РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 864 від 4 листопада 2019 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

04 листопада 2019 року

Вінниця

№ 864

 

Про відзначення Дня працівників сільського господарства

 

Відповідно до Указу Президента України від 07 жовтня 1993 року № 428/93 «Про День працівників сільського господарства», рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня», з метою відзначення кращих колективів та працівників за високі показники роботи в аграрному секторі економіки та з нагоди Дня працівників сільського господарства:

1. Провести 15 листопада 2019 року в приміщенні обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня працівників сільського господарства у складі згідно з додатком 1.

3. Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради:

1) за підсумками роботи у сільському господарстві у 2019 році кращі трудові колективи агропромислового комплексу згідно з  додатком 2.

2) кращих працівників агропромислового комплексу з наданням грошової винагороди згідно з додатком 3.

4. Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (М. Ткачук) видатки, пов’язані з проведенням урочистих заходів з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства та нагородженням Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з наданням грошової винагороди, профінансувати за рахунок коштів обласного бюджету передбачених на інші заходи у сфері сільського господарства згідно з кошторисом.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації І. Івасюка.

 

 

Голова обласної

державної адміністрації

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ

 

 

                                                                            Додаток 1

                                                                            до розпорядження голови

                                                                            облдержадміністрації

                                                                            04 листопада 2019 року № 864

 

 

С К Л А Д

організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня працівників сільського господарства

 

ІВАСЮК

Ігор Дмитрович

заступник голови облдержадміністрації, голова оргкомітету

ТКАЧУК

Микола Федорович

директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

КОПАЧЕВСЬКИЙ

Микола Анатолійович

директор Департаменту фінансів облдерж-адміністрації

ЛОЗОВСЬКИЙ

Володимир Васильович

директор обласного українського академіч-ного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського (за згодою)

 

 

Директор Департаменту

агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів

облдержадміністрації

Микола ТКАЧУК

 

Додаток 2

до розпорядження голови

облдержадміністрації

04 листопада 2019 року № 864

 

ПЕРЕЛІК

трудових колективів агропромислового комплексу, нагороджених Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради за підсумками роботи у сільському господарстві

 

Номінація «Краще підприємство в зерновиробництві»

 

Агропромислове науково-виробниче підприємство «Візит», с. Томашпіль, Хмільницький район.

Керівник – Юрчишин Микола Васильович.

Площа посівів пшениці – 1516,4 га, урожайність – 79 ц/га.

Площа посівів кукурудзи – 7078,8 га, урожайність – 142 ц/га.

 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «ім. Богдана Хмельницького», с. Четвертинівка, Тростянецький район.

Керівник - Ровишин Сергій Онофатович.

Площа посівів озимої пшениці – 512 га, урожайність – 83 ц/га.

Площа посівів озимого ячменю – 250 га, урожайність – 78,2 ц/га.

Площа посівів гороху – 31 га, урожайність – 46,0 ц/га.

Площа посівів кукурудзи – 387 га, урожайність – 134,6 ц/га.

 

Фермерське господарство «Агросад», с. Озаринці, Могилів-Подільський район.

Керівник - Телеватюк Богдан Іванович.

Площа посівів кукурудзи – 329 га, урожайність – 124 ц/га.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Богданівське», с. Богданівка, Тульчинський район.

Керівник – Дяченко Олег Дмитрович.

Площа посівів кукурудзи – 385 га, урожайність – 121 ц/га.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лан», с. Маньківка, Бершадський район

Керівник – Савченко Сергій Павлович.

Площа посівів кукурудзи – 684 га, урожайність – 120 ц/га.

 

Фермерське господарство «ОСИПЕНКО С.В.», с. Стіна, Томашпільський район.

Керівник - Осипенко Сергій Володимирович. 

Площа посівів озимої пшениці – 150 га, урожайність – 78 ц/га.

Площа посівів кукурудзи – 78 га, урожайність – 112 ц/га.

 

Сільськогосподарське фермерське господарство «Оріон», с. Борівка, Чернівецький район.

Керівник - Лутковський Анатолій Вікторович.

Площа посівів озимої пшениці – 500 га, урожайність – 72,4 ц/га.

Площа посівів озимого ячменю – 65 га, урожайність – 64,3 ц/га.

Площа посівів кукурудзи – 548 га, урожайність – 112,6 ц/га.

 

Номінація «Краще підприємство в буряківництві»

 

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Вівсяницький» с. Вівсяники, Козятинський район.

Керівник – Ліневич Валерій Станіславович.

Площа посівів – 130 га, урожайність – 700,5 ц/га.

