РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 998 від 28 грудня 2018 року

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

28 грудня 2018 року                        № 998

 

Про нагородження трудівників області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради і відзначення Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради

 

Відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня»:

1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи:

1) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1;

2) за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу та з нагоди 85-річчя від дня заснування Вінницької дитячої музичної школи  № 1 згідно з додатком 2;

3) за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС згідно з додатком 3;

4) за сумлінну працю, надання кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС згідно з додатком 4;

5) за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток енергетики, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня енергетика згідно з додатком 5;

6) за сумлінну працю, особистий внесок у забезпечення захисту прав і свобод громадян, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників суду згідно з додатком 6;

7) за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну участь у реалізації місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку мікрорайонів міста та з нагоди Дня місцевого самоврядування згідно з додатком 7;

8) за значний особистий внесок у справу розбудови ветеранського руху, активну життєву позицію, плідну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України згідно з додатком 8;

9) за сумлінну працю, особистий внесок у реалізацію державної правової політики, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби згідно з додатком 9;

10)  за сумлінне виконання службових обов’язків, високий рівень військової дисципліни та з нагоди Дня Збройних Сил України згідно з додатком 10;

11) за мужність і відвагу, проявлені під час виконання військового обов’язку з захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України згідно з додатком 11;

12) за активну громадянську позицію, постійну волонтерську підтримку та участь у безстроковій акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України» згідно з додатком 12;

13) за сумлінну працю, особистий внесок у розбудову правової держави, захист конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм та з нагоди Дня адвокатури за згідно з додатком 13;

14) за сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену ініціативу, старанність та підтримання високого рівня військової дисципліни при проведенні зборів з підрозділами територіальної оборони згідно з додатком 14;

15) за багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання посадових обов’язків та за підсумками роботи у 2018 році згідно з додатком 15;

16) за вагомий внесок у справу розбудови і зміцнення економічних засад області та досягнення значних трудових успіхів згідно з додатком 16;

2. Відзначити трудівників Вінницької області Подякою голови обл-держадміністрації та голови обласної Ради:

1) за високі досягнення у вивченні професійних дисциплін та перемогу у ІІ турі Регіонального студентського Конкурсу «Професія аудитор: сучасний стан, розвиток та перспективи очима молоді» згідно з додатком 17;

2) за активну участь у суспільному житті, підтримку благодійних заходів для дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та вихованців інтернатних закладів, дитячих будинків та дітей, чиї батьки стали на захист суверенітету України  ПРОНІНУ Валерію Борисівну – директора парку «Дитяча планета»,  м. Вінниця.

 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації Бойка В.О.

  

Голова обласної державної

          адміністрації                                                              

     В. КОРОВІЙ

 

  

                                                                               Додаток 1

                                                                               до розпорядження голови

облдержадміністрації

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з нагоди ювілею 

ГОРУК

Володимир Павлович

начальник відділу Вінницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання  та спорту Міністерства освіти і науки України

 

ДОВБАНЮК

Валерій Михайлович

генеральний директор комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»

МАЗУР

Віктор Анатолійович

ректор Вінницького національного аграрного університету

 

ОСАДЧУК

Катерина Михайлівна

завідувач сектору правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва

ПОПОВСЬКИЙ

Валерій Гурійович

провідний інженер відділу господарського забезпечення управління фінансового та господарського забезпечення

 

ЧЕРЕПАНОВ

Юрій Степанович

відповідальний черговий відділу госпо-дарського забезпечення управління фінансового та господарського забезпе-чення

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

 О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                               Додаток 2

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

 С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з нагоди 85-річчя від дня заснування Вінницької дитячої музичної школи № 1 

БАЛІНОВА

Анастасія Єгорівна

 

 

викладач музично-теоретичного відділу

БУРДЕЙНА-ПУБЛІКА

Тетяна Василівна

 

 

директор, кандидат мистецтвознавства

ВОЗНЮК

Валерій Григорович

 

 

старший викладач, викладач відділу духових та ударних інструментів

КУЛИК

Оксана Сергіївна

 

 

викладач класу естрадного співу

 

ПОПЕЛЬ

Євген Володимирович

 

 

викладач відділу духових та ударних інструментів

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                       

       О. ДОВГАНЬ

 

   

  

                                                                               Додаток 3

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації

                                                                        від 28 грудня 2018 року № 998 

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 

  

Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області 

ДЗЬОНЬ

Валентин Іванович

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ДОВГАНЮК

Олександр Анатолійович

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ЗЕЛЕНИЙ

Андрій Петрович

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

КОЛОМІЄЦЬ

Володимир Ілліч

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

КРИВУНЕЦЬ

Анатолій Дмитрович

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ЛЕБІДЬ

Андрій Петрович

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

МАРИНЧАК

Леонід Максимович

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ПЕТРЕНКО

Леонід Павлович

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

ПІДКАЛЮК

Микола Андрійович

 

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

РОМАНЕНКО

Василь Володимирович

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

Головне управління Національної поліції у Вінницькій області 

В’ЮН

Юрій Миколайович

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС першої категорії

 

 

ДЯЧУК

Олександр Іванович

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС другої категорії

 

ТКАЧУК

Микола Олександрович

 

учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС першої категорії

 

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                         

      О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                               Додаток 4

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної

Ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

 Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення 

БУТКАЛЮК

Дмитро Данилович

 

 

завідувач консультативної поліклініки

ГОЛОДЮК

Світлана Михайлівна

 

заступник головного лікаря з медичної частини

 

ДАЦЕНКО

Василь Григорович

 

 

головний лікар

ЗАГОРОДНЯ

Євгенія Василівна

 

 

лікар-кардіолог консультативної поліклініки

 

МАШНІЦЬКА

Ірина Віталіївна

 

 

гематолог консультативної поліклініки

 

МОРОЗ

Олена Валентинівна

 

медична сестра консультативної поліклініки

 

 Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                

               О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                               Додаток 5

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня енергетика України

БАБИЧ

Інна Анатоліївна 

 

провідний інженер з метрології групи метрологічного забезпечення та нагляду відділу метрології та обліку електроенергії  департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

БАБЮК

Яна Володимирівна

 

інженер-керівник по роботі з побутовими споживачами СО «Хмільницькі електричні мережі»

 

БАЗЕЛЮК

Тарас Олександрович

 

 

електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електро-станцій цеху теплової автоматики та вимірювань ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС

 

БАЛТАК-ЧЕРВАТЮК

Ольга Миколаївна

 

інженер служби технічної підтримки ПАТ «Вінницяобленерго»

 

БАРАНЕЦЬ

Олександр Петрович

 

майстер ремонтно-експлуатаційної брига-ди СО «Іллінецькі електричні мережі»

 

БЕЗРУКОВ

Ігор Анатолійович

 

слюсар з ремонту парогазотурбінного устаткування 5 розряду цеху з ремонту устаткування Ладижинської ТЕС ТОВА-РИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІ-ДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС»

 

БЕРБЕЦЬ

Андрій Віталійович

 

інженер виробничо-технічної групи СО «Теплицькі електричні мережі»

 

БЕРЕЗОВСЬКИЙ

Леонід Петрович

 

електромонтер з випробувань та вимірювань СО «Піщанські електричні мережі»

 

БОГОМОЛЬНИЙ

Сергій  Миколайович 

 

керівник групи  технічної політики та екології виробничо-технічного відділу відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

БОНДАР

Ольга Миколаївна

 

оператор очисних споруд цеху теплопос-тачання, підземних комунікацій та гідроспоруд ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС

 

БОНДАРЧУК

Владислав Григорович

 

майстер виробничої дільниці електричного цеху ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС

       

БРИЖАТИЙ

Валерій Григорович

 

слюсар з ремонту парогазотурбінного устаткування 5 розряду цеху з ремонту устаткування Ладижинської ТЕС ТОВА-РИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІ-ДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС»

 

ВЕРБОВСЬКИЙ

Сергій Олегович

 

електромонтер з експлуатації розподільних мереж ремонтно-експлуатаційної бригади СО «Мурованокуриловецькі електричні мережі»

 

ВЛАСЮК 

Андрій Васильович

 

електромонтер з ремонту повітряних ЛЕП 5 розряду Вінницької  дільниці експлуатації ПЛ департаменту ліній електропередачі відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ВОЙТЕНКО

Руслан Михайлович

 

електромонтер оперативно-виїзної бригади СО «Гайсинські електричні мережі»

 

ВОЛКОВ

Олександр Михайлович

 

майстер ремонтно-експлуатаційної бригади СО «Шаргородські електричні мережі»

 

ГЛАЗКОВ 

Микола Миколайович

 

провідний інженер із засобів диспет-черського і технологічного керування організаційно-технічної групи відділу зв'язку департаменту автоматики, інформаційних технологій та зв’язку відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ГОНТАР

Роман Петрович

 

інженер з технічного аудиту енерго-інспекції ПАТ «Вінницяобленерго»

 

ГУЦАЛЕНКО

Анатолій Володимирович

 

водій оперативно-виїзної бригади СО «Тростянецькі електричні мережі»

 

ГУЦОЛ 

Костянтин Григорович 

 

інженер І категорії  відділу експлуатації транспортних засобів та механізмів департаменту ресурсного забезпечення відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ДАВИДЧУК

Юрій Миколайович 

 

провідний інженер - керівник групи  організації експлуатації ПЛ відділу експлуатації ліній електропередачі  департаменту ліній електропередачі відокремленого підрозділу «Південно–Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ДАЦЮК

Володимир Володимирович

 

електромонтер з експлуатації електролі-чильників СО «Літинські електричні мережі»

 

ДЕСЮК

Віталій Леонтійович

 

начальник дільниці виготовлення модульних будівель ТОВ «ПЕК ЕНЕРГО»

 

ДЖОСАН

Вадим Миколайович

 

провідний інженер виробничо-технічної групи СО «Томашпільські електричні мережі»

 

ДІДЕНКО

Євгеній Петрович 

 

інженер ІІ категорії високовольтної електротехнічної лабораторії групи діагностики та випробувань електрообладнання відділу діагностики департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно–Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ДОМАНСЬКИЙ

Михайло Миколайович

 

майстер Коржівської малої гідроелектро-станції    ЗЕА «Новосвіт»

 

ЗАЇЧКО

Юрій Олександрович

 

інженер обчислювально-розрахункової групи СО «Козятинські електричні мережі»

 

КАЗМІРЧУК

Сергій Володимирович

 

майстер монтажних та будівельних робіт              ТОВ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕНЕРГОКОНСАЛ-ТИНГ»

 

КАЗЬМІРУК

Олег Іванович

 

заступник директора технічного з перспективного розвитку ПАТ «Вінниця-обленерго»

 

КАЛАНДАРОВ

Рустам Іскандарович   

 

старший машиніст енергоблоків котлотур-бінного цеху ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС

 

КАЛЬМАН

Олександр Вікторович  

 

електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 4 розряду ПС-330 кВ «Бар» департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

КАНАРЧИК

Юрій Миколайович

 

старший державний інспектор з енергетич-ного нагляду відділу енергетичного нагляду Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Південно – Західному регіоні відокремле-ного підрозділу «Державна інспекція енергетичного нагляду України» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

КИЛИНЧУК

Дмитро Олексійович

 

слюсар з ремонту устаткування  котельних та пилопідготовчих цехів цеху з технічного

обслуговування і підготовки устаткування ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС 

      

КОВАЛЬЧУК

Наталія Василівна

 

інженер ІІ категорії відділу супроводу будівництва Регіонального центру організації будівництва Південно –Західного регіону 

 

КОЛЕСНІЧЕНКО

Олександр Сергійович

 

 

заступник директора з енергозбутової роботи СО «Немирівські електричні мережі»

 

КОЛІСНИК

Олег Петрович

 

оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин СО «Чечельницькі електричні мережі»

 

КОЛУБАЙ

Микола Васильович

 

директор СО «Тиврівські електричні мережі»

 

КОРНІЙЧУК

Оксана Михайлівна

 

головний інженер СО «Оратівські елек-тричні мережі»

 

КОСТЯЄВ

Сергій Петрович

 

начальник лабораторії  технічного обслуговування групи підтримки користувачів відділу ІТ та підтримки користувачів департаменту автоматики, інформаційних технологій та зв’язку відокремленого підрозділу «Південно–Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

 

КУКУРУДЗА

Ігор Іванович

 

тракторист транспортної групи СО «Чернівецькі електричні мережі»

 

КУЧЕР

Наталя Анатоліївна

 

технік І категорії відділу ремонтів високовольтного обладнання  департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електро-енергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ЛИСИЙ

Максим Володимирович

 

начальник відділу матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Вінницяобленерго»

 

МАЛІШЕВСЬКИЙ

Анатолій Володимирович

 

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів СО «Могилів-Подільські електричні мережі»

 

МАРІЙЧУК

Олександр Іванович

 

водій автотранспортних засобів СО «Калинівські електричні мережі»

 

МАРОТЧАК

Василь Григорович

 

електромонтер Яблуницької малої гідро-електростанції ЗЕА «Новосвіт»

 

МАРТИНЮК

Андрій Миколайович

 

слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів 5 розряду цеху з ремонту устаткування Ладижинської ТЕС ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПО-ВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС»

 

МАЦЕДОНСЬКА

Тетяна Олександрівна

 

заступник директора з правової роботи ПАТ «Вінницяобленерго»

 

