Всесвітній День дитини

 «Без свят не буває дитинства!», - такий меседж роботи Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Саме через свята можна  духовно збагатити  дитину, розширити її знання про навколишній світ, допомогти відновити старі й добрі традиції, об’єднати і спонукати до творчості.

Тому і до Всесвітнього дня дитини, який відзначається щорічно 20 листопада, у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей  було організовано та проведено  ряд захопливих святкових заходів під  девізом «Хай щастю дитини не буде кінця!».

Вихованці центру активно брали участь у конкурсах і вікторинах, відгадували загадки, проходили веселий тест "Що ви знаєте про права дитини?", відповідали на питання відеовікторини "Права дитини не забудь, уважним завжди й всюди будь!". Хлопчики та дівчатка написали теплі побажання для дітей всього світу на листівках у вигляді сердечок. Проводились і лекційні заняття з елементами тренінгу «Я маю право», які були спрямовані на засвоєння знань вихованцями про свої права, про обов’язки, формування навичок використання отриманих знань. Приємно, що під час проведення заходів діти отримували  позитивні емоції та гарний настрій.

Актуальність проблем дитинства залишається високою, на жаль, і до тепер. Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом.