РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 475 від 26 червня 2019 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

26 червня 2019 року            № 475

 

 

Про нагородження трудівників області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради і відзначення Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради

 

Відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня»:

1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи:

1) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1;

2)   за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника згідно з додатком 2;

3) за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди 25-річчя від дня створення Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України згідно з додатком 3;

4) за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток легкої промисловості, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників легкої промисловості згідно з додатком 4;

5) за сумлінну працю, значні досягнення при здійсненні заходів, спрямованих на забезпечення профілактики інфекційних захворювань населення області та з нагоди Дня медичного працівника згідно з додатком 5;

6) за сумлінне виконання посадових обов’язків, виявлену високу професійну майстерність та наполегливість, відданість справі боротьби зі злочинністю та з нагоди Дня створення Експертної служби МВС України згідно з додатком 6;

7) за сумлінне виконання службових обов’язків, мужність і відвагу, проявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Конституції України згідно з додатком 7;

8) за значний особистий внесок у забезпечення діяльності щодо соціального захисту пенсіонерів поліції та органів внутрішніх справ, активну участь у громадському житті та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України згідно з додатком 8;

9) за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у комплексну забудову населених пунктів області, покращення їх архітектурного вигляду та з нагоди Дня архітектури України згідно з додатком 9;

10) за сумлінне виконання службових обов’язків, захист прав і свобод громадян, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької області та з нагоди 23-ї річниці Конституції України згідно з додатком 10;

11) за зразкові показники у діяльності, професійну майстерність, самовідданість при виконанні службових завдань та з нагоди Дня Конституції України згідно з додатком 11;

12) за сумлінну працю, особистий внесок в розвиток галузі та з нагоди 75-річчя від дня заснування комунального підприємства «Вінницьке обласне бюро технічної інвентаризації» згідно з додатком 12;

13) за активну громадську позицію, плідну співпрацю, участь у молодіжному і волонтерському русі та з нагоди Дня молоді;

ОСАДЧУК Тетяну Іванівну – керівника народного аматоторського фольклорного ансамблю «Війтівчанка» Війтівецького сільського будинку культури Липовецького району – за багаторічну плідну працю, високий профе-сіоналізм, особистий внесок у збереження і популяризацію фольклору на Вінниччині та з нагоди 20-річчя з дня присвоєння фольклорному ансамблю «Війтівчанка» звання - «народний аматорський».

2. Відзначити трудівників Вінницької області Подякою голови обл-держадміністрації та голови обласної Ради:

1) за тісну співпрацю з питань розвитку молодіжного руху в області та з нагоди Дня молоді згідно з додатком 14;

2) за зразкові показники у службовій діяльності, професійну майстерність та проявлені мужність і відвагу, сміливість і самовідданість при виконанні аварійно-рятувальних робіт згідно з додатком 15.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації Бойка В.О.

 

Голова обласної державної

адміністрації

В. КОРОВІЙ

 

 

                                                                                Додаток 1

                                                                                до розпорядження голови

 облдержадміністрації

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди ювілею

 

ГАЛУШКО

Світлана Іванівна

завідуюча сектором обмінного фонду Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва

КОВБАСЮК

Олег Іванович

директор товариства з обмеженою відповідаль-ністю «Світанок - Агросвіт», Бершадський район, депутат обласної Ради 7 скликання

РАБЕНЧУК

Володимир Семенович

поет, прозаїк, кінодокументаліст, заслужений працівник культури України

РАТУШНЯК

Інесса Анатоліївна

заступник директора Департаменту міжнарод-ного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації - начальник управління регіонального розвитку та інвестицій

СВІТАЙЛО

Олександр Григорович

Лісниченський сільський голова Бершадського району

СЕМЕНЕНКО

Віктор Васильович

перший заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області

СЕМЕНЮК

Анатолій Іванович

генеральний директора корпорації «Вінниця-садвинпром»

СТАРИНЕЦЬ

Ігор Васильович

начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації (1992-2001 рр.)