НЕМЕРОВСЬКИЙ

Валерій Володимирович

 

водій автотранспортних засобів СО «Бершадські електричні мережі»

 

НЕЧЕПОРУК

Андрій Анатолійович 

 

 

 

електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 6 розряду   ПС-750 кВ «Вінницька» департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ОБЕЗЮК

Наталія Анатоліївна

 

старший інспектор з контролю за виконанням доручень Відокремленого підрозділу «Вінницяелектротехнологія» ДП «НЕК «Укренерго»

 

ОВЧАРУК

Дмитро Васильович

 

заступник директора з енергозбутової роботи з юридичними споживачами СО «Замостянські електричні мережі»

 

ПЕЛЕШКО

Павло Вікторович

 

електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 5 розряду дільниці з ремонту ВВ вводів відділу ремонтів високовольтного обладнання департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електро-енергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ПЕТРЕНКО

Анатолій Миколайович

 

електромонтер головного щита керування Скалопільської ГЕС ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ»

 

ПЕТРУК

Юрій Андрійович

 

майстер Гайсинської дільниці з ремонту устаткування підстанцій служби підстанцій 35 кВ і вище ПАТ «Вінницяобленерго»

 

ПИЛИПЕНКО

Олександр Васильович

 

електромонтер головного щита керування Дмитренківської ГЕС ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ»

 

ПІНЧУК

Наталія Василівна

 

провідний інженер-керівник по роботі з побутовими споживачами СО «Вінницькі міські електричні мережі»

 

ПОГРЕБНЯК

Андрій Васильович

 

інженер лабораторії з випробувань та вимірювань СО «Погребищенські електрич-ні мережі»

 

РЯБЦЕВ

Сергій Миколайович

 

електрозварник ручного зварювання 6 розряду цеху з ремонту устаткування Ладижинської ТЕС ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС»

 

СІБЕРКО

Василь Петрович

 

токар цеху допоміжного виробництва ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС

 

СІНЬКЕВИЧ

Сергій Миколайович

 

водій оперативно-виїзної бригади СО «Липовецькі електричні мережі»

 

СМІРНОВ

Леонід Володимирович

 

інженер служби діагностики ізоляції і захисту від перенапруг ПАТ «Вінниця-обленерго»

 

СМОЛЬКОВА

Ольга Всеволодівна 

 

провідний інженер групи з протиаварійної роботи та технічного нагляду відокрем-леного підрозділу «Південно - Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

 

СОБКО

Олеся Григорівна

 

оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин СО «Ямпільські електричні мережі»

 

СОРОКА

Олександр Вікторович 

 

провідний інженер групи забезпечення ТМЦ відділу логістики ТМЦ департаменту ресурсного забезпечення відокремленого підрозділу «Південно - Західна електро-енергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

СТУКАЛО

Оксана Адамівна

 

апаратник хімводоочищення електростанції хімічного цеху ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС

 

ТАТАРЕНКО

Олександр Сергійович

 

інженер-програміст СО «Крижопільські електричні мережі»

 

ТКАЧЕНКО

Анатолій Едуардович

 

начальник відділу по роботі з інвестиційною програмою ПАТ «Вінниця-обленерго»

 

ТКАЧЕНКО

Олександр Валентинович

 

диспетчер  електропідстанції I групи ПС-330 кВ «Вінницька» департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ТУЧАК

Олександр Леонідович

 

інженер з релейного захисту і електроавтоматики ІІ категорії  лабораторії з експлуатації мікропроцесорних пристроїв РЗА відділу експлуатації релейного захисту та автоматики департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ФЕДОРУК

Віктор Васильович

 

електромонтер з обслуговування підстанції СО «Жмеринські електричні мережі»

 

ЧЕРВІНСЬКИЙ

Ігор Миколайович

 

провідний інженер відділу супроводу будівництва Регіонального центру організації будівництва Південно–Західного регіону

 

ЧЕРНІЦЬКИЙ

Сергій Миколайович

 

старший державний інспектор з енергетичного нагляду відділу енергетич-ного нагляду Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Південно – Західному регіоні відокремле-ного підрозділу «Державна інспекція енергетичного нагляду України» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

ШТОГРІН

Юрій Петрович

 

інженер виробничо-технічної групи СО «Тульчинські електричні мережі»

 

ШУЛЯК

Іван Васильович

 

водій автотранспортних засобів СО «Барські електричні мережі»

 

ШУМСЬКИЙ

Олександр Леонідович 

 

електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 6 розряду   ПС-330 кВ «Козятин» департаменту електричних підстанцій відокремленого підрозділу «Південно – Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                          

