РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 847 від 31 жовтня 2019 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

31 жовтня 2019 року

Вінниця

№ 847

 

Про нагородження трудівників області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради і відзначення Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради

  

Відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня»:

1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи:

1) за багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1;

2) за захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працюючих, багаторічну активну роботу в профспілках та з нагоди 100-річчя від дня утворення профспілкового об’єднання Вінниччини згідно з додатком 2;

3) за вагомий внесок у розвиток туризму, належний рівень обслуговування населення та з нагоди Дня туризму згідно з додатком 3;

4) за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнуті високі результати роботи та з нагоди Дня захисника України згідно з додатком 4;

5) за вагомий внесок у вирішення завдань, покладених на Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, сумлінне, професійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України згідно з додатком 5;

6) за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, сумлінне виконання військового обов’язку та з нагоди Дня захисника України згідно з додатком 6;

7) за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток олійножирової галузі та з нагоди Дня працівників харчової промисловості згідно з додатком 7;

8) за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток будівельної галузі та з нагоди відкриття Білопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини згідно з додатком 8;

9) за сумлінну працю, вагомі професійні здобутки та з нагоди 5-ї річниці від дня створення Подільської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» згідно з додатком 9;

10) за багаторічну сумлінну працю в галузі дорожнього господарства, значні професійні здобутки та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника згідно з додатком 10;

11)  за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у реалізацію дер-жавної правової політики та з нагоди Дня юриста згідно з додатком 11;

12) за сумлінну, творчу працю, особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих спеціалістів та з нагоди 50-річчя від дня заснування Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету згідно з додатком 12;

13)  за значний особистий внесок у створення сучасної матеріальної бази навчально-практичного центру «Сучасних деревообробних технологій» вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці згідно з додатком 13;

14) за особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту населення, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери згідно з додатком 14;

 

ШПАК-КОСАКІВСЬКУ Наталію Миколаївну – заслуженого майстра народної творчості України, м. Вінниця – за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток та популяризацію народного мистецтва на Вінниччині та участь у 71-й обласній виставці народного мистецтва;

МЕДВЕДЄВУ Тетяну Миколаївну – методиста навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області – за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкові показники в діяльності, професійну майстерність та з нагоди Дня працівників освіти;

колектив народного аматорського циганського шоу-театру «Андо Шатро» (керівник - СЕНЧЕНКО Андрій Вікторович) – за значну національно-патріотичну і виховну роботу з молоддю, участь у громадському житті області, волонтерську діяльність та з нагоди 20-річчя творчої діяльності.

2. Відзначити трудівників Вінницької області Подякою голови обл-держадміністрації та голови обласної Ради:

1)  за вагомий внесок у реалізацію спільного німецько-українського модельного проєкту в сфері професійної освіти з модернізації та підвищення кваліфікаційного рівня з професії «Столяр будівельний» на базі ВХПТУ № 5 м. Вінниці, створення сучасної матеріальної бази для навчально-практичного центру «Сучасних деревообробних технологій» згідно з додатком 15;

ЯЩУКА Володимира Миколайовича – голову Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області – за якісне проведення експериментального тренування з органами управління цивільного захисту Іллінецької ланки об’єднаної територіальної громади.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації В. Бойка.

 

 

Голова обласної державна

адміністрації

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ

 

 

 

 

                                                                                Додаток 1

                                                                                до розпорядження голови

 облдержадміністрації

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди ювілею

 

БРУС

Михайло Анатолійович

  -

Немирівський район

ГОРОДИНСЬКА

Оксана Василівна

  -

директор Могилів-Подільського міського центру народної творчості, заслужений працівник культури України

ГУМЕНЧУК

Катерина Андріївна

  -

керівник народного аматорського фольклорного ансамблю «Журавка» Павлівського сільського будинку культури Калинівського району

ДЯЧЕНКО

Юрій Олександрович

  -

заслужений майстер народної творчості України, м. Гайсин

КУЗИК

Михайло Григорович

  -

Тернівський сільський голова Бершадського району

ЛІЩИНА

Микола Миколайович

  -

начальник відділу містобудування та архітектури Шаргородської районної державної адміністрації

МАЗУРКЕВИЧ

Віктор Іванович

-

керівник народного аматорського духового оркестру Городківського сільського будин-ку культури Крижопільського району