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 2

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня медичного працівника

 

АВРАМЕНКО

Наталія Михайлівна

начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради

БАБІЙЧУК

Віталій Григорович

електромонтер Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

БАЙДЕЦЬКИЙ

Микола Миколайович

лікар-отоларинголог комунального некомерцій-ного підприємства «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування»

БОРАЧУК

Сподра Янівна

медсестра консультативної поліклініки Він-ницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

ГЛАДУШ

Лариса Олексіївна

старша сестра медична операційного блоку КНП «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування»

ГЛІНСЬКА

Тетяна Дмитрівна

заступник головного лікаря з технічних питань КЗ «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» 

ЗАВОРОТНЮК

Ігор Павлович

старший фельдшер з медицини невідкладних станів центральної оперативної диспетчерської КУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

КАНЮКА

Тетяна Филимонівна

лікар загальної практики - сімейної медицини Чернятської амбулаторії ЗПСМ комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Джулинської сільської ради Бершадського району Він-нницької області»

КЛИМЕНКО

Тетяна Валеріївна

лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Комунального некомерцій-ного підприємства «Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради»

КОЗАК

Юрій Дмитрович

лікар-стоматолог, член Координаційної ради Асоціації стоматологів України

КОЛЕСНИК

Анжеліка Миколаївна

завідувач інфекційно-боксованого відділення комунального закладу «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня»

КОРНЕЛЮК

Марія Людвігівна

завідувач амбулаторії, лікар загальної практики-сімейний лікар Немирівської лікарської амбулаторії ЗПСМ комунального підприємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради

КОЩЕЄВА

Олена Аркадіївна

виконуючий обов’язки головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 м. Вінниці»

КУЗІНА

Надія Василівна

лікар загальної практики-сімейної медицини Барської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Барський районний МЦПМСД»

КУЛІЦЬКА

Олена Володимирівна

завідуюча клініко-діагностичної лабораторії Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

КУПЧИК

Володимир Миколайович

головний лікар Комунального закладу "Козятинська обласна туберкульозна лікарня"

ЛУПІЙЧУК

Лариса Григорівна

завідувач, лікар загальної практики - сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ м. Калинівка комуналь-ного підприємства «Калинівський міський центр ПСМД» Калинівської міської ради

ПАХНО

Ігор Петрович

завідувач відділення анестезіології та реанімації КНП «Вінницька міська клінічна лікарня № 1»

ПОПІК

Сергій Валерійович

лікар ендоскопіст Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

РУЦЬКИЙ

Віталій Андрійович

завідуючий відділення екстреної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Тростянецька ЦРЛ»

СЛОБОДЯН

Юрій Олегович

завідувач неврологічним відділенням КНП «Ямпільська центральна районна лікарня»

СОКОЛОВСЬКА

Крістіна Євгеніївна

лікар невропатолог Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення

ШКОДА

Ольга Іванівна

завідувач амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4 м. Вінниці»  

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністраціїО.

ДОВГАНЬ

 

   

                                                                                Додаток 3

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                          від 26 червня 2019 року № 475

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 25-річчя від дня створення Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України  

 

ДРАПАК

Юрій Петрович  

 завідувач юридичного сектору

ЛІСОВЕТЧЕНКО Валентина Михайлівна

 

головний спеціаліст першого відділу досліджень і розслідувань

ОДОБЕЦЬКА

Валентина Володимирівна

начальник другого відділу досліджень і розслідувань

ПУДОВА

Марина Михайлівна

головний спеціаліст по роботі з персоналом

СЛОБОДЯНЮК

Микола Володимирович

голова

СОЛОВЕЙ

Наталія Вікторівна

головний спеціаліст другого відділу досліджень і розслідувань

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 4

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників легкої промисловості

 

ГАВРИШ

Роман Леонідович 

 голова спостережної Ради ПрАТ «Володарка»

МАТЮХ

Анатолій Володимирович 

директор ПрАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея»

ПОПОВА

Марія Олексіївна

міжопераційний контролер ТДВ «Швейна фабрика «Поділля»

ЦВЄТКОВА

Емілія Францівна

директор Могилів-Подільської філії Держав-ного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»

ЯЛОВЕНКО

Людмила Василівна

швачка ПрАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея»

 

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

                                                                              

 

                                                                                Додаток 5

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня медичного працівника ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України»

 

ДІДЕНКО

Лідія Олексіївна 

заступник директора з профілактики інфекційних захворювань

ЗАЙЦЕВА

Олеся Григорівна

помічник лікаря-епідеміолога відділення організації епідеміологічних досліджень 

КОВАЛЬ

Інна Олександрівна

фельдшер - лаборант санітарно - гігієнічної лабораторії ВСП Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень

ЛІГУС

Світлана Борисівна

головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку

НАЯНОВА

Марина Альфредівна

лікар з загальної гігієни лабораторії електро-магнітних полів та інших фізичних факторів