     О. ДОВГАНЬ

 

  

                                                                               Додаток 6

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради  з нагоди Дня працівників суду 

АНТАЛ

Павло Валерійович

заступник керівника апарату суду Жмеринського міськрайонного суду

 

БАБИЧ

Орест Валерійович

головний спеціаліст (з інформаційних технологій) Липовецького районного суду

 

БАЙНАК

Валентина Анатоліївна

 

помічник судді Літинського районного суду

 

БАНТУШ

Вікторія Вадимівна

керівник апарату суду Чернівецького районного суду

 

ВАСИЛИШИНА

Віта Вікторівна

помічник судді Козятинського міськра-йонного суду

 

ВОВК

Тетяна Едуардівна

консультант суду (по роботі з персоналом) Барського районного суду

 

ВОЛОДАВСЬКА

Валентина Миколаївна

 

секретар суду Піщанського районного суду

 

ГОНЧАРУК-АЛІФІНОВ

Антон Іванович

головний спеціаліст (з інформаційних технологій) Хмільницького міськрайонного суду

 

ГРИГОРЕНКО

Валентина Олександрівна

консультант суду Тульчинського районного суду

 

ГУЦОЛ

Тетяна Юріївна

секретар судового засідання  Ямпільського районного суду

 

ДІДКІВСЬКА

Вікторія Ігорівна

консультант суду (по роботі з персоналом) Бершадського районного суду

        

ДУДАР

Анатолій Андрійович

керівник апарату суду Калинівського районного суду

 

ДУРОВЕЦЬ

Наталя Анатоліївна

керівник апарату суду Ладижинського міського суду

 

ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ

Сергій Володимирович

помічник судді Немирівського районного суду

 

 

КОЗАК

Людмила Володимирівна

керівник апарату суду Мурованокури-ловецького районного суду

 

КУЛИК

Тетяна Валеріївна

старший секретар суду Оратівського районного суду

 

МИГДАЛЬСЬКА

Наталія Михайлівна

секретар судового засідання  Тиврівського районного суду

 

ОВЧАР

Альона Борисівна

помічник судді Чечельницького районного суду

 

ПАПЧУК

Сергій Олегович

помічник судді Крижопільського районного суду

 

ПАРАДЮК

Валентин Іванович

старший судовий розпорядник Шарго-родського районного суду

 

СУРАЄВА

Мар’яна Василівна

помічник судді Калинівського районного суду

 

ТЕЛЕВАНЬ

Світлана Володимирівна

секретар судового засідання  Іллінецького районного суду

 

ТЕЛЕВАНЬ

Альона Сергіївна

помічник судді Іллінецького районного суду

 

ТРАЧ

Віктор Петрович

керівник апарату суду Томашпільського районного суду

 

ФЕДОРОВА

Руслана Вікторівна

заступник керівника апарату суду Вінницького міського суду

 

ЦИМБАЛ

Ніна Василівна

керівник апарату суду Гайсинського районного суду

 

ЯНІВЕЦЬ

Тамара Олександрівна

заступник керівника апарату суду Погребищенського районного суду

 

ЯНЧУК

Володимир Васильович

провідний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області

 

ЯРЕМА

Власта Миколаївна

керівник апарату суду Могилів-Подільського міськрайонного суду

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

 О. ДОВГАНЬ

 

                                                                               Додаток 7

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня місцевого самоврядування 

БЕРБЕЦЬ

Ірина Василівна

 

секретар Агрономічної сільської ради

КАВЕЦЬКА

Надія Миколаївна

голова квартального комітету «Ясний»             м. Вінниця

 

ЛИСАК

Тетяна Віталіївна

керівник ЦНАП Агрономічної сільської ради

 

МУРЖАК

Антоніна Петрівна

голова квартального комітету «Соняшник»             м. Вінниця

 

ПОПІЛЬ

Лілія Анатоліївна

голова квартального комітету «Привокзальний» м. Вінниця

 

ПРОХОРОВА

Валентина Олексіївна

голова квартального комітету «Набереж-ний-1» м. Вінниця

 

СИНЯВСЬКА

Надія Олексіївна

голова квартального комітету «Малі Хутори-Центр» м. Вінниця

 

ХІБЕР

Отто

голова наглядової ради ТОВ «АКВ Українська каолінова компанія» смт. Глухівці Козятинського району

 

ХРАПКО

Анжела Миколаївна

начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Вінницької районної ради

 

ЯЦЮК

Надія Іванівна

голова квартального комітету «Добробут»             м. Вінниця

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                            

 О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                               Додаток 8

