК

Віктор Петрович

-

тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва приватного сільськогосподарсь-кого підприємства «Роксана» с. Мала Мочулка

 

ІЩЕНКО

Андрій Михайлович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва фермерського господарства Іщенка М.В. с. Бджільна

 

Тиврівський район 

КРАСНЯНСЬКИЙ

Олександр Сергійович

-

тракторист товариства з обмеженою відповідальністю «Обрій» с. Строїнці

 

ЩУР

Віктор Валентинович

-

голова селянсько-фермерського господарства «Юність» с. Гришівці

 

Томашпільський район 

БАБИН

Олег Іванович

-

тракторист сільськогосподарського това-риства з обмеженою відповідальністю «Липівка» с. Липівка

 

ГАВРИЛЮК

Сергій Вікторович

-

комбайнер приватного сільськогосподарсь-кого підприємства «Перемога» с. Високе

 

Тростянецький район 

ВЕРБЕЦЬКА

Валентина Михайлівна

-

головний  зоотехнік Гордіївської філії приватного акціонерного товариства «Зернопродукт-МХП»

 

ТКАЧ

Володимир Іванович

-

директор приватного сільськогосподарського підприємства  «Савинецьке» с.Савинці

 

Тульчинський район 

ЖЕВЕГА

Сергій Григорович

-

головний агроном товариства з обмеженою відповідальністю «Богданівське» с. Богда-нівка

 

ЛУЧКО

Андрій Андрійович

-

директор приватного сільськогосподарського підприємства «Україна» с. Кинашів

 

Хмільницький район

ВОЙТЕНКО

Ігор Миколайович

-

головний агроном філії «Хмільник» товариства з обмеженою відповідальністю «Нібулон» с. Широка Гребля

 

ОПАРІН

Геннадій Григорович

-

голова  селянсько-фермерського господарства «Опаріна» с. Кустівці

 

Чернівецький район 

БАБИН

Олег Васильович

-

завідуючий автопарком селянсько-фермерсь-кого господарства «Оріон»  с. Борівка

 

 

ЗІНЕВИЧ

Олександр Дмитрович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва відділення сільськогосподарсь-кого товариства з обмеженою відпові-дальністю «Агрокряж» с. Вила-Ярузькі

 

Чечельницький район 

ОЛІЙНИК

Анатолій Васильович

-

завідуючий  молочно-товарною фермою сільськогосподарського товариства з обмеже-ною відповідальністю «Агрофірма «Вербка» с. Вербка

 

ПЕЧАРСЬКИЙ

Василь Григорович

-

тракторист-машиніст фермерського госпо-дарства «Гулове» с. Берізки 

Шаргородський район 

КОВАЛЬЧУК

Дмитро Васильович

-

засновник приватного підприємства «Агро-фірма «Джерело» с. Садківці

 

КОПИТЧУК

Володимир Анатолійович

-

головний агроном Приватного підприємства «Золотий колос» с. Михайлівка

 

 

Ямпільський район 

АСАУЛА

Сергій Миколайович

-

механізатор товариства з обмеженою відповідальністю «Дністер К» с. Цекинівка

 

БОБРИШЕВА

Людмила Анатоліївна

 

-

оператор машинного доїння сільськогос-подарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива» с. Безводне

 

Працівників харчової  промисловості області: 

 

БЕЙБА

Любов Михайлівна

-

бухгалтер приватного акціонерного товариства „Вінницька харчосмакова фабрика”,                 м. Вінниця

 

БОНДАРЧУК

Віктор Ількович

-

пресувальник сиру товариства з обмеженою відповідальністю „Літинський молочний завод”, смт Літин

 

ГРАБОВСЬКА

Олена Володимирівна

-

заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю „Нікітос” Торгова марка „Ворошилівські ковбаси”, с. Ворошилівка Тиврівський район

 

 

ГУЛІВАТА

Наталія Вікторівна

-

начальник виробничої лабораторії товариства з обмеженою відповідальністю „Подільський край”, м. Вінниця

 

ІВАНОВА

Олена Анатоліївна

-

комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю „Тредіс”, с. Лука Мелешківська Вінницький район

 

 

КОЛОМІЄЦЬ

Людмила Анатоліївна

-

фахівець складу готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю „Фруктона-ВН”, м. Вінниця

 

ПИЛИПЕНКО

Сергій Федорович

-

менеджер по постачанню ТОВ «Люстдорф»,   м. Іллінці

 

РИБАЧЕНКО

Марина Петрівна

-

майстер зміни приватного акціонерного товариства „Концерн Хлібпром” виробничий підрозділ „Вінницяхліб”, м. Вінниця

 

СИДОРЕЦЬ

Руслан Дмитрович

-

генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю „Вінснек”, с. Лука-Мелеш-ківська Вінницький район

 

 

ТРАЧУК

Надія Іванівна

-

технолог ФОП „Литвинюк В.О.” (Іванівські сири), с. Іванівка Вінницький район

 

 

Директор Департаменту агропромислового

розвитку, екології та природних ресурсів

облдержадміністрації

М.ТКАЧУК