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 6

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня створення Експертної служби МВС України

 

Вінницький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр

 

ГАЛУШКО

Олександр Іванович    

головний судовий експерт-вибухотехнік сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень

ЗАЖИРКО

Галина Григорівна

провідний бухгалтер бухгалтерії

КОВАЛЬЧУК

Катерина Миколаївна

завідувач відділу економічних досліджень

КУСЛІЙ

Юрій Юрійович

заступник директора

МАРЧУК

Михайло Вікторович

заступник завідувача відділу забезпечення діяльності

НЕПРИЛЮК

Роман Григорович

заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень

НІКІТІНА

Алла Андріївна

завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів

ОЛЬХОВЕНКО

Світлана Анатоліївна

завідувач сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень

ПЕТРУК

Яна Леонідівна

завідувач сектору обліку генетичних ознак людини відділу біологічних досліджень та обліку

СЕРДЮК

Василь Вікторович

головний судовий експерт відділу будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності

 

СТАШКО

Наталя Григорівна

провідний фахівець сектору документального забезпечення

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

О. ДОВГАНЬ

                                                                                

 

Додаток 7

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня Конституції України

 

Військова частина 3008 Національної гвардії України

 

старшина

ВІНЬГОРА

Ілля Володимирович   

командир міномета вогневого розрахунку 2 мінометного взводу мінометної батареї батальйону оперативного призначення

старший прапорщик ГНАТЕНКО

Олег Михайлович

начальник військового наряду (командир відділення) 2 відділення 1 патрульного взводу 1 патрульної роти патрульного батальйону

старший сержант КИРИЛЮК

Віктор Олегович

помічник начальника військового наряду (помічник гранатометник) 1 відділення 3 патрульного взводу 2 патрульної роти патрульного батальйону

капітан

КІСИК

Олексій Романович

помічник начальника служби озброєння технічної частини

старший солдат

КОВАЛЬ

Ірина Олександрівна

діловод з мобілізаційної роботи штабу

лейтенант

КОВАЛЬ

Сергій Олександрович

офіцер (з організації публічних закупівель) родів військ і служб 

старший прапорщик МАТЯШ

Олександр Сергійович

начальник військового наряду (командир 1 відділення) 2 патрульного взводу 1 патрульної роти патрульного батальйону

старший солдат

ПОЛІЩУК

Сергій Петрович

начальник варти відділення начальників варт стрілецького батальйону

сержант

ТЕРЕЩЕНКО

Богдан Олександрович

начальник варти відділення начальників варт стрілецького батальйону

старший лейтенант ЦИГАНСЬКИЙ

Максим Федорович

заступник командира 2 патрульної роти по роботі з особовим складом патрульного батальйону

 

Військової частини 3028 Національної гвардії України

 

прапорщик

АКОПОВ

Борис Валерікович

командир відділення тяги та підвозу 1-го протитанкового артилерійського взводу протитанкової артилерійської батареї

старший солдат БЕЗНОСЮК

Костянтин Станіславович

старший водій 3-го відділення 3-го взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на бронеавтомобілях) 2-го батальйону оперативного призначення

старший солдат

ГЛУШКО

Михайло Леонідович

старший механік відділення інженерної техніки інженерно-саперного взводу роти бойового забезпечення

прапорщик

ДЕМИДЕНКО

Віктор Євгенійович

сержант з матеріального забезпечення зенітної ракетної батареї

сержант

КОВАЛЬЧУК

Дмитро Леонідович

розвідник-сапер 2-го взводу розвідки спеціального призначення роти розвідки спеціального призначення

старший сержант КОПИЧЕНСЬКИЙ Олександр Русланович

музикант-соліст оркестру

сержант

ОНИЩУК

Валентин Павлович

інструктор (з бойової підготовки) відділення інструкторів 1-го батальйону оперативного призначення

сержант

САВЧУК

Микола Олександрович

водій-заправник автомобільного взводу підвозу боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів роти матеріального забезпечення

старший лейтенант СМУЧОК

Денис Володимирович

заступник командира мінометної батареї по роботі з особовим складом 2-го батальйону оперативного призначення

старший прапорщик ШВЕЦЬ

Олександр Ігорович

головний сержант 3-го взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 8

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня Національної поліції України

 

Головне управління Національної поліції у Вінницькій області

 