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України  

АНДРУСИШИН

Микола Олександрович

 

 

пенсіонер

БОРЩЕВСЬКИЙ

Микола Йосипович

 

 

пенсіонер

ВЕЛИКИЙ

Анатолій Віталійович

 

 

пенсіонер

ГЛЯНЬКО

Олександр Іванович

 

 

пенсіонер

ПЛАХОТНЮК

Олександр Федорович

 

 

пенсіонер

ПРОКОПЧУК

Віктор Володимирович

 

 

пенсіонер

ФУРМАНЮК

Денис Ігорович

 

пенсіонер

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                           

    О. ДОВГАНЬ

                                                                              

  

                                                                               Додаток 9

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби

 

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області 

КОВАЛЬ

Світлана Валеріївна

заступник начальника Управління – на-чальник відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби

 

МАКУШИНСЬКА

Катерина Сергіївна

начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби

 

ОГОРОДНИК

Юрій Миколайович

заступник начальника Хмільницького міськрайонного відділу державної виконавчої служби

 

ПАЛАМАРЧУК

Володимир Володимирович

головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби

 

ШТУРМА

Оксана Валеріївна

головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби

 

ШУЛЯК

Володимир Олександрович

начальник Центрального відділу державної виконавчої служби міста Вінниця

 

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

 О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                               Додаток 10

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня Збройних Сил України

 

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України 

капітан

ДУБИНА

Євгеній Миколайович

 

офіцер служби РЕБ відділу оперативного (бойового) забезпечення військ штабу

полковник

КУДРЕНКО

Олег Васильович

заступник командувача з морально-психологічного забезпечення  - начальник управління морально-психологічного забезпечення

 

прапорщик

РОМАЩЕНКОВ

Петро Олегович

начальник групи секретного докумен-тального забезпечення режимно-секретного відділу управління захисту інформації та криптології штабу

 

майор

СЕРИЧЕНКО

Сергій Володимирович

офіцер з безпеки інформації відділу автоматизованого обліку особового складу Кадрового центру Повітряних Сил Збройних Сил України

 

майор

СТАХОВСЬКИЙ

Юрій Олександрович

старший офіцер відділу документального забезпечення та контролю адміністра-тивного управління

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                           

    О. ДОВГАНЬ

  

                                                                               Додаток 11

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради військовослужбовців в зоні проведення операції Об’єднаних сил

 

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України 

старший лейтенант

ГРАБЕНКО

Дмитро Олександрович

інженер відділення інформаційних систем центру інформаційних систем польового вузла зв’язку військової частини А2656

 

сержант

КОВАЛЬЧУК

Микола Миколайович

начальник радіорелейної станції відділення радіорелейного зв’язку центру  радіоре-лейного і тропосферного зв’язку польового вузла зв’язку військової частини А2656

 

підполковник

ЛІСОВИЙ

Леонід Петрович

 

командир військової частини А3546

капітан

МОШАК

Максим Олександрович

 

командир роти охорони військової частини А3546

сержант

САТАНОВСЬКИЙ

Володимир Валерійович

начальник радіостанції радіотехнічного центру польового вузла зв’язку військової частини А2656

 

старший сержант

СІДЛІЦЬКИЙ

Роман Сергійович

заступник начальника зенітної ракетної обслуги зенітної ракетної батареї військової частини А3730

 

Служба безпеки України 

ГОРЕВАНОВ

Дмитро Валерійович

 

майор

ГОРОДИНСЬКИЙ

Ігор Станіславович

 

капітан

КРИВОНОС

Ігор Анатолійович

 

підполковник

СВІДЗІНСЬКИЙ

Олексій Федорович

 

капітан

СЛІВІНСЬКИЙ

Артур Анатолійович

старший лейтенант

 

Військова частина 3028 

капітан медичної служби

БУНЕЦЬКА

Людмила Юріївна

 

лікар-стоматолог медичного пункту

старший солдат

КОЗАК

Андрій Анатолійович

стрілець-гранатометник гранатометного взводу 1-го батальйону оперативного призначення

 

старший солдат

РИБАК

Дмитро Олегович

помічник гранатометника 3-го відділення     3-го взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на бронетранс-портерах) 1-го батальйону оперативного призначення

 

старший лейтенант

СМУЧКО

Денис Володимирович

заступник командира мінометної батареї по роботі з особовим складом 2-го батальйону оперативного призначення

 

 

Військова частина А1619 

солдат

БАБАЙКІН

Іван Геннадійович

водій-електрик відділення артилерійського взводу артилерійської батареї артиле-рійського дивізіону бригадної артилерійської групи військової частини  А1619