 

Іллінецька філія приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП» м. Іллінці, Іллінецький район.

Керівник - Маруненко Олексій Григорович.

Площа посівів – 45,4 га, урожайність – 692,0 ц/га.

 

Номінація «Краще підприємство в овочівництві»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Органік Д», смт Сутиски, Тиврівський район.

Керівник - Кричковський Вадим Юрійович.

Площа посівів моркви – 40 га, урожайність – 500,0 ц/га.

 

Номінація «Краще підприємство в садівництві»

 

Приватне сільськогосподарське підприємство  «Промінь», с. Трибусівка, Піщанський район.

Керівник - Тимчак Ігор Анатолійович.

Площа плодово-ягідних культур – 183 га, зокрема, кісточкових – 40 га, ягідних - 8 га. Урожайність зерняткових культур  (яблуні, груші) – 152,8  ц/га, кісточкових: черешні – 35,6 ц/га, сливи -  100 ц/га , ягід – 87,5 ц/га.

 

Номінація «Краще підприємство по вирощуванню ВРХ»

 

Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Нападівське»,  с. Нападівка, Калинівський район.

Керівник -  Тихонюк Петро Іванович.

Поголів’я – 2902 гол. Середньодобовий приріст – 993 г.          

 

Номінація «Краще підприємство по вирощуванню свиней»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірмовий смак», с. Сідава, Жмеринський район.

Керівник -  Орловський Євген Михайлович.

Поголів’я – 11252 гол. Середньодобовий приріст – 977 г.          

 

Номінація «Краще підприємство по виробництву молока»

 

Фермерське господарство «Велес Віта» с. Попелюхи, Мурованокури-ловецький район.

Керівник -  Струсевич Петро Павлович.

Поголів’я корів – 1000 гол. Середній надій на корову – 9756 кг.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля» Гайсинський район.

Керівник -  Шелестюк Андрій Володимирович.

Поголів’я корів – 1053 гол. Середній надій на корову – 9470 кг.

 

Фермерське господарство «Щербич» с. Селище, Літинський район.

Керівник -  Щербич Василь Федорович.

Поголів’я – 440 гол. Середній надій на корову – 7100 кг.

 

Номінація «Краще підприємство оригінального аграрного виробництва»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фітосвіт ЛТД», с. Майдан, Вінницький район.

Керівник - Савчук Олексій Володимирович.

Площа вирощування лікарських рослин (нагідки, льон звичайний, меліса лікарська, м’ята перцева, ромашка, валеріана, череда, ехінацея, шавлія) – 250 га.

 

Номінація «Краще підприємство по модернізації технологічних процесів»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Наталка», с. Цекинівка, Ямпільський район.

Керівник – Сидоренко Анатолій Юрійович.

Відновлення зрошуваних земель на площі 170 га та введення в дію нових зрошуваних земель на площі 320 га. Придбання 7 сучасних дощувальних машин вітчизняного виробництва. Обсяги капіталовкладень – 33 млн грн.

 

Номінація «Краще підприємство по впровадженню інвестиційних проєктів»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ситковецьке", смт Ситківці, Немирівський район.

Керівник – Руснак Вадим Олександрович.

Будівництво  олієпереробного заводу. Планова потужність -150 тонн переробки насіння соняшнику та 60 тонн сої за добу. Вартість проєкту – 80 млн грн. Створено 24 робочих місця.

 

Фермерське господарство «Агросан», с. Лопатинка, Оратівський район.

Керівник - Сандул Віктор Іванович.

Будівництво зерносушильного комплексу на пелетах продуктивністю 400-600 тонн на добу та будівництво двох зерноскладів на 8 тис тонн. Загальна вартість проєктів – 63 млн грн. Створено 13 робочих місць.

 

Приватне сільськогосподарське підприємство «Агрофірма Нападівська», с. Нападівка, Липовецький район.

Керівник - Петренко Сергій Миколайович.

Будівництво нового чотирьохрядного приміщення для відгодівлі ВРХ на 400 гол. та реконструкція на 250 гол. Будівництво елеватора потужністю 18 тис.тонн. Загальна вартість проєктів – 62 млн грн. Створено 8 робочих місць.

 

Номінація «Краще підприємство в розвитку органічного виробництва»

 

Фермерське господарство «Дона О.П.», с. Комарівка, Теплицький район.

Керівник -  Дон Олексій Пилипович.

Господарство дотримується принципів органічного сільського господарства, затверджених IFOAM (Міжнародна Федерація органічного сільськогоспо-дарського руху).