ПАНЧУК

Федір Васильович

-

заслужений діяч мистецтв України, с. Пень-ківка Липовецького району

 

РИЖИЙ

Василь Степанович

-

майстер народного мистецтва м. Ладижин

СИДОРЕНКО

Олена Петрівна

-

консультант організаційно-правового відділу виконавчого апарату Хмільницької районної ради

ФІЩУК

Володимир Васильович

  -      

Устянський сільський голова Бершадського району

ХЛИВНЮК

Микола Федорович

  -       

директор товариства з обмеженою відпові-дальністю «Агрофірма «Джулинка», Бер-шадський район (1997-2012 рр.)

ЯРЕМА

Тетяна Михайлівна

  -

керівник народного аматорського фольклорного колективу «Кралиця» Носкі-вецького сільського будинку культури Жмеринського району

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 2

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 100-річчя від дня утворення профспілкового об’єднання Вінниччини

 

БАЮРКО

Микола Васильович

-

голова первинної профспілкової організації Вінницького державного педагогічного уні-верситету ім. М. Коцюбинського

ВИДАВСЬКИЙ

Анатолій Антонович

-

майстер дільниці служби організації виробництва  товариства з обмеженою відповідальністю «Вінницький агрегатний завод»

ГОРБАТЮК

Тамара Василівна

-

голова об’єднаного комітету профспілки Немирівської райспоживспілки

ДІДУХ

Анатолій Митрофанович

-

заступник голови обласної організації профспілки «Радіоелектронмаш», голова пер-винної профспілкової організації, менеджер відділу кадрів приватного акціонерного товариства «Вінницький завод «Маяк»

ДУНАЄВСЬКА

Наталія Василівна

-

голова профкому, викладач Державного навчального закладу «Крижопільський професійний будівельний ліцей»

ДУСАНЮК

Ганна Антонівна

-

головний бухгалтер Вінницької обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН України

ЗЕЛЕНЧУК

Тетяна Анатоліївна

-

голова первинної профспілкової організації Вінницького казенного експериментального протезноортопедичного підприємства

КОНДРАТЬЄВА

Наталія Володимирівна

-

головний бухгалтер обласної організації профспілки працівників зв’язку дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку  «Укрпошта»

КОРНІЙЧУК

Андрій Пантелеймонович

 

-

заступник голови профкому, контролер КПП  ДП «Вінницький завод «Кристал»

КОТЛЯР

Любов Іванівна

-

голова Тульчинського райкому профспілки працівників державних установ 

МАРЧАК

Світлана Миколаївна

-

прибиральник службових приміщень підприємства «Профспілкове», заснованого на власності Федерації профспілок Вінницької області   

МІЩУК

Леонід Володимирович

-

голова первинної профспілкової організації, начальника відділу кадрів товариства з обмеженою відповідальністю «БМУ-3»

ОРЛИК

Лідія Миколаївна

-

скарбник профкому, бухгалтер Державного підприємства «Вінницьке лісове госпо-дарство»

ОСТАЩЕНКО

Людмила Григорівна

-

член профкому, начальник відділу організації праці приватного акціонерного товариства «Могилів-Подільський машзавод»

РИБАК

Павліна Юхимівна

-

член Президії обкому профспілки працівників культури, голова Теплицької районної орга-нізації профспілки працівників культури, директор Теплицької централізованої бібліо-течної системи

СІДЛЕЦЬКИЙ

Сергій Дмитрович

-

голова цехкому, токар інструментального цеху приватного акціонерного товариства «Могилів-Подільський машзавод»

СТАНІСЛАВЧУК

Надія Миколаївна

-

заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги комунального підпри-ємства «Козятинська ЦРЛ»

ХОДИРЕВА

Раїса Федорівна

-

завідуюча об’єднаним архівом проф-спілкових органів області

ЯРОШЕВСЬКА

Цезарія Сігізмундовна

-

голова первинної профспілкової організації, завідувачка тваринництвом сільськогоспо-дарського виробничого кооперативу «Колос»  с. Польова Лисіївка Калинівського району 

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

   

 

                                                                                Додаток 3

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                     31 жовтня 2019 року № 847

 

                                                           

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня туризму

 

 

АНТОНЮК 

Галина Дмитрівна

-

голова особистого селянського госпо-дарства, власник агросадиби «Затишок»,              Могилів-Подільський район