 

лейтенант

ДЕНИСЮК

Михайло Юрійович

 

командир роти військової частини А2980

старший лейтенант

ДУЧЕНКО

Олег Володимирович

 

командир роти військової частини А2960

старший солдат

МАСЬКОВА

Олена Володимирівна

відповідальний виконавець стройової частини відділення персоналу військової частини  А1619

 

старшина

ПОЛІЩУК

Віталій Васильович

старшина інженерно-технічної роти групи інженерного забезпечення військової частини  А1619

 

молодший лейтенант

РЕВАЦЬКИЙ

Іван Миколайович

 

помічник начальника штабу, начальник розвідки військової частини  А2896

майор

СЕРГІЄНКО

Олег Іванович

старший оперативний черговий відділення бойового управління командного пункту штабу військової частини  А1619

 

молодший сержант

ЧУХНЮК

Дмитро Васильович

командир відділення – командир машини розвідувального відділення взводу спостереження та технічних засобів розвідки розвідувальної роти військової частини  А1619

 

Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону 

ГОНЧАРЕНКО

Євген Миколайович

 

старший лейтенант

МІЩЕНКО

Сергій Олександрович

лейтенант медичної служби

 

Головне управління Національної поліції у Вінницькій області 

старший лейтенант поліції

ВОЙТКО

Володимир Леонідович

 

інспектор взводу № 3 роти поліції особливого призначення

старший сержант поліції

ГНАТЮК

Денис Віталійович

поліцейський взводу № 2 роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця»

 

старший сержант поліції

ШЕЛЕСТЮК

Микола Валерійович

поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 3 Іллінецького відділення поліції Гайсинського відділу поліції

 

майор поліції

ЯРОВИЙ

Максим Вікторович

начальник сектору реагування патрульної поліції № 2 Тростянецького відділення поліції Бершадського відділу поліції

 

Військова частина А1445 

солдат

ГОРОДНИЧИЙ

Максим Вікторович

 

військовослужбовець військової служби за контрактом

солдат

КРИВЕНКО

Олександр Володимирович

 

 

 

військовослужбовець військової служби за контрактом

старший солдат

МАРКОВ

Костянтин Сергійович

 

військовослужбовець військової служби за контрактом

старший солдат

РАДОНЯ

Андрій Каземірович

 

військовослужбовець військової служби за контрактом

старший солдат

СУРАЙ

Михайло Васильович

військовослужбовець військової служби за контрактом

 

Військова частина 3008 

старший солдат

БОНДАРЧУК

Олександр Петрович

 

водій 1-го відділення автомобільного взводу роти бойового і матеріального забезпечення

Солдат

ГЛАДКИЙ

Сергій Михайлович

водій відділення технічного зв’язку вузла зв’язку батальйону оперативного призначення

 

старший солдат

МАСЛОВ

Ігор Анатолійович

 

водій-санітар медичного пункту батальйону оперативного призначення

старшина

МЕЛЬНИК

Віталій Григорович

старший інструктор (з водіння) 1-го відділення автомобільного взводу роти бойового і матеріального забезпечення

 

Старший сержант

ШЕРСТЮК

Олександр Юрійович

інструктор (з водіння) 2-го відділення автомобільного взводу роти бойового і матеріального забезпечення

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                          

     О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                               Додаток 12

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації  

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

                                                                 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради за участь в акції «Здай кров -збережи життя воїну-захиснику України» 

підполковник медичної служби

ГОЛОВ’ЯНКО

Галина Олексіївна

 

командир військової частини А1603

ГУБЕНКО

Іван Олександрович

завідуючий відділенням трансфузіології «Барської центральної районної лікарні»

 

підполковник поліції

КОЛОСЮК

Олександр Михайлович

начальник Барського ВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області

 

полковник

ПРЕДИТКЕВИЧ

Олег Станіславович

 

командир військової частини А0853

РОЗБИЦЬКИЙ

Олег Геннадійович

лікар ортопед-травматолог травматоло-гічного відділення КНП «Вінницької лікарні швидкої медичної допомоги»

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                            

   О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                               Додаток 13

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня адвокатури 

ЛЮБАРСЬКИЙ

Степан Михайлович

 

 

адвокат

АЛІМЕНКО

Лариса Володимирівна

 

 

адвокат

ГРИГОРИШИН

Дмитро Валерійович

 

 

адвокат

АЛІФАНОВА

Лариса Іванівна

 

 

адвокат

СІЛАКОВА

Олена Юріївна

 

 

адвокат

ГАЛІЦИНА

Віра Валеріївна

 