Сертифікат Organik Standart.  Вирощує озиму пшеницю, ярий ячмінь, нут, маш, чечевицю, чорний тмин, льон, сою на площі 149,5 га.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Киянівка», с. Киянівка, Барський район.

Керівник - Грицак Ігор Анатолійович.

Вирощує органічні яблука на площі 130,8 га (урожайність - 229,5 ц/га) та аронію (чорноплідну горобину) на площі 26,4 га (урожайність – 35,5 ц/га).

 

Номінація «Краще соціально-відповідальне підприємство»

 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю  агрофірма «Ольгопіль», с. Ольгопіль, Чечельницький район.

Керівник – Каленич Павло Євгенійович

Реконструкція будівлі лікарні у селі Ольгопіль. Вартість соціального проєкту -  8 млн грн.

 

Приватне підприємство «Золотий колос», с. Михайлівка, Шаргородський район.

Керівник – Івасько Михайло Кіндратович.

Капітальний ремонт асфальтованої дороги районного значення в межах  с. Михайлівка та капітальний ремонт покрівлі на будинку культури. Вартість соціальних проєктів - 5,3 млн грн.

 

Приватне акціонерне товариство Продовольча компанія «Поділля» смт Крижопіль, Крижопільський район.

Керівник – Гавриш Олександр Олексійович.

Поточний та капітальний ремонт доріг, облаштування автобусних зупинок та дитячих ігрових майданчиків, капітальні та поточні ремонти в будівлях соціальної сфери. Вартість соціальних проєктів -  1,9 млн грн.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Погребищенське»,  м. Погребище, Погребищенський район.

Керівник – Михальченко Микола Іванович.

Прокладення асфальтної дороги в селі. Вартість соціального проєкту -  1,5 млн грн.

 

Номінація «Краще підприємство харчової та переробної промисловості»

 

Приватне акціонерне товариство „Концерн Хлібпром” Виробничий підрозділ „Вінницяхліб” м. Вінниця.

Керівник – Грабовський Юрій Якович.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Цукорагропром” філія „Жданівський цукровий завод” с. Жданівка Хмільницький район.

Керівник –  Омельченко Володимир Афанасійович.

 

Приватне акціонерне товариство „Вінницька харчосмакова фабрика”  м. Вінниця.

Керівник – Семенюк Любов Артемівна.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Літинський молочний завод” смт Літин.

Керівник – Гуренко Олена Миколаївна.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю Продовольча компанія „Зоря Поділля” Виробничий підрозділ „Гайсинський цукровий завод” м. Гайсин.

 Керівник – Раєнок Андрій Іванович.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Нікітос” Торгова марка „Ворошилівські ковбаси” с. Ворошилівка Тиврівський район.

 Керівник – Соболевський Віктор Георгійович.

 

Номінація «Краще підприємство по виготовленню техніки та обладнання для підприємств АПК»

 

 Товариство з обмеженою відповідальністю «Агромаш-Калина»  м. Калинівка.

 Керівник – Васківнюк Микола Васильович.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія „Технопром – Продукт”, м. Вінниця.

 Керівник - Липкань Артем Степанович.

 

 

Директор Департаменту

агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів

облдержадміністрації      

Микола ТКАЧУК

 

 

Додаток 3

до розпорядження голови

облдержадміністрації

04 листопада 2019 року № 864

 

 

С П И С О К

працівників агропромислового комплексу області, нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з наданням грошової винагороди до Дня працівників сільського господарства

 

Барський район

ГРАМІНСЬКИЙ

Ігор Вікторович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського вироб-ництва товариства з обмеженою відповідальністю «Краєвид Поділля», с. Ялтушків 

РУДЬ

Таїсія Миколаївна

-

зоотехнік приватного підприємства "Лан-Інвест-Агро", с. Гайове

Бершадський район

САВЧЕНКО

Сергій Павлович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю "Лан", с. Маньківка

УЖВАК

Роман Миколайович

-

тракторист публічного акціонерного товариства "Птахокомбінат "Бершадський", с. Війтівка

Вінницький район

ВАНЖУЛА

Сергій Степанович

-

агроном товариства з обмеженою відповідальністю "Правнича компанія Справа", с. Мізяківські Хутори

ВАСИЛЮК

Віктор Михайлович

-

механізатор приватного підприємства "Агрофірма Батьківщина", смт Стрижавка

Гайсинський район

ДИШКАНТЮК

Світлана Володимирівна

-

оператор машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю "Продовольча компанія "Зоря Поділля" (Михайлівська філія), с. Кіблич

ШЕРШУН

Сергій Володимирович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва відділу тваринництва загальнофілійного відділення Гайсинської філії приватного акціонерного товариства  "Зернопродукт МХП", с. Краснопілка