БОДНАР

Галина Василівна

-

керівник приватного малого підприємства «Спадщина», м. Могилів-Подільський

ГРИЩУК

Ірина Іванівна

-

власник туристичної компанії приватне підприємство «Віатур», м. Вінниця

ІВАНІКА          

Юрій Михайлович

-

головний спеціаліст відділу культури та спорту Чернівецької райдержадміністрації

МАРЧЕНКО

Мирослава Василівна

-

голова громадської організації «Туристична Ямпільщина»

МИРОНОВ

Олександр Павлович

-

керівник районного спортивно-туристичного клубу «Оріон» будинку дитячої творчості, Теплицький район

 

НАСТАСЮК

Яків Володимирович

-

голова громадської організації «Турис-тично-оздоровча Україна», м. Хмільник

ПАВЛОВА

Олена Анатоліївна

-

співзасновниця проекту «Гастрогід Вінниччини», м. Вінниця

ПІДКРУГЛЯК

Борис Іванович

-

власник садиби сільського зеленого туризму «На Коні», Барський район

РИБАЧУК

Сергій Станіславович

-

директор комунального закладу «Музей Хліба» с.Білопілля Козятинського району

РОЗДОРОЖНЮК

Оксана Іванівна

-

менеджер з туризму комунального підприємства «Подільський туристично-інформаційний центр»

СЕРДЮК

Світлана Михайлівна

-

фізична особа-підприємець, власник центру прокату туристичного спорядження, Немирівський район

СІДЛЕЦЬКА

Оксана Іванівна

-

фізична особа-підприємець, власник ресторану «Старий ДЗОТ» с. Серебрія Могилів-Подільський район

СТАФАНИК

Микола Васильович

-

керівник туристично-спортивного клубу «Крокус» загальноосвітньої школи № 2,              м. Ладижин

СТОРОЖЕНКО

Людмила Іванівна

-

начальник відділу рекреації та еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Кармелюкове Поділля», Чечельницький район

ТАМТУРА

Анатолій Васильович

-

завідуючий Сутисківським народним музеєм «Слава», Тиврівський район

ЮКАЛЬЧУК                         

Марія Іванівна

-

старший науковий співробітник Національного музею-садиби М.І. Пирогова

ЯКІВЧУК

Володимир Володимирович

-

керуючий базою відпочинку «Тимарська садиба», Гайсинський району

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                             

 

                                                                                Додаток 4

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

 

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня захисника України

 

 Головне управління Національної поліції у Вінницькій області

 

майор поліції

БЕШЛЕЙ

Ігор Васильович

-

заступник начальника вiддiлу правового забезпечення

майора поліції

БЛАЖКО

Юрій Іванович

-

iнспектор вiддiлу монiторингу та звiтностi полiцейської дiяльностi управлiння iнфор-мацiйно-аналiтичної пiдтримки

капітан поліції БУРЛАЧЕНКО

Віктор Володимирович

 -

iнспектор з режиму секретностi Муровано-куриловецького вiддiлення полiцiї Могилiв-Подiльського вiддiлу полiцiї

капітан поліції ВІТКОВСЬКИЙ

Олег Васильович

 -

начальник сектору кримiнальної полiцiї Чечельницького вiддiлення полiцiї Бершадського вiддiлу полiцiї

капітан поліції

КЛОЧЕНКО

Валерій Михайлович

 -

старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Немирівського відділу поліції

майор поліції ЛЮБАСЮК

Андрій Федорович

-

стаpший опеpуповноважений вiддiлу розшуку злочинцiв i зниклих громадян управлiння карного розшуку  

старший лейтенант поліції МЕЛЬНИК

Сергій Миколайович

 -

начальник  управління  превентивної  діяльності

капрал поліції МОСКАЛЬЧУК

Віталій Вікторович

 -

полiцейський вiддiлення № 1 взводу № 2 роти конвойної служби

майор поліції

НЕЧАЮК

Вадим Миколайович

-

дiльничний офiцер полiцiї сектору превенцiї Хмiльницького вiддiлення полiцiї Калинiвського вiддiлу полiцiї  

капітан поліції

ПАВЛЕНКО

Юрій Миколайович

 -

стаpший слiдчий слiдчого вiддiлення Вишенського вiддiлення полiцiї Вiнниць-кого вiддiлу полiцiї

