РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 501 від 12 липня 2019 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

12 липня 2019 року        № 501

 

Про надання в оренду земельної ділянки водного фонду

 

Відповідно до статей 17, 93, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, статті 51 Водного кодексу України, розпорядження голови облдержадміністрації від 22 грудня 2017 року № 915 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в оренду» та враховуючи клопотання фізичної особи-підприємця Даниленко Юлії Анатоліївни:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в оренду фізичній особі-підприємцю Даниленко Юлії Анатоліївні, яка розташована на території Якушинецької сільської ради Вінницького району, за межами населеного пункту, для рибогосподарських потреб.

2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Даниленко Юлії Анатоліївні земельну ділянку водного фонду площею 1,0849 га з кадастровим номером 0520682500:01:003:0206, розташовану на території Якушинецької сільської ради Вінницького району, за межами населеного пункту, для рибогосподарських потреб.

3. Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Ткачук М.Ф.) укласти з фізичною особою-підприємцем Даниленко Юлією Анатоліївною договір оренди водного об’єкта з річною орендною платою в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки терміном до 14 листопада 2022 року.

4. Відділу у Вінницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5. Фізичній особі-підприємцю Даниленко Юлії Анатоліївні в місячний строк, з дня одержання підписаного сторонами та погодженого Державним агентством водних ресурсів України договору оренди водного об’єкта, зареєструвати право оренди земельної ділянки у встановленому законодавством порядку.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

Голова обласної державної

адміністрації

В. КОРОВІЙ