АДАМЕНКО

Микола Іванович

ветеран органів внутрішніх справ України  

 

АНТОНЮК

Геннадій Петрович

заступник начальника вiддiлу з питань житлового забезпечення та капiтального будiвництва управлiння логiстики та матерiально-технiчного забезпечення

майор поліції

БІЛОУС

Михайло Іванович

начальник сектору реагування патрульної полiцiї №1 Тиврiвського вiддiлення полiцiї Жмеринсь-кого вiддiлу полiцiї

майор поліції ВОРОНЮК

Світлана Валеріївна

слiдчий вiддiлу розслiдування злочинiв загальнокримiнальної спрямованостi слiдчого управлiння

капітан поліції БУРДЕЙНИЙ

Олег Петрович

начальник сектору кримiнальної полiцiї Крижо-пiльського вiддiлення полiцiї Бершадського вiддiлу полiцiї

капітан поліції ГАНЗІЄНКО

Олександр Федотович

стаpший опеpуповноважений сектору кримi-нальної полiцiї Тростянецького вiддiлення полiцiї Бершадського вiддiлу полiцiї

капітан поліції ГОВОРОВ

Олексій Миколайович

старший дiльничний офiцер полiцiї сектору превенцiї Гнiванського вiддiлення полiцiї Жмеринського вiддiлу полiцiї

старший лейтенант поліції

ГРИГОРАШ

Марина Анатоліївна

заступник начальника Немирiвського вiддiлу полiцiї - начальник слідчого відділення

капітан поліції ДМИТРУК

Юлія Дмитрівна

стаpший юрисконсульт вiддiлу правового забезпечення

майор поліції ЗАВЕРУХА

Олексій Анатолійович

заступник начальника управлiння - начальник вiддiлу органiзацiї дiяльностi груп реагування управлiння превентивної дiяльностi

старший сержант поліції

КАЗЬМІРУК

Олександр Володимирович

молодший iнспектор вiддiлення охорони адмiнбудинкiв центру забезпечення

підполковник поліції КАЧИНСЬКИЙ Олександр Петрович

стаpший слiдчий вiддiлу розслiдування злочинiв, скоєних проти життя та здоров'я особи слiдчого управлiння

майор поліції КУКЛІНСЬКИЙ

Олег Сергійович

начальник відділу Управління

старший лейтенант поліції

КУЛИК

Вадим Петрович

iнспектор iнспекторського вiддiлу управлiння органiзацiйно-аналiтичного забезпечення та оперативного реагування

підполковник поліції МУЗИКА

Василь Вікторович

заступник начальника управлiння - начальник вiддiлу боротьби з органiзованою злочиннiстю управлiння стратегiчних розслiдувань

 

майор поліції ОЛІЙНИК

Олександр Володимирович

начальник сектору реагування патрульної полiцiї № 1 Теплицького вiддiлення  полiцiї  Бершадсь-кого вiддiлу полiцiї

ПАЛАМАРЧУК

Анатолій Федорович

ветеран органів внутрішніх справ України

старший лейтенант поліції

ПОПЕРЕЧНЮК

Роман Анатолійович

старший дiльничний офiцер полiцiї сектору превенцiї Мурованокуриловецького вiддiлення полiцiї Могилiв-Подiльського вiддiлу полiцiї

старший сержант поліції

СВІРІН

Андрій Миколайович

полiцейський взводу № 2 роти № 1 батальйону патрульної служби полiцiї особливого призначення "Вiнниця"

ФУРМАН

Юлія Михайлівна

iнспектор першої категорiї вiддiлу документаль-ного забезпечення

капітан поліції ХУДОЛІЙ

Василь Вікторович

стаpший iнспектор сектору кадрового забезпечення Бершадського вiддiлу полiцiї

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 9

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня архітектури України

 

ВАКУЛА

Юрій Іванович   

головний архітектор проекту товариства з обмеженою відповідальністю «Промислово-інвестиійна компанія «Поділлябудінвест», м. Вінниця, член Національної спілки архітекторів України

ЛОМАЧЕВСЬКИЙ Володимир Степанович

головний архітектор проекту кооперативно-державного проектно-вишукувального інституту «Вінницяагропроект», член Національної спілки архітекторів України

ПАРХОМЕНКО

Ірина Миколаївна

начальник відділу містобудування управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації

СОВІНСЬКИЙ

Євгеній Васильович

заступник директора Департаменту архітектури та  містобудування Вінницької міської ради, виконувач обов’язки головного архітектора міста