майор поліції

ПЕТРЕНКО

Олег Володимирович

 -

стаpший опеpуповноважений в особливо важливих справах вiддiлу боротьби з неза-конною легалiзацiєю iноземцiв управлiння боротьби зi злочинами, пов'язаними з торгiвлею людьми

старший лейтенант поліції ПОЛІЩУК

Павло Васильович

 -

старший iнспектор-кiнолог з пошуку вибухових речовин i зброї групи кiнологiчного забезпечення дiяльностi територiальних пiдроздiлiв кiнологiчного центру

майор поліції СЛОБОДЯНЮК

Ігор Олегович

 -

старший iнспектор тренiнгового центру

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 5

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня захисника України

 

Головне управлiння Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Вiнницькiй областi

 

прапорщик служби цивiльного захисту ГАВРИЛЮК

Iван Володимирович

-

командир вiддiлення-водiй караулу 1 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону   

полковник служби цивiльного захисту

НЕЧКО

Олександр Васильович

-

начальник Хмiльницького районного сектору

ОТКАЛЮК

Микола Васильович

-

машинiст бульдозера вiддiлення iнженерної технiки iнженерної групи частини лiквiдацiї наслiдкiв аварiї аварiйно-рятувального загону спецiального приз-начення

ПИЛЯВЕЦЬ

Сергiй Васильович

-

водiй автотранспортних засобiв вiддi-лення ремонту технiки ремонтної групи частини технiчної служби  

полковник служби цивiльного захисту ХАРЧЕНКО

Дмитро Миколайович

-

начальник 2 державного пожежно-рятувального загону   

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                         

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                

 

 

 

 

                                                                                Додаток 6

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847 

 

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня захисника України

 

 полковник

 БАТЮК

 Микола Іванович      

-

 

командир військової частини А1119

 майор

 МОЛОШНЮК

 Олександр Олександрович

-

начальник оркестру - військовий дири-гент військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                              

 

                                                                                Додаток 7

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників харчової промисловості

 

Приватне акціонерне товариство «Вінницький олійножировий комбінат»

 

БЕЗМОЩУК

Віталій  Анатолійович

-

 складач поїздів СВР     

БЕЛОКОНЬ

Світлана Олексіївна

-

елеватор насіння

ГОНЧАРУК

Людмила Федорівна

-

оператор лінії в виробництві харчової продукції 

ГУМЕНЮК

Марія Анатоліївна

-

муляр-штукатур

ЗАГОН

Сергій Іванович

-

електромонтер з ремонту та обслуго-вування електроустаткування

ЗАМАХОВ

Ілля Михайлович

-

підсобний робітник господарчого відділу

ЗЕЛЬ

Галина Володимирівна

-

апаратник екстракторника ОЕЗ2

ЗЕМЛЯНА

Тетяна Віталіївна

-

хімік-аналітик виробничої лабораторії

КВАШУК

Марина Іванівна

-

голова профспілкової організації

КОЛОМІЄЦЬ

Дмитро Васильович

-

апаратник грануляції теплоенергетичного цеху

КУШНІР

Сергій Петрович

-

апаратник екстракторник ОЕЗ

МАЗУР

Володимир Сергійович

-

слюсар-ремонтник елеватора шроту

МІЩАНЧУК

Віктор Володимирович

-

механік дільниці з ремонту обладнання елеваторів

МОТОРНА

Оксана Сергіївна

-

бухгалтер

ОЛІЙНИК

Юлія Василівна

-

прибиральник виробничих приміщень

ПЕРЕДЕРКО

Олександр Анатолійович

-

слюсар КВПтаА

ПІГОЛЬЧУК

Василь Васильович

-

старший майстер ОЕЗ

РЯБОКОНЬ

Роман Володимирович

-

майстер гідрогенізаційного заводу

САФРОНОВ

Ігор Валерійович

-

апаратник гранулювання ОЕЗ2

ТИМІРОВ

Василь Анатолійович

-

зливальник-розливальник дільниці сирової сировини

ЧАЙКОВСЬКИЙ

Віктор Васильович

-

водій АТЦ

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                     

Оксана ДОВГАНЬ

 

                                                                                Додаток 8

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

                                                                                                    

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди відкриття Білопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

 