 

адвокат

АРУСТАМЯН

Анаїт Едвардівна

 

 

адвокат

ВДОВЦОВА

Лідія Костянтинівна

 

 

адвокат

ВИШАРОВСЬКА

Вікторія Карлівна

 

 

адвокат

ЗАЖИРКО

Юрій Дмитрович

 

 

адвокат

КОСТИК

Наталія Олександрівна

 

 

адвокат

САУШКІН

Володимир Вікторович

 

 

адвокат

УДОВИЦЬКА

Таміла Олексіївна

 

адвокат

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

 О. ДОВГАНЬ

 

                                                                               Додаток 14

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної

Ради військовослужбовців за участь у проведенні зборів з підрозділами територіальної оборони

 

БАБЮК

Богдан Михайлович

 

 

молодший сержант

 

БЕЗНОСЮК

Олег Борисович

 

 

підполковник

 

ВЕГЕРА

Вадим Вікторович

 

 

старший лейтенант

 

КАЩЕНКО

Анатолій Олексійович

 

 

капітан

 

КРАВЧЕНКО

Сергій Вікторович

 

 

капітан

 

КУЛІНІЧ

Михайло Миколайович

 

 

старший лейтенант

 

КУЦЕНКО

Валерій Олегович

 

 

полковник

 

ОСИПЕНКО

Олександр Анатолійович

 

 

капітан-лейтенант

 

СЕНИК

Андрій Володимирович

 

 

лейтенант

 

ТКАЧУК

Юрій Петрович

 

 

солдат

 

ХАЖІЄВ

Андрій Вікторович

 

 

підполковник

 

ШЕВЧУК

Анатолій Володимирович

 

капітан

 

       

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                      

         О. ДОВГАНЬ

 

                                                                              

                                                                               Додаток 15

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної

Ради з нагоди за підсумками роботи у 2018 році 

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 

ГОЛОВЧЕНКО

Василь Юрійович

заступник начальника управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків – начальник відділу внутрішньої торгівлі, сфери послуг та нормованого забезпечення

 

КРАМАРЕНКО

Юлія Юріївна

головний спеціаліст відділу залучення , супроводу та моніторингу інвестиційних проектів управління регіонального розвитку та інвестицій

 

ЛЯХОВИЧ

Тетяна Миколаївна

старший інспектор відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку управління регіонального розвитку та інвестицій

 

ОНІЩУК

Інна Володимирівна

начальник відділу міжнародного та транскордонного співробітництва управ-ління міжнародного співробітництва

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                        

       О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                               Додаток 16

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради працівників споживчої кооперації

 

        колектив Вінницького кооперативного інституту (ректор – ДРАБОВСЬ-КИЙ А.Г., голова профкому -  ВОЗНЮК Т.К.);

        колектив підприємства споживчої кооперації «Госпрозрахункове об’єд-нання ринків м. Вінниці» (директор – ІЖЕВСЬКИЙ В.В., голова профкому – ТОКАР С.В.)

 

  

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                            

  О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                               Додаток 17

                                                                               до розпорядження голови

                                                                               облдержадміністрації 

                                                                               від 28 грудня 2018 року № 998

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради за участь у фінальному етапі Регіонального студентського конкурсу «Професія аудитор: сучасний стан, розвиток та перспективи очима молоді»

 

КРАВЧУК

Ірина Володимирівна

студентка 4 курсу Вінницького навчально-наукового інституту економіки Терно-пільського національного економічного університету

 

КУРДИБАХА

Катерина Віталіївна

студентка 4 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

ЛЕЖУХ

Юлія Олександрівна

студентка 1 курсу Вінницького торговель-но-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

 

ЛЕСІК

Єлизавета Сергіївна

студентка 4 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

МЕДЖОРІНА

Вікторія Сергіївна

студентка 2 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

МОШУРА

Людмила Олегівна

студентка 2 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

ОЛІЙНИК

Олена Володимирівна

студентка 4 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

ПУДКАЛЮК

Христина Олександрівна

студентка 4 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

САВОСТЬЯНОВА

Ганна Валеріївна

студентка 2 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

СЕРЖЕНІК

Ярослава Сергіївна

студентка 4 курсу Донецького національ-ного університету ім. Василя Стуса

 

СТАВНИЧИЙ

Руслан Сергійович

студент 1 курсу Вінницького національного аграрного університету

 

ЦУРКАН

Анна Олегівна

студентка 1 курсу Вінницького націо-нльного аграрного університету

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                               

О. ДОВГАНЬ

 

 

 

 

 

 

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5