 

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                 Додаток 10

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

                                                                                                                                                 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня Конституції України

 

Головне управління Національної поліції у Вінницькій області 

 

старший лейтенант поліції

ВОЙТЕНКО

Ярослав Валентинович

опеpуповноважений вiддiлу кримiнальної полiцiї Вiнницького вiддiлу полiцiї

капітан поліції ДОДУКАЛО

Петро Анатолійович

начальник сектору превенцiї Лiтинського вiддiлення полiцiї Калинiвського вiддiлу полiцiї

майор поліції КАЛАЧИК

Тарас Олександрович

заступник начальника Лiвобережного вiддiлення полiцiї Вiнницького вiддiлу полiцiї

лейтенант поліції МЕЛЬНИК

Віталій Володимирович

дiльничний офiцер полiцiї сектору превенцiї Лiвобережного вiддiлення полiцiї Вiнницького вiддiлу полiцiї

лейтенант поліції МЕРЗЛІКІН

Олександр Сергійович

інспектор-вибухотехнiк вибухотехнiчного вiддiлу

підполковник поліції НАГОРНИЙ

Василь Григорович

заступник начальника Жмеринського вiддiлу полiцiї

капітан поліції

ПЕЛИХ

Сергій Дмитрович

стаpший слiдчий вiддiлу розслiдування особливо тяжких злочинiв слiдчого управлiння

лейтенант поліції ПОГОРІЛКО

Наталія Олександрівна

стаpший iнспектор з особливих доручень чергової частини управлiння органiзацiйно-аналiтичного забезпечення та оперативного реагування

 

СЛОБОДЯНЮК Валентина Іванівна

спецiалiст вiддiлу розрахунково-касового обслу-говування управлiння фiнансового забезпечення та бухгалтерського облiку

майор поліції

СТАШКО

Олег Анатолійович

стаpший iнспектор з особливих доручень сектору аналiзу та планування управлiння превентивної дiяльностi

старший лейтенант поліції

ТАРАНЮК

Олег В’ячеславович

старший iнспектор вiддiлення охорони адмiн-будинкiв центру забезпечення

 

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 11

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475 

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня Конституції України

 

Головне управлiння ДСНС України у Вiнницькiй областi 

 

прапорщик служби цивільного захисту БОРЕВИЧ

Іван Юрійович

командир відділення караулу 2 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону

старший прапорщик служби цивільного захисту

ГЕРЕШ

Володимир Миколайович

командир відділення караулу 34 державної пожежно-рятувальної частини (м. Шаргород Шаргородського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

прапорщик служби цивільного захисту

ГІДЗІЛЬ

Павло Леонідович

старший водій-майстер газодимозахисної служби 30 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ладижин) 2 державного пожежно-рятувального загону

прапорщик служби цивільного захисту ГРИГОРЕНКО

Максим Анатолійович

начальник відділення - водій відділення забезпечення групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварій-но-рятувального загону спеціального призначення

старший лейтенант служби цивільного захисту

ДИГАС

Аліна Леонідівна

юрисконсульт аварійно-рятувального загону спеціального призначення

молодший сержант служби цивільного захисту

КАТЕРЕНЧУК

Василь Іванович

водій караулу 8 державної пожежно-рятувальної частини (м. Жмеринка Жмеринського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

старший лейтенант служби цивільного захисту

МАКЕДОН

Олександр Леонідович

начальник автомобільного відділення групи обслуговування та забезпечення аварійно-рятувального загону спеціального призна-чення

старший сержант служби цивільного захисту

МУРОВАНИЙ

Михайло Анатолійович

старший водій 36 державного пожежно- рятувального поста

прапорщик служби цивільного захисту НЕДОХОД

Олександр Михайлович

пожежний - рятувальник караулу 17 державної пожежно-рятувальної частини    (смт Вороновиця Вінницького району) 2 державного пожежно-рятувального загону

майор служби цивільного захисту

ФАЛІШТИНСЬКИЙ

Євген Михайлович

фахівець відділу нормативно-технічної роботи та контролю за особливо важливими об’єктами Центру забезпечення діяльності

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                 Додаток 12

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради  нагоди 75-річчя від дня створення комунального підприємства «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації»

 

 