 

ОЛЕКСІЄНКО

Дмитро Юрійович  

-

начальник дільниці міського комунального підприємства «АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКА СЛУЖБА»

ОЛІЙНИК

Альберт Борисович

-

начальник міського комунального підприємства «АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКА СЛУЖБА»

ШАШКОВ

Володимир Іванович

-

голова правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Білопільський»

ШЕСТАКОВ

Василь Ілліч

-

виконавець робіт міського комунального підприємства «АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКА СЛУЖБА»

ЯКИМЧУК

Віктор Миколайович

-

Білопільський сільський голова Козя-тинського району

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 9

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

                                                                  

                                                                                

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 5-ї річниці від дня створення Подільської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»

  

КОКРЯШКІН

Сергій Віталійович

-

 водій автотранспортних засобів

МИХАЛЬЧУК

Микола Броніславович

-

водій автотранспортних засобів

ТАБАРАН

Олександр Вікторович

-

начальник відділу радіочастотних присвоєнь

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

                                                                                Додаток 10

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847   

 

                                                                  

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

 

БРУХАЛЬ

Віталій Йосипович

-

тракторист Чернівецького ДРП філії «Томашпільський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Авто-мобільні дороги України»

ВАКАР

Анатолій Миколайович

-

директор спільного українсько-німецького підпрємства «АВТОСТРАДА»

ВІЛЬЧИНСЬКИЙ

Петро Анатолійович

-

виконавець робіт ТОВ «Шляхбуд»

ВЛАСЕНКО

Володимир Борисович

-

машиніст фрезерно-зачисної машини «Автострада»

ГАВРИЛЮК

Юлія Іванівна

-

провідний економіст планово-економічного відділу Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

ГАЙДЕЙ

Сергій Михайлович

-

начальник філії «Бершадський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

ГОТА

Олександр Георгійович

-

приватний перевізник

ГРИНЧУК

Микола Іванович

-

електорогазозварник філії «Калинівська ДЕД» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ « ДАК  «Автомобільні дороги України»

ГУНЬКО

Віталій Сергійович

-

приватний підприємець

ГУСАР

Юлія Олегівна

-

начальник виробничо-кошторисного відді-лу ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

 

ДЗИГАЛЕНКО

Сергій Максимович

-

маляр обласного комунального підпри-ємства «Автобаза обласної Ради»

ДРОЗДОВ

Валерій Миколайович

-

водій ФОП Рабіщук Віктор Петрович

ЗАРІВНЯК

Олександр Олександрович

-

дорожній робітник філії «Могилів-Подільська ДЕД» ДП «Вінницький обл-автодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні доро-ги України»

ЇЖАКІВСЬКИЙ

Іван Броніславович

-

водій автотранспортного засобу то-вариства з обмеженою відповідальністю «Шляхбуд»

КАПУСТІН

Ігор Миколайович

-

оператор диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

КІЩЕНКО

Олександр Ілліч

-

машиніст навантажувальної машини Тростянецького ДРП філії «Томаш-пільський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

КОЛОДІЙ

Анатолій Степанович

-

машиніст навантажувальної машини філії «Калинівська ДЕД» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

КОПИТКО

Владислав Станіславович

-

водій атотранспортних засобів Шар-городсьокого ДРП філії «Жмеринський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

КОСТЕНКО

Володимир Володимирович

-

директор Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»

КОСТЮК

Сергій Іванович

-

водій автобуса автотранспортного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія»

КРИВЕШКО

Сергій Сергійович

 

-

директор приватного підприємства «Кривешко АТП»

ЛАНОВЕНКО

Олександр Олексійович

-

сторож обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради»

ЛИСАК

Андрій Петрович

-

приватний перевізник

ЛІТВІНОВ

Вадим Дмитрович

-

провідний інженер відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

ЛЕЩЕНКО

Юрій Васильович

-

голова відокремленого підрозділу «Регіональне представництво Всеукра-їнської громадської організації «Громадський комітет транспортної безпеки у Вінницькій області»

НАЗАРЕНКО

Сергій Степанович

-

водій автотранспортних засобів філії «Немирівська ДЕД» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

ПАЛАМАРЧУК

Михайло Андрійович

-

водій ТОВ «Таксопарк плюс»

ПАЛЮХ

Василь Іванович

-

водій автобуса автотранспортного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія»