Жмеринський район

РИМАР

Сергій Петрович

-

комбайнер товариства з обмеженою відповідальністю "Куриловецьке і К", с. Курилівці

МІЗЮК

Дмитро Андрійович

-

механізатор фермерського господарства Кравчука В.С., с. Жуківці

Іллінецький район

ШИМАНСЬКИЙ

Віктор Іванович

-

агроном публічного акціонерного товариства "Жорнище", с. Жорнище

ГЕРАСИМЧУК

Сергій Олексійович

-

тракторист сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Злагода" с. Павлівка

Калинівський район

ЛУЦЕНКО

Микола Андрійович

-

провідний агроном Калинівської філії приватного акціонерного товариства "Зернопродукт МХП",                    с. Іванів

ЛОПАТЕЦЬКА

Ніна Володимирівна

-

головний бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю "Турбів-агро", с. Мирне

Козятинський район

БІЛОКОНЬ

Руслан Павлович

-

головний агроном сільськогосподарського виробничого кооперативу "Вівсяницький", с.Вівсяники

 

БІЛЬСЬКА

Тетяна Борисівна

-

доглядач нетелів сільськогосподарського виробничого кооперативу "Вівсяницький" с. Вівсяники

Крижопільський район

ЛУЖАНСЬКА

Ольга Іванівна

-

голова фермерського господарства "Лужанська О.І.",   с. Тернівка

ГОЛУБЕЦЬКИЙ

Геннадій Васильович

-

механізатор приватного акціонерного товариства «Подовольча компанія «Поділля», смт. Крижопіль

Липовецький район

МЕЛЬНИК

Сергій Григорович

-

директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Дружба", с. Ульянівка

РИБАЧЕНКО

Олександр Петрович

-

заступник директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Берестівка", с. Берестівка

Літинський район

СЛОБОДИСЬКИЙ

Микола Михайлович

-

тракторист приватного акціонерного товариства «Дашківці», с. Дашківці

ДЯЧИНСЬКИЙ

Петро Володимирович

-

тракторист-комбайнер фермерського господарства «Фавор ВГВ», смт. Літин

Могилів-Подільський район

КОСОВАН

Олександр Віталійович

-

тракторист-машиніст фермерського господарства "Агросад", с. Озаринці

ЛАВРЕНЮК

Микола Іларіонович

-

газоелектрозварювальник восьмого механізованого загону товариства з обмеженою відповідальністю "Вінницька промислова група" кластер "КРЯЖ",                 с. Сугаки

Мурованокуриловецький район

МАЗУР

Микола Петрович

-

тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Рубанський", смт Муровані Курилівці

ГОЛОВЧУК

Петро Петрович

-

заступник керуючого фермерського господарства "Велес Віта", с. Попелюхи

Немирівський район

ЦИГАНЧУК

Сергій Миколайович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва загальнофілійного відділення Немирівської філії приватного акціонерного товариства "Зерно-продукт МХП", с. Мухівці

ПАПЯН

Джемалі Георгійович

-

керуючий сільськогосподарським підрозділом това-риства з обмеженою відповідальністю "Немирівський КХП", с. Зяньківці

Оратівський район

ГОНЧАРУК

Володимир Васильович

-

механізатор приватного сільськогосподарського підприємства «Агрошляхбуд», смт Оратів

КРОПИВНИЦЬКА

Наталія Василівна

-

оператор машинного доїння виробничого комплексу агрокооперативу приватних пайовиків "Золота нива", с. Балабанівка

Піщанський район

ПРИТУЛА

Микола Миколайович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва приватного сільськогосподарського підприємства "Промінь", с. Трибусівка

КРИВОШЕЙ

Сергій Васильович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва сільськогосподарського виробничого кооперативу  «Прогрес», с. Студена

Погребищенський район

ДОВГАНЕНКО

Денис Володимирович

-

водій фермерського господарства «Дружба-Л», с. Гопчиця

ГОНЧАРУК

Юрій Анатолійович

-

водій сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Зоря", с. Андрушівка

Теплицький район

РУДЕНКО

Юлія Петрівна

-

птахівчиня приватного підприємства "Біла Каста", с. Карабалівка

СОКОЛОВ

Віталій Степанович

-

механізатор фермерського господарства "Крокус-",

с. Марківка

 Тиврівський район

ЖУРАТ

Микола Анатолійович

-

водій автотранспортних засобів сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Жахнівка", с. Жахнівка