ГОЛОВЕНКО

Наталія Володимирівна

технік першої категорії Тиврівського районного структурного підрозділу 

ОБЕРТАС

Оксана Вікторівна

начальник

ОВЧАРУК

Тамара Василівна

технік другої категорії Жмеринського районного структурного підрозділу 

ПРИСЯЖНЮК

Жанна Миколаївна

технік другої категорії Липовецького районного структурного підрозділу 

САВЧУК

Тетяна Василівна

керівник технік другої категорії

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 13

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради нагоди Дня молоді

 

БЕГАС

Ніна Олександрівна 

голова правління громадської організації «ВІА Оберіг»  

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Богдан Сергійович

вчитель фізики та інформатики Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів

ЛОЗОВА

Ірина Андріївна

голова комітету культурно-масової роботи Студентської ради Вінниччини

МЕЛЬНИЧУК

Андрій Сергійович

заступник голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації

НІДЗЕЛЬСЬКА

Ольга Сергіївна

вчитель початкових класів приватного закладу «Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ»: центр розвитку дитини - загально-освітня школа І-ІІ ступенів»

ТЕЛЕЦЬ

Ілля Сергійович

викладач комп’ютерної графіки та дизайну технічного скаутського руху Вінницького національного технічного університету

ЯНУШ

Марина Петрівна

заступниця голови Студентської ради Він-ниччини

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

 

                                                                                Додаток 14

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

від 26 червня 2019 року №  475 

 

 

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради з нагоди Дня молоді

 

      колектив громадської організації «Спортивний клуб «Вінницькі вовки»; 

 

      колектив міської молодіжної організації «Станиця Вінниця Пласту - НСОУ»;

 

      колективу  громадської організації «Літинська козацька сотня»;

 

      колективу Черліденгу «Спортивний клуб «Вінницькі вовки».

 

   

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

О. ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 15

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                від 26 червня 2019 року № 475

 

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради співробітників Головного управлiння ДСНС України у Вiнницькiй областi

 

прапорщик служби цивільного захисту БОНДАР

Сергій Васильович

командир відділення караулу 20 державної пожежно-рятувальної частини (смт Крижопіль Крижопільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

молодший сержант служби цивільного БУРДЕЙНИЙ

Сергій Васильович  

пожежний - рятувальник караулу 35 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ямпіль Ямпільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

молодший сержант цивільного захисту ВАКАР

Олександр Миколайович

пожежний - рятувальник караулу 27 державної пожежно-рятувальної частини (смт Піщанка Піщанського району) 2 державного пожежно- рятувального загону

прапорщик служби цивільного захисту ВИСОЧАНСЬКИЙ Володимир Анатолійович

командир відділення караулу 28 державної пожежно-рятувальної частини (смт Томашпіль Томашпільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

старшина служби цивільного захисту ВОЛОХОВ

Володимир Анатолійович

водій караулу 20 державної пожежно-рятувальної частини (смт Крижопіль Крижопільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

старший прапорщик служби цивільного захисту

ГАРБУЗ

Сергій Васильович

командир відділення караулу 1 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону

сержант служби цивільного ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Василь Васильович

водій караулу 35 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ямпіль Ямпільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

капітан служби цивільного захисту

ДРАЧ

Василь Миколайович

начальник караулу 2 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону

старший прапорщик служби цивільного захисту

ЗЕДНІК

Валентин Леонідович

командир відділення караулу 5 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону

молодший сержант служби цивільного КАМІНСЬКИЙ

Ярослав Васильович

пожежний - рятувальник караулу 35 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ямпіль Ямпільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

старший прапорщик служби цивільного захисту

МАЗУР

Сергій Анатолійович

командир відділення караулу 35 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ямпіль Ямпільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

прапорщик служби цивільного захисту ЛУЦИШИН

Сергій Олександрович

водій караулу 28 державної пожежно-рятувальної частини (смт Томашпіль Томаш-пільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

старший прапорщик служби цивільного захисту

НЕЛІДОВ

Олександр Валентинович

командир відділення караулу 35 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ямпіль Ямпільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

сержант служби цивільного

ХАРЕЧКО

Віталій Анатолійович

пожежний - рятувальник караулу 35 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ямпіль Ямпільського району) 2 державного пожежно-рятувального загону

підполковник служби цивільного захисту ЧЕРВОНЯК

Олександр Володимирович

старший помічник начальника зміни (з оперативного реагування) чергової зміни оперативно - координаційного центру

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                              

О. ДОВГАНЬ

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 
Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3