ПАЯНОК

Ніна Францівна

-

інженер першої категорії лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

ПОСТОЮК

Віталій Михайлович

-

начальник відділу якості та технічного контролю Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»

РЯБЧУК

Вадим Володимирович

-

начальник тендерно-договірного відділу Державного підприємства «Служба місце-вих автомобільних доріг у Вінницькій області»

СІДЛАК

Олександр Анатолійович

-

приватний перевізник

СЛОБОДЯНЮК

Олександр Андрійович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю «АТП Слободянюк»

СОБЧУК

Сергій Степанович

-

машиніст котка товариства з обмеженою відповідальністю «Шляхбуд»

СОКОЛОВСЬКИЙ

Олексій Дмитрович

-

начальник Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області

ТУРЧАК

Сергій Антонович

-

тракторист філії «Немирівський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

ФЕДОРИШИН

Олександр Васильович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю «Жмеринське АТП 10512»

ФЕДОРЧУК

Андрій Вікторович

-

заступник начальника управління - начальник відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Вінниць-кій області

ФУРДИГА

Анатолій Іванович

-

машиніст автогрейдера філії «Погре-бищенський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

ЦИМБАЛЮК

Віталій Миколайович

-

водій товариства з обмеженою відпові-дальністю «ПРЕМІЯ ТРАНСЛОГІС-ТИКА»

ШВЕЦЬ

Андрій Григорович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю «ДАГАЗ-7»

ШОТІК

Алла Валеріївна

-

головний спеціаліст відділу експлуатації та розвитку дорожнього господарства та інфраструктури управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                      

Оксана ДОВГАНЬ

 

                                                                               

                                                                                Додаток 11

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

                                                                   

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня юриста

 

БЕЙ

Віталій Іванович  

-

старший науковий радник з питань юридичної практики кримінального процесуального права Адвокатського об’єднання «Юридична компанія «SeP&P», магістр права  

ГЛІНЧУК

Катерина Олександрівна

-

головний спеціаліст відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

ГОЛУБЧИК

Юлія Василівна

-

головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

ДОЛЮК

Оксана Михайлівна

-

головний спеціаліст Козятинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області  

ДУМБРОВСЬКИЙ

Валерій Анатолійович

-

головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області

КУБИНЕЦЬ

Василь Васильович

-

керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Юридична компанія «SeP&P», адвокат, магістр права

НАУМОВА

Тетяна Романівна

-

головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

ПАВЛОВ

Сергій Сергійович

-

генеральний партнер Адвокатського об’єд-нання «Юридична компанія «SeP&P», адвокат, кандидат юридичних наук

ПОНОМАРЕНКО

Денис Юрійович

-

головний юридичний радник Адво-катського об’єднання «Юридична компа-нія «SeP&P», адвокат, магістр права  

 

ПОПИК

Оксана Олегівна

-

головний спеціаліст відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

РОМАНЕНКО

Юлія Володимирівна

-

начальник Вінницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області  

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                 

Оксана ДОВГАНЬ

                                                                              

 

                                                                                Додаток 12

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

                                                                   

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 50-річчя від дня заснування Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету

 

ГВОЗДЯР

Наталя Станіславівна

-

 головний бухгалтер

ГРИСЮК

Галина Іванівна

-

викладач української мови

ДУДНІК

Віктор Войткович

-

майстер виробничого навчання

ЗАВАДСЬКИЙ

Олександр Олександрович

-

викладач фізичного виховання

ЗАГОРУЛЬКО

Людмила Леонідівна

-

викладач іноземної мови

КІБІТЛЕВСЬКИЙ

Йосип Едуардович

-

директор

МИХАЙЛОВ

Олександр Миколайович

-

голова студентського профспілкового комітету

ОЛІЙНИК

Олександр Вікторович

-

викладач фізичної культури

ОЛІЙНИК

Ірина Володимирівна

-

викладач української мови і літератури

ОРЖЕХІВСЬКА

Ольга Василівна

-

завідувачка навчально-виробничих прак-тик

ПАВИЧ

Ніна Дмитрівна

-

викладач іноземної мови

РЯЗАНЦЕВ

Роман Юрійович

-

викладач спеціальних дисциплін

СЕМЧУК

Оксана Леонідівна

-

голова циклової комісії фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін

СЕРДЮК

Роман Миколайович

-

викладач спеціальних дисциплін

СТЕПАНКІВСЬКИЙ

Микола Олександрович

-

заступник директора з господарської роботи

СУРМА

Наталя Василівна

-

викладач зарубіжної літератур

ХАЛАБУДА

Володимир Вікторович

-

майстер виробничого навчання

ЧЕРНЕЛІВСЬКИЙ

Валерій Болеславович

-

завідувач майстерень

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                      

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 13

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

                                                                                   