ХЛОПОВ

Олег Анатолійович

-

водій сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Красне",   с. Красне

 Томашпільський район

ТУПІК

Анатолій Володимирович

-

машиніст автомобільного крана виробничого підрозділу "Цукровий завод" товариства з обмеженою відповідальністю "Агрокомплекс "Зелена долина",  смт Томашпіль

ЗБРИЩАК

Володимир Михайлович

-

інженер виробничого підрозділу "Томашпільське" товариства з обмеженою відповідальністю "Агрокомплекс "Зелена долина", смт Томашпіль

Тростянецький район

РОМАНЮК

Микола Миколайович

-

головний агроном агрокооперативу приватних пайовиків "Перемога", с. Летківка

СОЛОДКИЙ

Юрій Федорович

-

директор агрофірми "Ободівська", с. Ободівка

 Тульчинський район

МЕЛЬНИК

Олександр Васильович

-

голова фермерського господарства "Максим+А", с. Журавлівка

МОНЯТОВСЬКИЙ

Валерій Станіславович

-

виноградар особистого селянського господарства, с. Нестерварка

Хмільницький район

ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ

Олег Дмитрович

-

заступник директора з агропромислового комплексу агропромислового науково-виробничого підприємства "Візит", с. Томашпіль

ЗУЩИК

Валентин Володимирович

-

тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю "Щедра нива", с. Клітенка

Чернівецький район

СУЗАНСЬКИЙ

Олег Вікторович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського вироб-ництва товариства з обмеженою відповідальністю "СХК "Вінницька промислова група", смт Чернівці

ВЕРСТЮК

Валентин Олександрович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського вироб-ництва Чернівецької філії приватного акціонерного товариства "Зернопродукт МХП", с. Березівка

Чечельницький район

ТКАЧ

Олександр Михайлович

-

головний агроном товариства з обмеженою відповідальністю агрофірма "Україна-О", с. Каташин

КОВТУН

Володимир Вікторович

-

тракторист-машиніст сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю агрофірма "Ольгопіль", с. Ольгопіль

 Шаргородський район

ГОНЧАРУК

Василь Іванович

-

голова фермерського господарства "Зведенівське", с. Зведенівка

ЗЕЛЕНЧУК

Ігор Вячеславович

-

головний інженер фермерського господарства "Агро Дар", с. Слобода Шаргородська

Ямпільський район

КІЗЛЕВИЧ

Віталій Вікторович

-

механізатор товариства з обмеженою відповідальністю "Наталка", с.  Цекинівка

МІРОШНИК

Алла Леонідівна

-

доглядач великої рогатої худоби сільськогоспо-дарського товариства з обмеженою відповідальністю "Нива", с. Безводне

 

 Працівники харчової  промисловості області

АБРАМЕНКО

Вячеслав Анатолійович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю „Олена”, м. Гнівань Тиврівський район

БЕРЕГУЛЬКО

Олександр Володимирович

-

начальник елеваторного господарства приватного акціонерного товариства „Вінницький ОЖК”, м. Вінниця

ВАСИЛЮК

Алла Миколаївна

-

економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності товариства з обмеженою відповідальністю „Солодка Мрія – Вінниця”,  м. Вінниця

ДРОБОТУН

Людмила Миколаївна

-

завідувач виробничої лабораторії приватного акціонерного товариства продовольчої компанії „Поділля” виробничого підрозділу „Крижопільський цукровий завод”, с. Городок Крижопільський район

КОСЮК

Анатолій Петрович

-

механік автотранспортного цеху приватного акціонерного товариства „Козятинхліб”, м. Козятин

ЛЕНСЬКИЙ Віталій Вацлавович

-

начальник цеху сухого знежиреного молока товариства з обмеженою відповідальністю „Хмільницький завод сухого знежиреного молока „Молочний Візит”, м. Хмільник

ПАТРИН

Петро Олександрович

-

майстер виготовлення ковбасних виробів Никифоро-вецького ковбасного цеху ФОП „Романчук Л.М.”, с. Никифорівці Немирівський район

ПОНОМАРЬОВА Наталія Василівна

-

начальник ковбасного цеху, в. о. заступника директора з питань виробництва товариства з обмеженою відповідальністю „Літинський м’ясокомбінат”, смт Літин

ПРИЛУЦЬКИЙ Валерій Юрійович

-

директор товариства з обмеженою відповідальністю виробничого підприємства „Надія-В”, с. Лука-Мелешківська Вінницький район

ЦИГАНСЬКА Світлана Анатоліївна

-

тістороб товариства з обмеженою відповідальністю „Бонус-У”, смт Літин

 

Директор Департаменту

агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів

облдержадміністрації  

Микола ТКАЧУК

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 

Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5