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради працівників вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці

 

БУРАК

Леонід Валерійович

-

майстер виробничого навчання

ВОЛИНЕЦЬ

Зоя Григорівна

-

викладач вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці

ГАМУЛІНСЬКА

Галина Василівна

-

майстер виробничого навчання вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці

ГУТНІК

Олена Володимирівна

-

бухгалтер

ДРЕМЛЮГА

Сергій Олександрович

-

майстер виробничого навчання

ЛІВШУН

Олександр Ярославович

-

майстер виробничого навчання

МАМЕЙ

Михайло Петрович

-

майстер виробничого навчання

ПАВЛУСЕНКО

Сергій Олександрович

-

майстер виробничого навчання

РОМАНЕНКО

Наталія Василівна

-

майстер виробничого навчання

  

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 14

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

 

С П И С О К

відзначених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівника соціальної сфери

 

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації

БИЧКОВА

Валентина Валентинівна

-

 

начальник управління праці та соціаль-ного захисту населення Липовецької райдержадміністрації

ГНАТЮК

Володимир Миколайович

-

 

начальник управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації

ГРИГУС

Ірина Леонідівна

-

 

завідувач сектору сім’ї та молоді управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації

ГРИНЬКО

Тамара Степанівна

-

 

начальник управління праці та соціального захисту населення Чернівецької райдержадміністрації

ЖЛОБНИЦЬКА

Тамара Мусіївна

-

 

начальник відділу організаційно-методичної роботи, програмного супроводження ЄДАРП та житлових субсидій обласної комунальної організації «Інформаційно-аналітичний центр соціального обслуговування установ соціального захисту населення»

КАПАЦИН

Оксана Володимирівна

-

 

молодша медична сестра (санітарка ванниця) Яришівського психоневрологіч-ного будинку-інтернату

 

КАСПРУК

Людмила Іванівна

-

 

директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородського району

КОНОНЕНКО

Валентина Степанівна

-

 

директор Немирівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

КУПЧИК

Ірина Сергіївна

-

 

заступник начальника управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації-начальник загально-го відділу

КУРЖОС

Світлана Григорівна

-

 

директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району

КУЧЕР

Олександр Миколайович

-

 

начальник управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради

МАГДЕНКО

Наталя Миколаївна

-

 

соціальний працівник комунального закладу «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг»

СЕВЕРИНЮК

Галина Іванівна

-

 

інструктор з трудової терапії Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату

СЛОБОДАНЮК

Олена Петрівна

-

 

молодша медична сестра санітарка палатна Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату

СОКОЛОВСЬКА

Оксана Володимирівна

-

 

організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю

ПЕРІЖНЯК

Валентина Анатоліївна

-

 

молодша медична сестра санітарка палатна Антопільського психоневрологіч-ного інтернату

 

ПРЯДКІНА

Ганна Романівна

-

 

педагог соціальний Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілі-тації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»

 

ТКАЧУК

Василь Васильович

-

 

заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації

ЦАРУК

Оксана Валентинівна

-

 

молодша медична сестра санітарка нянька Ладижинського дитячого будинку-інтернату

Колектив

ЖИВЧИК

Валентина Григорівна

-

 

 

комунальний заклад «Козятинський облас-ний соціальний центр матері та дитини»

 

МАТВІЙЧУК

Василь  Григорович

-

 

 

територіальний центр соціального обслу-говування (надання соціальних послуг) Козятинського району

 

Служба у справах дітей облдержадміністрації

БЕРЕГУЛЯК

Алла Леонідівна

-

начальник служби у справах дітей Тиврівської райдержадміністрації

РУДЕНКО

Таліна Леонтіївна

-

завідувач сектору профілактики дитячої бездоглядності cлужби у справах дітей облдержадміністрації

ЯРОШ

Оксана Іванівна

-

 

 

начальник служби у справах дітей Томашпільської райдержадміністрації

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

КАЛКАТИН

Інна Миколаївна

-

головний спеціаліст  Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

КРАСНОЖОН

Іван Гаврилович

-

заступник начальника управління - начальник відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

ЛИСЮК

Ольга Петрівна

-

 

 

начальник відділу з питань перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

ЛОЗОВСЬКА

Вікторія Вікторівна

-

 

 

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку - заступник головного бухгалтера фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

МАЗУР

Людмила Миколаївна

-

 

 

заступник начальника управління - начальник загального відділу управління адміністративного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

МАЛАНЮК

Олена Анатоліївна

-

 

 

начальник відділу з питань виплати пенсій    № 6 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

НАЗАРЕНКО

Руслан Володимирович

-

 

 

головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

ТЕСЛЯ

Інна Володимирівна

-

 

 

начальник відділу з питань перерахунків пенсій № 4 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

ФРАНКЕВИЧ

Євгенія Андрійовича

-

 

 

начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління  Пенсійного фонду України у  Вінницькій області

ШПУРО

Олександр Володимирович

-

 

 

головний спеціаліст відділу контрольно - перевірочної роботи № 5 управління контрольно-перевірочної  роботи головно-го управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

АБДУЛКА

Надія Іванівна

-

практичний психолог вищої категорії відділу методичного забезпечення соціаль-ної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ВОЙТЕНКО

Тетяна Володимирівна

-

 

 

директор Хмільницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ДИШКАНТ

Людмила Іванівна

-

 

 

начальник відділу соціальної роботи Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

КАПЕЛЮШНА

Ольга Павлівна

-

 

 

директор Тульчинського  районного цент-ру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ПРИГАЛІНСЬКА

Ірина Костянтинівна

-

 

 

методист вищої категорії відділу мето-дичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Вінницький обласний центр зайнятості

БАЛАНЮК

Тетяна Борисівна

-

 

 

начальник відділу активної підтримки безробітних Вінницького міського центру зайнятості

ГОЛОВІН

Віктор Андрійович

-

 

 

директор Ямпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості

ГУМЕНЮК

Тетяна Анатоліївна

-

 

 

начальник відділу організації працевлаштування населення Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості

КАЛЕНІЧЕНКО

Сергій Віталійович

-

 

 

директор Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості

САЖНЄВ

Олександр Юрійович

-

 

 

начальник відділу організації матеріально-технічного забезпечення Вінницького обласного центру зайнятості

Вінницьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів

ГОЛУБЕНКО

Антоніна Андріївна

-

фахівець І категорії відділу забезпечення та соціального захисту осіб з інвалідністю Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

АНДРІЙЧИШЕН

Володимир Анатолійович

-

начальник Шаргородського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Він-ницькій області

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з  інвалідністю «Поділля»

ПАНАСЮК

Зінаїда Юріївна

-

фахівець з профорієнтації Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь»

МАЗУР

Павло Олегович

-

заступник директора Державна реабі-літаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь»

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації

Оксана ДОВГАНЬ

 

 

                                                                                Додаток 15

                                                                                до розпорядження голови

                                                                                облдержадміністрації 

                                                                                31 жовтня 2019 року № 847

 

                  

 

С П И С О К

відзначених Подякою голови облдержадміністрації та голови обласної Ради за вагомий внесок у реалізацію спільного німецько-українського модельного проєкту в сфері професійної освіти

 

Торальф ВАЙЗЕ  

-

віце-президент Фонду підтримки будівель-ної галузі

Петер МЬОЛЛЕР

-

член Правління, виконавчий директор Фонду імені Ебаргарда Шьока (Баден-Баден, Німеччина)

Віктор ОНИЩУК

-

голова правління колективного будівельно-монтажного підприємства «БМУ-2»                  м. Вінниці

Крістоф ЮНГХАНС

-

уповноважений Фонду імені Ебергарда Щьока (Баден-Баден, Німеччина)

ЮЩИНИН

Руслан Ярославович

-

директор приватного підприємства «Ющишин»

 

 

Заступник керівника апарату

облдержадміністрації - начальник

управління діловодства та контролю

апарату облдержадміністрації                                      

Оксана ДОВГАНЬ

 

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5